Nervózne bábätko

janap358
7. mar 2017

Ahojt mame 4mesiace a moja maličká je posledné dva týždne furt nervózna. Ked ju polozim začne mrncat,ked ju zoberiem na ruky tak je ticho ale ked je zase položím tak zase mrnci.Cez deň dosť často papka, ale len chvilku si potiahne a dost a potom zas a tak dookola. Začala robit aj mostík furt, keď sa pretoci na brusko tak je chvilku dobre a potom mrnci. Pred tym si aj vypravala a teraz už byva ticho.

luciferia
7. mar 2017

Vie sa uz pretacat z bruska na chrbat? Moja bola nervoznejsia, ked to uz chcela vediet, ale este sa jej to nedarilo 🙂 Potom sa jej nalada zlepsila.

janap358
autor
7. mar 2017

Iba z chrbta.na.brusko, naopak nie ...ale ona aj ked he na hrbte je nervozna

sykorkauhliarka
7. mar 2017

mozno ju uz trapia zubky

janap358
autor
7. mar 2017

Už môžu byť v 4 mesiacoch zubky?

mima6661
7. mar 2017

Hej,mozu...manzelova sesternica ma polrocneho synceka a ten mal skoro 4 mesiace ked sa mu prerezal prvy spodny...tiez nechapali,z coho je stale nervozny,kazdy radil nieco ine...teraz ma uz dva prerezane,kojenie jedna radost 😆

sykorkauhliarka
7. mar 2017

@janap358 mozu sa jej chystat v dasienkach...moze ich mat naliate

eko22
7. mar 2017

Ahoj. To budú asi určite zúbky. 4 mes je už aj čas na rast zúbkov. Preto je už malá aj nervózna. Treba si tým len prejsť a bude dobre😉

janap358
autor
7. mar 2017

no ais to bude,lebo strašne púšťa slinky...ale išla som jej aj odmerať teplotu a mi vykalala raidnu stolicu až taku hlienovitu zelenu, to bude asi že vypila predneho mlieka??? či?

sykorkauhliarka
7. mar 2017

@janap358 myslim ze odpoved su zuby :D moja dcera bola teraz chora...aj ja a muz od nej aj vracala kakala hlieny....a vysla nam prva stolicka...smiesna casova zhoda