Dvojročné dieťa v noci nespí

rira
9. jan 2022

Pekný deň mala bude mat 18.2 dva roky posledný mesiac sa v kuse budi aj 5 krát, nič len mama,mama spi sama v izbe už rok ja som už vyčerpaná z toho až tak,že neviem ani ja spat vôbec!! S priateľom sa striedame raz on chodí raz ja a každý deň chodíme do prace a som v koncoch už 🙈neviem co s malou či ju nechať plakať alebo co !! Ďakujem

heidy222
9. jan 2022

@rira vziat Si Ju k sebe do postele nepomaha?

rira
autor
9. jan 2022

@heidy222 vieš co Robí v kuse sa prevaľuje! hra sa mi s vlasmi a po celej posteli ju musím hľadať lebo raz je tam a raz už tam a potom sa bojím že zaspim a spadne z postele 🙈

zuzikak
9. jan 2022

a keby si si dala matrac do jej izby k jej posteli ? Ked sa zobudi, uvidi ta a povies len buvaj som tu....Neskor, ze mozem ist buvat do postele ? Tu ma boli hlava, chrbat...joj ty si taka zlata, ze si ma nechala.....2 roky je este stale normalny vek, ze ta hlada a potrebuje.

heidy222
9. jan 2022

@rira my mame 2 deti, jedno sa ukludnilo vzdy U nas v posteli, druhe nie tak mame hostovsku postel v detskej a tam jeden z nas ide v noci ked sa budi

rira
autor
9. jan 2022

@heidy222 mám aj ja posteľ v jej izbe dnes vyskúšam pri nej spat a uvidíme co bude,chcela som ju dať spinkať na posteľ samu ale nechcela

terry658
9. jan 2022

@rira chapem to zúfalstvo. Mala som dve deti po sebe, ktoré do 3 rokov vstávali v noci 8-10krat. Dcerka sa dala prelozit k nam do postele a zaspala ale syn nie. Muselo prosto prejst to obdobie. Vyvrieskat nepomahalo.