Hračky a venovanie sa 20 - mesačnému dieťaťu

denuska999
1. sep 2022

Ahojte. Dajte nejake tipy na hry/vysvetlovanie veci/venovanie sa 20 mesacnemu dietatu. Snazim sa synovi maximalne venovat, ale nemam inspiracie. Ma rad knizky, sam si ich pozera, ked mu zacnem v knihe nieco ukazovat odide, chce si ju pozerat sam, s autickami sa hra tiez najradsej sam.. Velmi rad travi cas vonku, tam mu vysvetlujem co vidime okolo seba. Ale doma ho neviem zaujat, zvieratka niektore pozna, niekedy kreslime, obcas lego, kuchynu mame malicku takze pri vareni mi v tomro veku este "nevie pomahat", rada by som ho naucila nove veci, ale ani neviem konkretne co. Dakujem

zmrzlinka2021
1. sep 2022

@denuska999 treba mu dať priestor, vôbec nie je potrebné neustále sa venovanie dieťaťu. Dieťa potrebuje mať aj vlastný kľud, priestor na seba rozvoj.

lasoli
1. sep 2022

@denuska999 zda sa ze pri hre si vystaci sam.To je dobre,skus zacat nontessori pracovnymi zositminod 2r,to ma napadlo,su aj naucne aj hrave ale o rozne pracovne zosity od 2r,moje bab to mali a maju radi.

denuska999
autor
1. sep 2022

@zmrzlinka2021 ano, jasne, aj ja si to myslim. Ale vies, chcela by som ho nieco aj naucit, sam sa nenauci napr farby, casti tela atd... (to mi prve napadlo, sice casti tela niektore uz vie)

denuska999
autor
1. sep 2022

@lasoli dakujem, pozriem🙂

zmrzlinka2021
1. sep 2022

@denuska999 zatial sa to naucilo kazde dieta 🙂 az na deti vyrazne zanedbavane, napr. v romskych osadach.