Hľadám pani na vyzdvihovanie syna zo škôlky v Trenčíne

chybova
23. okt 2017

Ahojte maminky,

sme z Trenčína a hľadáme spoľahlivú pani, ktorá by bola ochotná vyzdvihnúť nášho syna Miška v škôlke a zaviezť ho domov. Syn má ľahšiu formu autizmu, je zlatý, nemá žiadne amoky, len málo rozpráva. Navštevuje Spojenú školu za Mostami a my bývame v Záblatí. Autom je to 5 minút jazdy. Potrebujeme niekoho, kto by ho mohol o 14,30 hod. vyzdvihnúť v škôlke a zaviezť domov. To je všetko. Doma ho už prevezme manžel alebo dcéra. Ponúkame 80 eur na mesiac.

Ďakujem.

Monika

zuzana76
23. okt 2017

@narsila normodieta bez pervazivnej vyvinovej poruchy, neboj sa, ja som cca 4 roky dozadu preluskala celu temu o PAS, kde sa tak tieto deti oznacuju, ked si zadas do vyhladavaca tu na MK vyhodi ti XY tem, to nie je nadavka, ale zadefinovanie, aj ked nie oficialne

zuzana76
23. okt 2017

inými slovami aj intaktny jedinec, ked to uz ma byt uplne odborne, ale uz sme mimo temu

narsila
23. okt 2017

No štátnicujem z psychológie a s týmto označením som sa na prednáškach, ani v skriptách, ani v praxi veru ešte nestretla..
Vyhladávač na mk chvalabohu ešte neberiem ako zdroj :D

zuzana76
24. okt 2017

@narsila myslím že MK ani nie je portál pre odbornú verejnosť, ale pre mamičky, takže poprosím nechytat za slovíčka, od toho tu nie sme, chválabohu

zuzana76
24. okt 2017

@narsila a zaujímavé, že v téme o autizme sme tento pojem bežne používali a nikomu to doteraz nevadilo

emilia25
24. okt 2017

Treba dat inzerat aj do skupiny mesta tam sa isto najdu aj maminky co chodia do tej istej skolky.

chybova
autor
24. okt 2017

Ďakujem vám za všetky postrehy a pripomienky. Nie sme rodiny bez IQ. Obidvaja s mužom máme vysokoškolské vzdelanie, pre tých, ktorých to zaujíma. Po 6 rokoch som konečne mohla ísť do práce. Nikto si určite nepraje, aby sa mu narodilo choré dieťa, ale robili sme pre neho maximum, počas prvých rokov, ktoré sú rozhodujúce. Po syna mi chodila tento mesiac suseda, je však tehotná a už sa jej zle šoféruje. Nakoľko bývame v TN iba 2 roky, nemám tu žiadnu rodinu a presťahovali sme sa kvôli synovi, pretože sme tu našli škôlku. Takže sme zanechali celú rodinu v Seredi a presťahovali sme sa pre mňa do neznámeho mesta. Samozrejme, že preverujem škôlku, ostatných susedov... Syna ľúbime nadovšetko, tak, prosím, nesúďte a už vôbec nie môjho syna. Ďakujem.

denisa098
24. okt 2017

@zuzana76 neskutocne ma vytaca to tvoje vyjadrenie,normo dieta ... uraza to,aj autisti su uzasne deti,pise ze ma lahku formu,to znamena,ze bude mat pravdepodobne problem s recou,prestan s tym vyrazom normo dieta,nevravim,ze si zla,divna ale prepac,deti sa nedelia na normalne a nenormalne.

zuzana76
24. okt 2017

@denisa098 a kto píše že nie sú úžasné, tiež sme mali problémy, ale pracujeme na nich, syn je tiež úžasné dieťa, mňa to vôbec neuráža, xy mamin predo mnou tak nazvalo tieto detičky aké akurát moje vyjadrenie ťa uráža