Máte skúsenosti so stránkou kociky.sk ?

mostlyharmless
18. nov 2019

Ahojte, chcem objednat jedalensku stolicku zo stranky "kociky.sk" a rada by som vedela,ci ma niektora z vas skusenost s touto strankou. Vopred velmi pekne dakujem

romanatrnavska
18. nov 2019

@mostlyharmless áno mam a všetko v poriadku aj so stránkou aj s kamenným obchodom všetko v poriadku

luciab19
18. nov 2019

My mame odtiaľ tiež všetko, už sme tam nechali pekne cez 2500 euro, odporúčam. Na stránke majú niekedy lepšie ceny ako v kamennom obchode. Sú tam milé a ochotne predavačky.

romanatrnavska
18. nov 2019

@luciab19 ináč toto som sa tiež minule čudovala že na internete majú lacnejšie a som jej to povedala na predajni že prečo a ona ešte sama povedala ze tak dáme 5%zlavu a kľudne aj v kamennom dala zľavu sú veľmi zlaté 🙂

luciab19
18. nov 2019

@romanatrnavska my sme tam nedávno boli a rovno som vyberala veci, ona mi ich odkladala a sama som jej povedala, že ja si to objednam cez net, lebo to tam majú lacnejšie a plus ešte bude zlava a ona že jasne nie je problém. Tak som rovno robila aj objednávku cez eShop a hotovo. Aj kocik keď sme tam kupovali tak sama nám povedala, že objednajte si to cez net, keby sa Vám náhodou doma nepáči alebo nevojde do výťahu, tak ho vrátite 😊

mostlyharmless
autor
18. nov 2019

Super 👍 dakujem vsetkym za info a za tu rychlost 😊

barbara510
20. júl 2023

Pridávam čerstvú skúsenosť so stránkou kociky.sk. Na stránke mali uvedenú dostupnosť kočíka, objednala som to, ihneď zaplatila, na ďalší deň od nich ani chýru, ani slychu, písala som tam e-mail, či mi nemôžu kočík poslať skôr, keďže som ho potrebovala pred víkendom, dokonca som tam 2x volala, bez odozvy a popoludní mi zavolá pani, ze ten kočík je dlhodobo nedostupný. Samozrejme, že mi ponúkli iný o 30 eur drahší, hrozná farba a keď som jej povedala, prečo majú na stránke kočíky, ktoré sú dlhodobo nedostupné, nevedela sa vykoktať a stále si išla svoje o tom "náhradnom". Požiadala som o vrátenie peňazí a ešte mi povedala, že to bude trvať 14 dní, pričom mám preštudované obchhodné podmienky, v ktorých sa uvádza, ze ak sa stala chyba na strane obchodníka, ma bezodkladne vrátiť spotrebiteľovi peniaze. Som sklamaná z takého jednania a neodporúčam túto stránku nikomu ani v zlom sne.

sandrin_wing
18. apr 2024

Neodporúčám!
Kúpili sme tu kočiar s výrobnou chybou - a to nehovorím len o našom kuse, stretávali sme ľudí na ulici, ktorí mali rovnaký problém, predavačky v kociky.sk to same priznali. Kočiar Easy Walker Jimmy XXL

Prvú reklamáciu v kociky.sk nám uznali, no chybu neopravili. Druhú reklamáciu sme podali hneď na to, lebo s kočíkom sa nedalo chodiť - tu nám zamietli ale vymenili podvozok, ktorý síce momentálne funguje, ale bez záruky a možnosti vrátenia peňazí, ak sa chyba zopakuje - čo sa podľa slov predavačiek stáva. Takže predajca to má veľmi dobre vymyslené - predáva drahé, chybné kočiky, pričom peniaze je ochotný vrátiť až po 3. reklamácii, ku ktorej sa spotrebiteľ nikdy nedostane, pretože mu prvé 2 jednoducho zamietnu. Napriek vážnej chybe.
Veľmi neférový prístup. Predajca ignoruje následne sťažnosti. Určite neodporúčam.