Mám 24 rokov a čakám druhé dieťa

suzy29
20. dec 2014

Mám 24 rokov, cakám druhe dieta a obavy ako to vsetko zvládnem. No aj obavy z reakcii okolia , ako sa ludia pozeraju na mlade matky, aký mate na to názor?

marcella24
31. jan 2015

@suzy29 Ak ti to pomože ja mam 25 rokov a mam 7,5 ročneho syna a 6,5 ročnu dcerku a čo si myslí okolie nikdy som neriešila každeho je figa do toho 🙂

kiristinka1
31. jan 2015

Ahoj..ja som mala maleho v 22rokoch a teraz čakáme druhé,maly bol neplánovany,ale na máj sme mali termín svadby a v apríli som zistila,ze som tehotná,takze jedine som vymenila šaty lebo som do nich chudla 😀..a u nás to bola sranda,lebo moj brat o 4roky starší co deti este nechcel,tak hovorí,ze teda idu aj oni nato nech su rovesníci,najlepšia kamarátka tiež vtedy 23rocna tiež otehotnela,takze nejak nikto nic neriešil.a teraz mam 25.ale teda musim povedať,ze manžel zarobí dobre,bytovú otázku mame vyriešenú..a ked bude mat druhý krpec rok,chcem sa na výšku prihlásiť.

davija
31. jan 2015

Ježíš, no nepoviem keby si mala 17 a čakala druhé! 🙂 Negatívne reakcie okolia vždy zamrzia, nie každý sme proti nim rovnako odolný.
No je to určite zdravšie pre spoločnosť mať druhé dieťa v 24 rokoch ako keď sa dnes deti rodia 40kám po umelom oplodnení a darcami spermií sú už pomaly 50 roční deduškovia... Hlavne, že tí 15 roční pubertiaci s 55 ročnou maminkou a 65 ročným tatinkom budú "zabezpečení"...
Máš super vek na deti, nie ste sociálny prípad, prečo riešiť reakcie okolia.