Otras mozgu u detí do 2 rokov ?

29. mar 2020

Mali ste skusenost, nasa malicka je momentalne na pohotovosti, zaspavala, bolo to hrozostrasne, akoby stracala vedomie. Syn vraj zatlacil nohu do jej oka a na nos, nebola som u toho, muz bol s nimi a tiez nevie, co sa poriadne stalo. Bola to vraj sekunda
Evidentne ju strasne boli ocko a zaspavala po tom, hlavu si neudrela, len neviem ako silno ju kopal. Dcera ma 20mesiacov.

jajka71
29. mar 2020

Dcera je v nemocnici? Robili jej nejake vysetrenia? Veeela urazov sa deje v domacom prostredi, dolezite je, aby bola riadne vysetrena a co najskor sa zotavila. Surodenci si radi robia "nervy" aj pre ziarlivost ci z nudy, dolezite je malemu vysvetlovat donekonecna...ja som videla mojich po narodeni v 7mesiaci na Jyske a potom v nemocke ked mali 2 bol maly par dni, bol to des....ale dolezite, ze to dopadlo dobre a dnes je to uz len moja zla chmara...

autor
29. mar 2020

Ano je v nemocnici, muz je s nou.
Cakaju na vysetrenie na doktora, dychanie ma ok, teplotu nema, ocko ju boli a je strasne unavena a spavá.
Dufam, ze bude v poriadku ☹

autor
29. mar 2020

Syn bude mat 4 aje zivy pojaseny ako chalan, nenechavam ich len tak hravat praveze, lebo viem, ze je zivy a skace atd, lenze muz ho vyberal zo stolicky v ktorej sedel a jedol a potom ho dal na zem, vyliezol na fotelu a mala bola pri nom nestastne ju "kopol do oka", ale ja som vtedy prala veci v kupelni.

autor
29. mar 2020

Najhorsie ze ked sa nic v zasade nestalo, preco je taka ospata..uz bola chvilku zase hore a zase zaspava, cakaju na doktora

simsalabim
29. mar 2020

Je malicka v poriadku? Hadam to nie je nic vazne 🍀

marca12
29. mar 2020

Moze byt unavena z bolesti,ak vela plakala,zlakla sa,to vsetko ju vysili. Chudatko malicke,verim,ze bude v poriadku. Aj tie vysetrenia su pre deti stresujuce,to ju tiez oslabuje a preto moze byt unavena.

zania
29. mar 2020

Drzim palce,dajte vediet ako ste dopadli

nuttellien
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nuttellien
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
29. mar 2020

Nie nastastie nebolo vraj nic vazne, lekar ju skontroloval. Je to pre mna zahada, no ma udrete ocko aj opuchnute, asi ju nechtiac nejak udrel rukou silnejsie, fakt som pri tom nebola iba muz, boli ju to tam aj preto stale zatvara oci, trochu si pobezkala a o par minut uz zase nemohla nic robit, iba spinkat strasne je unavena, chudatko, snad bude ok. Velmi sme sa vylakali.

nuttellien
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
29. mar 2020

Som rada, ze je v poriadku 🍀

autor
29. mar 2020

@simsalabim dakujem 🙂