Klimatizácia do bytu s rozlohou 80 m²

tatehotna
23. apr 2020

prosim o radu ohladom klimatizacie, nakolko sa leto blizi zacali sme uvazovat o namontovani klimy. nechceme za nu zaplatit extremne vela. nakolko sa v tejto oblasti nevyznam prosim o radu, aka firma v okoli galanty, senca je cenovo dostupna a zaroven kvalitna? pripadne mi poradte znacku klimatizacie. byt ma rozlohu 80m2 a nasa predstava je mat klimu na chodbe a v spalni.

lucindav
23. apr 2020

@tatehotna ahoj, firmu neporadím, lebo som iný región, ale my mame značku midea. Je fajn pomer kvalita a cena. My sme montovali v januári tak ešte neviem ako nám to tu bude chladiť, mame tiež 2 vnútorne jednotky a byt ma 95m. Hlavne sa poponahlaj, v sezóne to bude drahšie, hlavne montáž.

tatehotna
autor
23. apr 2020

@lucindav prosim ta a kolko ste za nu platili?

berry266
23. apr 2020

skus pozrieť značku Daikin. je to jedna z tých lepších. stálo nás to 900€

lentilkaxxx
23. apr 2020

Celá rodina máme Gree. Brat aj rodičia majú krabicu na stene v obývačke. Cena cca 700 EUR. Ja mám integrovanú v strope v chodbe s prieduchmi nastavenými na celý byt, cena cca za 1400 EUR. Chladenie aj kúrenie v pohode, spotreba tiež.

lucindav
24. apr 2020

@tatehotna cca 1400€

alenka2101
10. jún 2020

@lucindav tiez uvazujem nad dvomi vnutornymi jednotkami..dala si tie slabsie a vonkajsiu silnejsiu?

lucindav
11. jún 2020

@alenka2101 fuha, neviem ti odpovedať. Chalan co nam to montoval bol pozriet rozloženie bytu a podla toho vybral aj miesto kam umiestniť. Ale neviem aké “silne” su jednotky.

sofia1
11. jún 2020

@lucindav aj nám teraz dávala firma značku midea ,sme spokojni zatiaľ a počujem na ňu same chvali ,ktorí ju majú viac rokov.,

lucindav
11. jún 2020

@sofia1 uz som ju aj ja skúšala, teplota v byte uz isla na 25 stupňov. Nastavila som 23 stupňov a ventilátor len na 20% a za chvilku bolo prijemne. Minule leto by som uz hromzila 😂😂

sofia1
11. jún 2020

@lucindav my sme min.tyzden skúšali,zatiaľ ešte nezapiname.ale ochladila rýchlo celý dom.super pocit.dobra investicia👍😁

adelakom12
28. jún 2020

no ked klasicka klima, tak DAIKIN ale ja osobne nemam rada klimu, lebo ma zvykne seknut :D :D neni to sranda no.. ale tak ak mas rovnaky problem, odporucam potom https://www.electronic-star.sk/Domacnost/Chlade... mobilnu klimu alebo klasika ventilator, stropny alebo ten čo stoji.. no a hej, to je pravda s tym montovanim, elbo kupit klimu to je taky liter a nainstalovat ju za to si uctuju celkom.. najst firmu, čo ťa neošupe o posledne drobne je umenie :D preto ta mobilna klima.. nemontujes, iba postavis ale uz ako vam vyhovuje doma

emilius03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz