Novorodeniatko hystericky plače pri kúpaní a prebaľovaní

moonlight777
21. jún 2012

Zdravim vsetky maminy,

a prosim o radu. Mam skoro mesacneho syna ktory pri kazdom kupeli hystericky place, mam vsetko odkontrolovane, voda je optimalnej teploty, v miestnosti je teplo atd... uz sme aj skusali ze manzel s nim vleizol do vane a drzla ho v naruci celeho aby sa citil bezpecnejsie ale nepomohlo. On tak strasne krici akoby ho z koze drali.
Ani prebalovanie nema rad, vsetko sa to musi urobit bleskove lebo inak sa rozplace a velmi tazko sa ho da potom utisit. Je to hroza, kazde prebalovanie je ako pohroma a to ich je dost denne!! 😖 😖
niekedy ale ozaj malo krat sa stane ze je ticho pri prebalovani ale vacsinou sa rozplace.
Je to takto odkedy sa narodil, myslela som ze ta precitlivenost prejde ale uz ma skoro mesiac a nic sa nezmenilo. :(
Mate niektora dievcata podobne skusenosti?

dik vopred

gnosis111
22. jún 2012

ahojky.. moj synček tiez plakaval pri kupani.. mamka mi poradila aby som ho do vanicky davala s cistou latkovou plenou, ktorou ho prikryjem, lebo niektorym detičkam vadi ten prechod zo sucha do mokra i nahota .... a len co som to vyskusala, maly sa na mna vo vanicke usmieval.Uz mame 9 mesiacov a zvykol si na nahotu i vodicku miluje a na kazde kupanie sa tesi ( i bez plenky)