• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Koľko platíte opatrovateľke na hodinu?

30. októbra 2015 
daskak napis aspon priblizne co si pod opatrovanim predstavujes?aj upratovanie,kolko deti a podobne...naklady ake maju holky na cestu,vzdelanie..
9. jan 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj miri: no ziadne upratovanie ani varenie... len sa hrat s malym a raz mu dat papkat... cas 3 hod denne
to je vsetko...
12. jan 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to potom asi to jeno euro by som zaplatila...
12. jan 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som pravdu povediac chcela dat 2,5 eur....
no zajtra uvidim aku ma ta holka predstavu....
12. jan 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, dnessa bola u nas ukazat jedna kocka na opatrovanie... a poziadavku na plat mala 50 -60 skk... :slight_smile:
13. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je super,pacila sa ti?ja mam o chvilku tiez pohovor za nove deti,tak uvidim ci to vezmem.drzte palceky.
13. jan 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja platim 120 hodinu v Prahe. Agentury tu maju okolo 150/hodinu. Za 60 na hodinu by som bolahappy :sunglasses:
ja mam len prilezitostne-tak raz za dva tyzdne na 3-4 hodiny
13. jan 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze ja som tentoraz odmietla boli to dvaja chalani a ty by nam asi rozbili dom :grinning: to by bolo na svokra moc...
13. jan 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte: mirka: co ti chalani boli ako postrach Denis??? :grinning: :grinning: :grinning: ano tie kocky sa mne osobne pacia.. muz bol viac skeptickejsi... no uvidime ako to zvladnu s Davidkom... Kazda pride na jedno poobedie a potom sa rozhodnem...
susik: no vies hlavne mesto.. preto tie ceny... :frowning2: ...
13. jan 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daskak nieco take,hned vybehli hore na poschodie po kobercoch v topankach,mame blede koberce a vonku sa topi sneh :confounded: ja som za ked sa deti hraju v obyvacke dokonca tam mame aj smyklavku,ale toto bolo vazne vela..to by bol teror a nie praca a zabava..
13. jan 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolko mali rokov? ty kolko deticiek opatrujes naraz a ake velke? :slight_smile:
13. jan 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim okolo 6 a 8rokov..ja mam len take mensie do 3rokov,lebo musim brat ohlad aj na svokra,ktory nam dal dom.on mi super pomaha,ale toto by bolo na neho vela.najviac mavam v piatok a to doobeda chodi,Sarah na tri hodiny,Melissa na 4hod a este aj Larina,ale len na jednu hodinu.
13. jan 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mirka klobuk dolu :slight_smile: :slight_smile:
13. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem,nie je to az take zle,deti sa krasne zahraju a klebetia spolu nemecky co je super pre dcerku.
13. jan 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, tak to ťa fakt obdivujem. ja niekedy nezvládam ani toho jedného svojho :confounded:
13. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
arieska,ved ja som tiez cakala az kym bude mat malinka aspon 2rocky,teraz mi pekne sama poda plienocky s tasky,da detom sama napit s flasky,utrie pusinku..niekedy je aj vojna,ale vacsinou je spokojnost :dizzy_face: .
13. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrknite co dnes stvarali nase deti... :dizzy_face: :dizzy_face:
13. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam opatrovatelku na 3 dni v tyzdni po 5 hodin. Platim jej 110 Euro a Keby mi opatrovala obidve deti za ten isty cas, tak to bude 125Euro. Vychadza to tak 6.5-7.5 Eura na hodinu.

