Môžem piť čierne pivo počas dojčenia?

julinka2019
11. máj 2020

Mozem si dat čierne nealko pivo ked kojim?

prettiness
11. máj 2020

samozrejme ze mozes. preco by si nemohla? niekomu dokoca cierne pivo pomaha na mlieko...

jaass
11. máj 2020

@julinka2019 áno, cierne pivo pomáha na mliecko 🙂

mirka807
11. máj 2020

Je dobré na podporu kojenia. Ja ho pila počas kojenia oboch dcér. Na mlieko mi pomohlo 😉

lenuliatko84
11. máj 2020

Pokial bide nealko,ja by som nepila,vsetko co do seba das prijme dieta

emimirlen
11. máj 2020

podľa mňa kľudne môžeš, keď ho nevypiješ liter každý deň tak prečo nie. To zasa keď si dáš pohár piva tak nijako nepoškodíš. Toľko liekov čo sa môžu brať a predpisujú lekári počas kojenia je podľa mňa oveľa väčšia záťaž ako také pivko. Daj si na čo máš chuť 🙂 a všetko s mierou 🙂

smejko25
11. máj 2020

@lenuliatko84 nedristaj somariny ked sa vtom nevyznas...mam prestudovane vela doktorych studii kde je vedecky dokazane ze velmi velmi málo prejde z alkoholu do mlieka...samozrejme sa bavime o malom uziti nie o litroch 🙂

@julinka2019 Ano mozes vsetko s mierou 🙂

carduelis
11. máj 2020

Neurovedec Matthew Walker pise, ze koncentracia alkoholu v krvi u matky je podobna tej v mlieku a ovplyvnuje to kvalitu detskeho spanku. Kniha vydana v roku 2017

krisbar
11. máj 2020

Pre mna je to stale alkohol....ale toto ai musi asi kazda mamina rozhodnut sama.

lenuliatko84
11. máj 2020

@smejko25 nedristam somariny.ja som bez alkoholu vydrzala.to si moze daj kludne aj surovu rybu a plesnivy syr

smejko25
11. máj 2020

@lenuliatko84 to ze ty si vydrzala neznamena ze vsetko ide do mlieka 🙄

lenuliatko84
11. máj 2020

@carduelis preboha,to je iste jeden z tych,,ameri kych vedcov,,ale alkacky to iste potesi

lenuliatko84
11. máj 2020

@smejko25 🤮

smejko25
11. máj 2020

@julinka2019 neries je tu par “bioeko tabulkovych” mamiciek napr ako tu🤮 a poslu na teba socialku 😁
Myslim ze sa pytas preto lebo chces si podporit produkciu mlieka 🙂 nieje to prave najidealnejsie riesenie ale neposkodi to pokial neplanujes vylogat celu prepavku

yvanielka
11. máj 2020

Ja si dávam Zlatý bažant čierne nealko

guiseppinka
11. máj 2020

@lenuliatko84 pocas vsetkych tehotenstiev aj pocas kojenia som jedla plesnive syry. Mam ich rada a na detoch nejako nebadam problemy...

lenuliatko84
11. máj 2020

@smejko25 tak ja mam daleko od eko matky,ale proste ani kvapka alkoholu pre mna neexistovala v tehotenstve a aj povas kojenia.teraz dohanam🤣

selest
11. máj 2020

Ak chces podporit konenie tak tak isto pomoze aj pit vodu, ak mas len chut na pivo tak je to na tebe, ja som semtam vypila pohar vina po kojeni vecer ked uz mal maly viac ako pol roma a prespal mi potom do rana. Ak sa aj nahodou stalo ze sa potom zobudil a chcel sa nakojit ziadne zmeny som na nom nebadala. Kolko alkoholu je v pive kolko z toho sa moze dostatat do krvi a kolko z krvo do mlieka.. pokial neexnes litrovku vodky tak asi nic z toho alkoholu v tom mlieku nebude..

3009
12. máj 2020

Dokonca aj detská doktorka odporučila na zvýšenie tvorby mlieka pohár čierneho piva denne.

diewcatqoo
12. máj 2020

Pocas tehotenstva som normalne jedla aj plesnive syry a dala som si aj sushi. Pocas dojcenia som si obcas dala pohar vina.
Tehotenstvo a dojcenie nie je choroba. Myslim, ze ak si obcas das nieco, na co mas chut, mas to z overenych zdrojov a nezozeries (nevypijes) toho tonu, tak to nemoze uskodit. Treba pouzivat zdravy rozum

mogaa
12. máj 2020

@julinka2019 ak je normálne čierne pivo - tak 1pohár po kojení si môžeš dať, do ďaľšieho kojenia ho spáliš....ale ak je nealko tak kludne si daj kedykošvek