Námesačné dieťa

mirka414
9. dec 2014

Stretli ste sa stým,ze dieta sa v noci postaví asi tak po dvoch hodinách spánku z postele,pride dolu do izby a nic nevie?odvediem ju do postele a rano o ničom nevie???

zita19
9. dec 2014

Ano. Uplne bezne deti takto v noci pochoduju. Hlavne ak mali "tazky" den alebo nejake velke zazitky. Moj brat sa tak v spanku vycural do skrine. Dcera sa prestahovala aj s perinou a vankusom do kuchyne pod stol. Rano nechapal preco sme ju tam odlozili.

jana_eyre
9. dec 2014

@mirka414 my mame v rodine taku historku o svagrinej - ked bola mala, zo spanku vylozila jednu nohu von oknom /byvali na prizemi nastastie/ a "prekladala" muku.. aspon tak povedala sestre, ked sa jej pytala co to robi.. 😀

ked som kedysi davala pozor na svojho 8r. synovca /teraz uz je dospely/ takmer pravidelne sa stavalo, ze vstal, zacal nieco rozpravat a ja som ho ukladala naspat do postele.. celu dobu spal.. niektore deti jednoducho silnejsie prezivaju svoje sny.. je to strasidelne, ale normalne 😉

mirka414
autor
10. dec 2014

@jana_eyre
@zita19 vdaka za odpoved trvá to uz tretiu noc aj dnes v noci isla o 20:30 spat a po asi hodine prisla za mnou dolu do obývačky ľahla si vedla mna a chcela spat dalej a vobec nevedela ze niekde bola 🙂 potom som ju uložila vedla nas a rano sa čudovala preco spi u nas :D neviem režim ma dobrý,pravidelný chodi spat okolo 20:30 a rano o 7:00 vstáva doteraz sme žiadne takéto nočne chodenie nemali.

zita19
10. dec 2014

@mirka414 to nie je chba rezimu, proste bud preziva sny intenzivne ako pise @jana_eyre alebo este v noci spracovava zazitky z predchdzajuceho dna. Pokial nema nocne desy, treba len zachovat klud, ulozit ju a nechat dospat. Ono to prejde ako bude dozrievat.
Vsak aj dospelakom sa kedeco sniva. Obzvlast ak maju za sebou tazky alebo vzrusujuci den.

mirka414
autor
10. dec 2014

@zita19 lekárka povedala,ze sa na nieco asi teší tak sa spytala,ze co sme jej sľúbili ja ze nic,len ze buntoší koli adventnemu kalendáru a ona na to,ze to moze byt ze sa nevie dočkať rána 🙂

zita19
10. dec 2014

@mirka414 no vidis. V tej malej hlave sa to melie este aj v noci... 😉

mirka414
autor
10. dec 2014

@zita19 nooo dnes spi u kamošky a ja len dufam ze bude klud a nepríde v pyžame ku nám :D

tereza841
10. dec 2014

@mirka414 Je to normálne, stáva sa to aj mne ešte stále, mám to snáď pravidelne, hlavne keď je spln :D takže cela rodina ma zo mňa zážitky :D A už stým začína aj moja ročná dcérka, ale našťastie to je len v menšom štádiu že sa smeje zo sna alebo mi povie dačo :D 🙂 je to milé 🙂

mamjka
10. dec 2014

u nás je to pravidelné... 🙂 najväčšiu "radosť ma mm pretože námesačná som aj ja 😀 a to má čo robiť aby nás ukontroloval... 😒 malička len chodí hore dole alebo si sadne k nam na postel a 😕 pozera na nas kym sa nezobudime a ide si lahnut spat 😅 ale ja sa furt snažim odisť z domu 😅 😅

mirka414
autor
3. jan 2015

Dokelu zasa je to tu :(

kittykat22
6. jan 2020

@mirka414 ahoj, ako to u vas vypada dnes? Stale dieta pochoduje? Nas syn si v 3r sadal na postel, v 4 spustal nohy a v 5 prvy krat vysiel. Teraz ma 7 a chodi celkom pravidelne 😕 Namesacnosti ako takej sa nebojim, len aby neotvoril okno alebo niekam neodisiel ☹️ Preslo to u vas?

romanka_369
1. dec 2021

@kittykat22 ahoj, citam starsie prispevky a chcem sa spytat ako pokracuje alebo ci uz skoncila u vaseho maleho namesacnost..moj ma 7 a uz asi 3 tyzden kazdy vecer pochoduje po dome..zacalo to uplne z nicoho nic..dakujem za odpoved

kittykat22
2. dec 2021

@romanka_369 ahoj, uplne to preslo 🙂 ten prispevok co som tu davala, tak to bolo naposledy co sme sa s tym stretli. Od toho januara ani tuk 🙂

romanka_369
2. dec 2021

@kittykat22 tak to je super🙂..pockam teda ci aj mojmu to prejde..v sobotu ma narodeniny a strasne sa nane tesi tak ci to nieje s tym spojene..ma 7 rokov a zacalo to pred 3 tyzdnami z nicoho nic 🤷..