Monitor dychu vyvolal planý poplach. Stalo sa vám to?

luce
20. aug 2006

Ahojte, dnes v noci - uz nad ranom, sa mi stalo, ze sa spustil alarm na monitore dychu. Poriadne som sa nalakala, hned som vyskocila, mala sa mykla a rozplakala - takze nastastie dychala. Monitor dychu sa spusti, ked dieta 20 sekund nedycha. Ale moj muz vravi, ze mohla lezat trochu dalej, kde monitor nemal "dosah". Ibaze to sa mi nezda, kedze celu noc lezala v postielke na tom istom mieste. Uz sa mi to stalo v tu noc, ked sme ju priviezli z nemocnice. Co myslite, tiez sa vam to stalo?

ducci
29. júl 2011

no my mame babysense II a som s nim spokojna. tiez sa mi spustil plany poplach uz niekolkokrat - prvy krat este v nemocnici.. skoro som sa pototo od strachu 🙂).. ale potom som sa pytala sestriciek a povedali ze im sa to obcas tiez stalo a ze sak nebola modra - moze sa prosite trosku zosunut a tym padom to poriadne nesnima pohyb.. no a doma sa nam to uz tiez niekolkokrat zaplo.. ale je to aj tym, ze mala ma reflux, takze je nasikmo a niekedy sa trochu zosunie.. ale rozhodne som velmi rada, ze ho mame a ovela pokojnejsie spim

monigue333
18. apr 2012

Ahojte, no po dlhšom čase môžem skonštatovať, že nám už monitor nepípal, malá má už desať mesiacov, pípalo to v mesiaci a okolo pár dní...takže mám dojem, že ten poplach nebol až taký falošný...stále neviem, čo si mám o tom mysliež, ale rohodne môžem povedať, že som rada, že ten monitor máme 🙂