Hojdacie lehátko

fketrina
6. jan 2019

Ahojte, prosím Vás poraďte mi aké lehátko by bolo vhodné pre 3mesačné bábätko. Chcela by som aby hlavne hojdalo samo a samozrejme aby malo 3 polohy. Napíšte mi presný názov prosím. Vďaka 🙂

damolly
6. jan 2019

@fketrina ahoj 😉 za mňa a z mojej skúsenosti je to 4moms mamaroo .. má 6 druhov pohybov 5 stupňov rýchlosti ma to biely šum tlkot srdiečka a vieš tam dieťaťu pustiť vlastnú hudbu keď pripojíš mobil 🙂 a vieš si ho nastaviť na takú polohu akú chceš 🙂 ja som mala strašný problém môj syn nechcel spať cez deň bez toho aby sa snim nejako hýbalo.. vždy som ho mala na rukách alebo v nosiči skákala som na fitlopte a keď zaspal a položila som ho tak sa zobudil.. tak isto som ho hojdala v autosedačke v obývačke ale nemohla som nič spraviť.. ale pri tomto mi krásne zaspal aj na dve hodiny v kuse 🙂 a dá sa to ovládať ešte cez aplikáciu 🙂 síce je to trošku drahšia sranda ale pre mňa to neboli vyhodené peniaze 🙂

fketrina
autor
7. jan 2019

@damolly no pálka je to riadna, ale uvazujem uz nad hocicim aby maly spal a ked to pomoze tak to bude stat za to 🙂 vdaka za radu

sofia0106
21. dec 2020

@damolly dobrý deň . Čo sa týka veľkosti kresielka , dá sa s tým aj cestovať alebo je to nepraktické ?

damolly
21. dec 2020

@sofia0106 ono celkovo až tak veľké nieje, ak stojí niekde doma a človek si ho prenesie , no na cestovanie ja osobne by som toto nevolila. Naprv rozobrať - previezť - a zase zmontovať.. možno keby som šla niekde na viac ako mesiac a mala ešte dosť miesta v kufri auta tak ešte ok 🙂 ale na nejakú krátku dovolenku to nie 🙂. Je to veľmi dobrý pomocník no na cesty asi nie 🙂

mony221
2. jan 2022

@damolly baby prosim vas tie co mate 4moms neblblo vam lehatko?
@fketrina