Kde kúpim cumlík z kaučuku s guľatou hlavičkou?

majkabr
9. sep 2014

Kde dostanem kúpiť cumlík s kaučuku a s guľatou hlavičkou ?? A hlavne tak od 8 mesiacov ?? Nechce iné cumlíky a zohnala som ale len na českej stránke a poštovné 10 x drahšie poštovné ako samotný cumlík

cokii
9. sep 2014

Ahoj. Ja som ich kupovala v 101 drogérii, tiež mi drobce iné nechceli 🙂 Mali sme aj tie hrkacie, aj tie kvietkové 😀

cenculinka
9. sep 2014

@majkabr zifco robi take,stoji cca 0.9€ a ja ich kupujem vzdy v tescu tam ako.maju flasky a vsetko pre deti. Su tri velkosti,mlieko,caj a kasa,ja kupujem kasu to je najvacsia dierka a v pohode z nej pije caj. On len caj pije z flase. A v pohodke vydrziadost dlho,umyvam ich v umyvacke a su ok 🙂

cenculinka
9. sep 2014

@majkabr jeziiiiiiis ja som.myslela ze na flasu hladas 🙂 och trubka som 🙂 som zabudla ze aj dudel do.pusy existuje... 😎

dasamo
10. sep 2014

@majkabr aladdin-kociky.sk tam maju sauvinex, das si v kategorii cumliky druhu stranu. My sme mali ked sa narodil malinky, ale odmietal vsetky druhy. Ale je velmi pekny, ten taky bledunko zeleny

bibistec
12. sep 2014

no u nas je taka socik drogeria a maju tie cumliky tusim 101 drogeria to je

lucill81
8. dec 2014

ahoj, aj tu dostanes 🙂 ...z prirodneho kaucuku a rozdelene na velkosti http://www.biomama.sk/kategoria/detska-vybava/c...