Kedy je najlepšie prebaľovať?

natynnka
27. nov 2023

Ahojte, včera sme prišli domov z nemocnice a stále ešte neviem kedy je najlepšie babatko prebaliť, ci pred alebo až po kŕmení..pretože keď ho prebalím pred kŕmením tak sa stane že sa mi pokaká počas papania a zas po kŕmení ho nechcem už zobudiť lebo by som ho musela kojiť znova 🙈 za každú radu budem rada 🙂

ivangeline
27. nov 2023

Po krmeni. Nacucnut znova alebo pohojdat..ponosit...pobuchat po zadocku..proste douspat. Niektore deti sa prebalut daju a hned spia. V nemocnici hovoria opak ale detom sa crievka uvolnia pri cucani.. a dlhsie ako 30min by som nenechavala nwprebalene...

blondiee83
27. nov 2023

Mne sa skoro vzdy pocas krmenia pokakali, cize som vzdy prebalila az po nakrmeni a odgrgnuti. A preco by si musela kojit znova? netreba babo ucit zaspavat na prsniku, lebo to trpko olutujes

natynnka
autor
27. nov 2023

@blondiee83 tak keď ho najprv nakrmim a nieje spokojný tak ho hneď prebalujem no len potom sa mi pri tom zobudí a začne si cmúľať rúčky tak je znova hladný a nezaspi mi pokiaľ ho nenakojim znova tak preto neviem kedy je najlepšie

natynnka
autor
27. nov 2023

@blondiee83 Alebo ci radšej potom použiť cumlík a trocha pohojdáva pokiaľ nezaspi?

glorikarebeka
27. nov 2023

Tak maličké väčšinou pred aj po....a už som nekojila

blondiee83
27. nov 2023

@natynnka no radsej...prip.skus pohojdavat aj bez cumlika - chce to trochu trpezlivosti, ale snad sa podari. A ak nie, tak potom skus ten prsnik, ale ozaj ako poslednu moznost. On nie je po prebaleni znova hladny, zase nevyhladne po 5minutach, to si nemysli...len sa potrebuje ukludnit a to ho mozes ukludnit aj hladkanim 🙂

rebrambora
27. nov 2023

Nakrmit, odgrgnut, prebalit.

em4life
27. nov 2023

Zalezi, ako dlho krmite. Ja som kojila aj hodinu, kym sa babo najedlo. Hodinu by som ho nenechala v pokakanej plienke. Preto som prebalovala vzdy pre kojenim, po zobudeni. Ak sa pokakalo, cez kojenie alebo po dokonceni zase. Ak trebalo douspat, este som mu trosku dala papat.