Ja ked som bola opatrovatelka, tak som si za jedno dieta pytala 8.5 Euro.
13. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam opatrovatelku (teda krpata ma) na 13 hodin do tyzdna (dva dni) a stoji to 3 € na hodinu, opatruje u nej doma vratane desiaty, obeda a olovrantu (od pol desiatej do tretej). Za pravidelne opatrovanie sa ceny pohybuju od 1,50 do 5,50 € na hodinu (cim viac hodin, tym nizsia cena), opatrovatelka smie mat maximalne 5 deti (vratane vlastnych). Ak potrebujeme narazovku (vecer, cz vikend, necakane a nepravidelne) - mame odskusanu studentku za 6 € na hodinu. 350 Sk za hodinu sa mi zda sialene. Skolka vyzaduje za den navyse 25 € a to je na cely den vratane stravy privatna bilingvalna skolka a nie nejaka tetuska z ulice :angry: :angry: :angry: (zijeme vo Viedni a stoname, ake besne ceny mame :grinning: )
14. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ja som v ziline, studentka na vysokej skole a opatrujem tu dieta od troch mesiacov v jednej rodine....mala ma uz teraz o dva mesiace dva roky, vychadzame spolu super a mala je na mna uz dost naviazana...beriem 80sk hodina a ako vidim co tu pisete asi si budem pytat viac...teraz sa aj prestahovali vedla do dediny a mam problem s dochadzanim....inak je vsetko super a rada sa o malu chodim starat
14. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupii ja sa tak vytesujem dostanem 7mesacne dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: to bude nadherne.
16. jan 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte:
miri: to je super :slight_smile: ... naozaj skoda ze si tak daleko :unamused:
16. jan 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som platila 5 eur na hodinu, co bola pomerne nizka cena, pretoze mala bola u opatrovatelky pravidelne 4x do tyzdna po 8 hod. Ale tak sme sa dohodli a s kockou som sa aj poznala.

Ja sama teraz dostavam 7 eur, ale chodim len prilezitostne a na par hodin k rodine domov. Je to fakt rozne a zalezi od lokality, od toho co musi opatrovatelka robit, kolko casu stravi s dietatkom.

Ale tie palky na Slovensku v BA sa mi tiez zdaju riadne, fu!
16. jan 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi co bude robit ta opatrovatelka, ci ma aj varit,upratat apod. ke dlen strazit, tak je vela aj tich 100sk za hod.
16. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som opatrovala 2,5 rocneho chlapceka - velmi zlaty a poslusny chlapcek, moja praca spocivala vo vyzdvihnuti zo skolky, prisli sme domov, napapal sa (jogurt alebo nieco male) isli sme von a potom sme sa doma hrali. Bolo to 2 roky dozadu a dostavala som 80sk/hod. Robila som dvakrat tyzdenne po 2-3 hodky. A urcite by som si vtedy viac nevypytala aj napriek tomu ze to bolo v centre BA! Teraz by som si zapytala tak 100sk/hod co sa mi zda tak akurat aj na to ze je to bratislava. Nechcela som tych ludi zdierat (i ked penazi mali urcite dost) ale pomoct im s malym. 200sk, akoze prepacte, ale to by som si nikdy vzivote nedovolila vypytat za svoju pracu s tym malym a vobec, to je uz dost prehnane...jedine zeby som mala nastarosti 2-3 velmi zive deti tak na tri styri hodky denne :grinning: :grinning: :grinning:
16. jan 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daskak,neboj nejak sa dohodneme :grinning: :grinning: ved funguju aj lietadla a sem ku mne je to len 45 minut :grinning: :grinning: .
16. jan 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri IP
16. jan 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taak na dnes stacilo,obyvacka upratana,deticky su uz u mamiciek a my mame volno.aj dnes bolo super,deticky sa krasne pohrali,boli sme aj vonku na cerstvom vzduchu a aj sme nakupili potraviny a uz aj chlieb sa nam dopeka.
16. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miri povedz ako to vsetko stihastakto v pohode???
16. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa paltí 1500 - 2000 Sk na týžden, ked opatrovatelka stráži dieťa tých 8-9 hodín denne
boli aj take, čo opatrovali za rodičovský (nejakých 5000 Sk mesačne)
ja myslím, že ajk matka zarobi okolo 500 Eur mesačne, tak viac ako 200 € nemože za opatrovanie platiť ... ved potom sa neoplatí isť vobec do roboty skor ako v 3 rokoch dieťaťa
teraz, ked budu musieť mať živnosti si myslím, že sa to oplatí len ak budu opatrovať 2-3 deti, inak nie
16. jan 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok