Hádzanie/búchanie nožičkami počas spánku

sandrita_v
22. feb 2023

Dcérka ma 6 mesiacov a stale (hlavne v noci) zdviha obe nozicky a zaroven ich spolu pusti a strasne s nimi bucha. Nedeje sa to našťastie kazdu noc..Mysleli sme si najskor, ze jej je na nozicky teplucko a odokryva sa ale potom nas napadlo, ze to moze byt aj nieco ine. Mate s tym prosím skúsenosti? Riešili ste to aj s pediatrickou? 🙏

pribinak
22. feb 2023

@sandrita_v veď to je úplne normálne, tam nemáš čo riešiť

denisah6
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexyytoo
22. feb 2023

@sandrita_v náš malý to tiež robí ale neustále 😭a je v spacom vaku 🙈ak dôjdete nato čo by to mohlo byť, dajte mi prosím vedieť 🙏🙏😂

drake122
22. feb 2023

Ako toto naozaj? 🙄

A o tom ste už počuli, keď bábatko keď je hore, teda nie v spánku, ale v bdelom stave cez deň, občas normálne že zatvori oči na jednu sekundu, alebo aj menej. A potom ich otvorí. 😱 No riešili ste to s pediatričkou? Vraj sa to volá žmurkanie...🤷‍♀️

sandrita_v
autor
26. feb 2023

@drake122 m
@drake122 myslim si, ze sme na tolko inteligentné, ze vieme, ze v tomto pripade ide o zmurkanie. Ked sa vam moja otázka nepacila, nemuseli ste vôbec reagovat, myslím si, ze tato stránka je na to aby sme si navzájom poradili. Ale chapem, sme v 21.storoci, a zeny na seba hned musia utocit 😉✌️
Mimochodom, je dobre sa spýtať, nakoľko som niekde citala ze slo aj o neurologický problem u dieťatka, takze tak.😉