Kedy mám dať dieťa do športového kočíka?

barbiena
18. jan 2017

Ahojte. Prosím Vás, kedy dať malú do športového kočíka? Má 8,5 mes. Počúvam reči, že čo už nie je v športovom, no môj názor je že načo, keď je pokojná v hlbokom a sama ešte úplne nesedíííí. Ďakujem

terka1607
18. jan 2017

Kludn ho dajte do sportoveho, vsak ju nemusite davat do sedu. Ja ked som zacala davat maleho do sportiaku tak tam zo zaciatku iba lezal 🙂

terka1607
18. jan 2017

Prepacte malo tak byt kludne ju dajte 🙂

jasminet
18. jan 2017

ak je spokojna v hlbokom a zmesti sa, tak nie je o com, kludne ju v nom nechaj. najstarsia dcera mi vydrzala do 9m v nom. syn bol uz v cca 5m v sportovom, v uplnom lahu a hlavne priputany pasmi, lebo to bol taky sinter, ze az a do hlbokeho sa uz nezmestil ... dcera bola kludas, ani sa nepohla 🙂

mius.brcko
18. jan 2017

Sestra dala deti (dceru aj syna) do sportoveho, aj ked este nesedeli - mohli mat tak okolo 7 mesiacov - no hlavny dovod bol, ze vanicka uz bola na nich malickaaa.. tak pekne lezali v sportovom a mali konecne viac priestoru

sykorkauhliarka
18. jan 2017

ja son dala do sportoveho ked mala4 mesiace bola zvedava bola tam spokojna vanicka jej bola uz tesna ...mala som ju poleziacky v sportovom az pokym same nevedela sediet

katriona1
18. jan 2017

sestřenice měla malou ve športové části snad od narození, ve vaničce jí plakala, skoro nebyl poznat rozdíl, protože tam normálně ležela, já jsem přešla na sportový v 7. měsíci, protože se mi malá chytla a posadila, ale ještě neseděla dobře a nemohla jsem jí tam připoutat, vozila jsem jí ze začátku skoro na ležato a v pohodě, takže je to jenomo tom co vyhovuje tobě a malému 🙂

zubrienka3
18. jan 2017

Vykasli sa na hlupe reci. Ty si matka a mas materinsky instinkt, ktory ti pomaha rozoznat, co je pre tvoje dietatko najlepsie. Kym sa zmesti do hlbokeho a hlavne, kym je tam spokojna, nechaj ju tam. Myslim si, ze pre jej chrbticu je lepsie byt v hlbokom, kym este pevne sama nesedi. Ja som dala moju, az ked sama sedela a nezmestila sa uz do hlbokeho.

luci74
18. jan 2017

ja som malú dávala asi keď mala 4a pol m...vtedy mi už sedela......

petruska222
18. jan 2017

My mame tiež 8,5 mesiaca a tiež sa stále vozime vo vanicke.mala ešte nesedi, tak sportovu časť ani neriesim, keď sa sama posadí, potom vymenime.a to čo hovoria ľudia, by som vobec nepocuvala.co ma kto druhy radiť a rozhodovať o cudzom dieťati????

tyelde
18. jan 2017

Presne, nepočúvaj iných, oni nech riešia svoje deti... Ak si ty aj dieťa spokojné tak prečo to meniť lebo jedna pani povedala?

zdena12345
18. jan 2017

my sme mali oboch v hlbokom nieco cez rok, boli priputany pasmi. do mesta, obchodu, nemocnice... sme chodili s buginku asi od 3 mesiacov...sportovy sme ani nemali

kormelia11
18. jan 2017

@zdena12345 pasy ste mali v kociku ci ste kupovali?

zdena12345
18. jan 2017

kupovali sme nieco taketo a pripevnili tam kde je strieska na kociku. bolo to dobre v tom, ze maly sa mohol vrtit ako chcel, sedet stat, lezat, pozerat sa, nie len priputany v sede ako v sportovom

https://bezpecnostne-zabrany.heureka.sk/bezpecn...

monhla
18. jan 2017

Prvú v 6m, lebo sa mi snažila "vyskočiť" z kočíka a v hlbokej časti nemám pásy. Druhú v 9 mesiacoch - to už sama sedela a tak "bolo načase" 🙂
Najmenšia sa mi v 6m už nevošla vo fusaku do kočíka a tak sme vytiahli špotrovú časť. No pri nej sme mali iný, menší kočík, ktorý sa vošiel v pohode do auta s 3 autosedačkami.

Vždy som sa rozhodla JA podľa potrieb detí /a mojich/ a ostatný si riešili svoje veci.

marosinecko
18. jan 2017

Nepočúvaj ostatných,ty vieš čo je pre tvoje dieťa najlepšie. Na ich reči sa môžeš z vysoka vysr*ť. 😉

jonnie
18. jan 2017

My sme sli do sportaku po 4 m...bol hrozne zvedavy a vkuse sa dvihal...tak tu lezal so zdvihnutym chrbatikom o 1 stupen akoby pri refluxe...co tak mal aj v hlbokom-ale nevidel kvoli vanicke okolity svet. A zrazu sa dieta chcelo kocikovat 😉 dovtedy sme sli placoom z prechadzky.

marosinecko
18. jan 2017

@jonnie beťár 🙂 môj úplny opak.ako sme ho položili do hlbokého hneď zaspinkal,vydržal aj 5 hodin. A keď sa zobudil kukal aj v ľahu 😊😉

lilu7
18. jan 2017

tak ako to citis ty, ak je babo ok v tom kociku a nie je mu tesny, nemusis mu ho vymienat.

lilu7
3. mar 2017

Uz su aj sportove kociky ktore sa daju dat do uplneho lahu tym padom su pouzitelne uz od narodenia.

slobodna1989
22. jún 2021

@luci74 tak skoro

frl
14. aug 2021

No tak my buduci tyzden ukoncime 4m. Vanicka zacina byt mala a ked to predimenzujeme na “sportak” neda sa v nom lezat. 😳 Tiez neviem co s tym. Ci kupit letiaci sportak alebo co...