• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malá pri strihaní nechtov plače. Čo robiť?

12. januára 2014 
U nas u vsetkych fungovalo zapnut telku a pockat si na reklamu. Pocas nej boli ako hypnotizovani. Rychlo ostrihat a nekecat okolo toho :slight_smile:
7. aug 2012 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vieruna presne ako u nás...a teraz keď sú starší,strihá tatko,pri ňom nemudrujú ako pri mamine :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lalinko2010 joj som skusala :( a sa zobudil a ani uz nezaspal do polnoci :(((((((( :cry: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@tatiana1985 no tak isto teraz sa to len zacalo vzdy mi drzal pekne...nikdy som nezastrihla a zrazu bum rev ze naspocut o blok dalej :((((
7. aug 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj syn bude mat 3roky ale ked mu striham nechty tak neviem ho udrzat take sceny robí ... nepomože ani normalne ked mu to vysvetlím prosto nič...
12. jan 2014 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No u nas na rukach v pohode, pekne sa pozeraju a ja len komentujem ze ake pazuuuuriska to narastli a pod. So starsim ich pekne ratame a mala musi vidiet co sa deje a ked uz fesanda ma pekne ostrihane za odmenu ich nalakujeme :grinning: Na nohach to je o nieco horsie ale ked sa mozu pozerat ze co sa to robi tak su kludnejsi a nechaju si. :slight_smile:
12. jan 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok