Natieranie líčiek v zime

23. jan 2022

Mozem natierat licka babatku modrou indulonou? Alebo su vhodnejsie specialne detske kremy,ktore su nezavadne v pripade ze by si to pretrel ruckou ktoru dava do pusinky?
Dakujem.

pribinak
23. jan 2022

Indulona, je posledný krém po ktorom by som siahla. Receptúra je už dávno iná ako bývala
Chod napr do DM, nájdeš tam aspoň 10 podstatne kvalitnejších a vhodnejšich krémov pre bábätko
Napr Nivea, má výborný krém na zimu pre bábätko

evica17
23. jan 2022

Ak indulonou, alebo mastickou, ktora je na baze vody, tak nie tesne pred odchodom.vonku, bo popuka kozq, kedze vodq zmrzne. A teda ja pouzivam krem.proti chladu z DM, taky tucniacik.je tam.

kittykat22
23. jan 2022

skoc do lekarne a pytaj si detskym krem do mrazu. Bubchen je dobra znacka. Modra indulona je dobre retro 😅 to nam natierali babky lebo nic ine nebolo 😅

autor
23. jan 2022

😁 oki dakujem, tak skusim tu dmku. Toto som nasla v starej diskusii, tak dobre ze som sa preistotu spytala. 😇

kittykat22
23. jan 2022

prosim ta, nekupuj vyrobky s tym medvedom. su na to casto alergicke reakcie.

viera77
23. jan 2022

Krém bez obsahu vody. Z DM-ky Nivea Baby - Wind & Weather Creme. Je super nielen pre bábätká.

autor
23. jan 2022

@kittykat22 Mozno predsa len skusim lekaren, tu mam blizsie, ta mi ani nenapadla. Vacsinou detsku drogeriu kupujem v dm, ale teraz som doma mala len tu indulonu. 🙂

alisaela
23. jan 2022

Alebo obyčajná kozmetická vazelina. Lacné a funkčné. Neobsahuje nič navyše, takže riziko alergie minimálne. Nie je to to však výživný krém. Vyslovene na ochranu.

prvosienka88
23. jan 2022

My máme baby Nivea Krém do zlého počasia a super

domiklik
23. jan 2022

@evica17 fyzika ta nenávidí 😃😃😃 prepáč nemôžem.... Voda z krému zamrzne na pokožke, no jedine ze by mala - 1 stupen

matabb73
23. jan 2022

Bioderma ma dobrý krém proti chladu na tvár. Moja dcéra mala atypický ekzém a používa túto kozmetiku doteraz.

diewcatqoo
23. jan 2022

Pouzivam detske telove maslo od purity vision. U nas doma je to taka univerzalna masticka, pouzivame ju vsetci na cele telo 🙂

ivula0807
23. jan 2022

Indulona urcite nie.
La Roche Cicaplast Baume B5 odporucam 👍

lucinka1645
23. jan 2022

my máme niveu zimný krémik

evica17
23. jan 2022

@domiklik tak ja neviem , mne to bolo povedane, ze ak nechcem popukane pery, tvar, ruky, kremovat aspon polhodinu pred odchodom von, nakolko tesne pred sa ten krem nevstrebe a zamrzne.
A keby daco, voda mrzne pri 0stupnoch.

medeaa
24. jan 2022

ja pouzivam Biodermu cold cream a super zabera. Nas ma citlivu pokozku a ked nemal poriadne natrene licka, mal ich niekolko dni velmi podrazdene. Ale su aj ine, aj DMka ma, Nivea... Len treba urcite hladat kremy na to urcene, pre deti do zimy.

zuzanka.zuzu
24. jan 2022

samé predražené "značkové" sajrajty som tu čítala 🙄 to už fakt môžeš dať aj tú indulonu 🙄
daj si od pediatra predpísať kyselinu mliečnu, ja neviem či je prírodnejší produkt než toto a ešte aj za pár centov 😀

enoula
24. jan 2022

Mame weledu, tiez je dobra