Hľadám pediatra, čo by nás zobral ako samoplatcov.

l222
20. jún 2019

Ahojte 🙂 prosim poradte. Zijeme v zahranici a na Slovensko som prisla s drobcom na par tyzdnov cez matersku(nech si uzijeme pekne leto). Kedze mame na prd zdravotnictvo a maly nevidel pediatra od kedy sa narodil, tak by som ho rada dala vysetrit tu na Slovensku. Samozrejme ako samoplatcu. Nemam problem ist kludne aj k sukromnemu lekarovi. Zatial ale zlyhavam najst hociaku ambulanciu, ktora by bola schopna krpca zobrat. Vsade je nadstav. Neviete o niekom prosim???

sapetka
20. jún 2019

@l222 prosim ta a kde v zahranici to zijete ze ti skceptuju to ze si nebola s dietatom u pediatra?

simca06022011
20. jún 2019

@l222 a spravne sa pytas? lebo mna ako samoplatcu vsade vzdy zobrali... :D a hned...

meluela
20. jún 2019

@sapetka minule som citala nejaky clanok tusim o dansku ze tam ani pocas tehotenstva zena moc nevidi gynekologa a aj potom sa chodi k pediatrovi len ak je nejaky vaznejsi problem, ziadne poradne u lekara ako u nas, to riesi len nejaka sestra navstevami doma ak vobec .. mozno je to aj lepsi system ze sa neplytva casom lekara vtedy ked je to zbytocne a ak sa potom fakt postaraju ak treba .. ktovie

sapetka
20. jún 2019

@meluela hm co ja viem. Podla mna do roka by malo byt dieta kontrolovanw urcite kazdy mesiac, z kade zena matka vie co je zavazne a co nie?no sle budis. Mna len zaujimalo ze kde autorka zije kde je taky system

beky1813
20. jún 2019

A v aprili, ked si to riesila tiez, si bola u koho? A napis aspon mesto, aby ti lepsie poradili
@l222

meluela
20. jún 2019

@sapetka no, my sme boli v odbornej ambulacii od narodenia monitorovani a jeden parameter ktory oni sledovali a aj ja doma a bol total mimo normu (obvod hlavicky) bol podla pediatricky uplne krasne v priemere aj ked vedela o diagnoze .. proste merali len akoze a krasne si to kreslili .. takze ani ten pediater nemusi byt zaruka cohokolvek .. a to nebola zla lekarka .. vaha a dlzka taktisto .. to len kukli radsej poslednu hodnotu nech nenameraju nahodou menej .. mne prislo zbytocnych tolko vela zbytocnych kontrol aby robili dve vysokoskolsky vzdelane zeny .. fakt by stacilo, keby sa ta sestra obcas stavila u nas doma

l222
autor
20. jún 2019

@sapetka zijeme v Skotsku. Velka Britania je dost znama svojou nizkou kvalitou zdravotnej starostlivosti :/ Maly ma podozrenie na reflux a nejake alergie. Tiez by som chcela aby mu pozreli svalovy tonus a ine take tie klasicke veci co by mu spravili na poradni.

sapetka
20. jún 2019

@l222 ako samoplatcu by ta mali zobrat vsade

jarca1111
20. jún 2019

@l222 pediater by ta mal zobrat asi kazdy, skor bude problem s neurologom a gastrom..

l222
autor
20. jún 2019

@sapetka zijem v skotsku. Velka britania je znama dost chabou zdravotnou starostlivostou, bohuzial :/ mala som uz vela problemov s miestnymi lekarmi kvoly tomu ze ked nevedeli co moze byt pricinou hocijakeho problemu tak hned do malickeho isli silne lieky pchat a to bez jedineho vysetrenia iba na zaklade vylucovacej metody. Ze,, ved uvidime ci to zaberie" a ked nie tak to nebola ta pricina. Ked som sa pytala ku pediatrovi, tak ma doslova vysmiali, ze tam posielaju iba ak ide o velmi vazny pripad. Na dieta sa chodi pozerat iba health visitor, ktory pride raz za par mesiacov a dieta odvazi. Podotykam, ze nema ziadne lekarske vzdelanie. Je to obycajna teta co to robi a nevie odpovedat na absolutne ziadnu otazku ohladom zdravia alebo spravneho vyvinu babatka. Ona ma len tabulky co sleduje. No dost nanic...

sapetka
20. jún 2019

@l222 smutne😏😮

nikiki29
20. jún 2019

Treba zdôrazniť, že si samoplatca, zoberie určite každý... ešte sa mi nestalo že by nie, peniaze hýbu svetom 👍🏻

evkamotka
21. jún 2019

No lenze stale nepíšeš mesto. Je ti jedno ci v bratislave alebo bardejove?
K teme, pozri si pro care

l222
autor
4. júl 2019

@evkamotka uz sme zohnali 🙂 Je to Bratislava