Skúšali ste plienky Lupilu?

smajluska
20. okt 2019

Ahojte, skusali ste plienky Lupilu z Lidla? Pripadne ake plienky su podla Vas najlepsie? Dakujem za rady 🙂

blontimka
20. okt 2019

My ich máme teraz... z pampers mala červenú cibuľku...Ale zase vydržali omnoho viac... toto je hneď mokré...prebalijem rovnako každé 2h... Ale pampers boli suché... A lupilu sú už mokré...

martinals
20. okt 2019

Ahoj mali sme plienky z Lidla lupilu a pretekali,teraz DM plienky babylove a sme veľmi spokojný.

mostlyharmless
20. okt 2019

@smajluska vyborne su Fred & Flo z Tesca a tiez Happy ...vysoka absorbcia a ostavaju dlho suche...

hradnapani
20. okt 2019

lupilu sa mi nesvedcili pri malom babatku, az tak po roku boli super. Dovtedy pampers a babylove.

mostlyharmless
20. okt 2019

@smajluska s Lupilu som nebola velmi spokojna, hlavne v noci vzdy pretiekli

lulu0123
20. okt 2019

Ja som s nimi spokojna.Pampers mi napriklad dost smrdia.

lenull103
20. okt 2019

@lulu0123 my sme veľmi spokojní s plienkami Lúpili,predtým sme používali Pampers aj Babylove,ale tieto nepretekaju ani nemá zapareniny z nich

mrssweet
20. okt 2019

@smajluska My sme prešli z pampers na lupilu. Pampersky veľmi smrdia a mala červenú ritku z nich. Lupilu zatiaľ chválim. Za dobru cenu veľa muziky.

renatka1985
20. okt 2019

maly ma 12 mesiacov. presli sme si skoro vsetkymi znackami, no dlhodobo sme na DM nature + Kolorky night na noc - tie maju vacsiu absorbciu. Pri probleme so zapareninou nam na cas velmi pomohli plienky attitude.

janikovaanicka7
20. okt 2019

Tiez sme presli roznymi znackami. Zakotvili sme pri plienkach Dada extra care. TOP plienky!

lienka9
20. okt 2019

@smajluska ja som vyskusala rozne znacky. Ale lupilu zatial najlepsie ale az velkost 4.2 a 3ky pretekali tak to som davala skor pampers,tie sme mali ale velmi kratko.Od 4ky sa mi najviac osvedcili lupilu v porovnani kvalita cena.

cica8
20. okt 2019

Lupilu top, za mňa super aj cena aj kvalita

matta308
20. okt 2019

My sme lupilu používali dlhú dobu ale momentálne nechodíme do lidl a kvôli plienkam sa mi nechce, tak sme prešli na babylove. A myslím, že pomer kvalita cena je o niečo lepší ako lupilu 🙂 tie mi trošku smrdeli "umelinou", tieto babylove nie 🙂

domisha02
20. okt 2019

Mi máme a su super, aj cenovo su super nerobia nam vôbec zle takze sme spokojní

selest
20. okt 2019

My sme pouzivali pampers prve mesiace. Teraz uz asi od pol roka iba lupilu a pravda je ze na zaciatku som ho musela rano rychlo prebalit alebo v noci aby sa neprecikal kedze bol v tej plienke 12 hodin. Ale normalne cez den sme nemali nikdy problem.

evkamotka
20. okt 2019

Pouzivame lupilu uz 2 roky a sme spokojni. Na pampers sa mi nepacilo ze su parfumovane a drahe

nikpa
20. okt 2019

@smajluska DM baby love, vydržia najviac aj počas noci a necítiť z nich chemikálie

henka123123
20. okt 2019

Nebola som spokojna stale sa odlepovali...som spokojna najviac pampers ale active baby len...a sem tam kupim babylove tie su tiez dobre aj pekne

erikak123
20. okt 2019

Ahoj ja som skusala lupilu ale podla mna su o nicom hned su zacikane zacala som pouzivat pampers premium care a som uplne spokojna 😊

maca2017
20. okt 2019

@janikovaanicka7 Súhlasím, tiež používame 😊

albertka1980
20. okt 2019

@smajluska my ich pouzivame skoro od narodenia a sme velmi spokojni. Mala sa neprecika ani neprekaka. V porodnici nam dali pampers, ale mala z nich dermatitidu. Odkedy mame lupilu, tak je pokoj. Cez den prebalujem kazde 4 hodiny, v noci vydrzi 7-8 hodin. Neviem, ako casto teda baby prebaluju, ze sa precikaju, ale dlhsie by som ju v tom aj tak nenechala.

amelie2017
20. okt 2019

Pouzivame Lupilu prakticky stale. Ale zijem v zahranici. Ked sme boli na SK, kupili sme ich a otras. To sa neda porovnat s tymi, ktore predavaju u nas.

bozenkakunova
20. okt 2019

My sme pouzivali pri oboch chlapcoch najskor pampers a pptom sme presli na lupilu...keby mladsi neni taky baculaty,tak by sme ich kupovali aj dalej...boli sme velmi spokojni...momentalne ppuzivame plienky z kauflandu "bevola"... su takmer take iste kvalitou ,ako lupilu 😊😊 za nas lupilu odporucam

blontimka
21. okt 2019

@albertka1980 každé 2h... Niekedy mala hlási aj po hodine... ma mesiac
Prebalovala som rovnako aj pampers... Ale tie boli vždy suché... toto je evidentne mokré...

ariannazara
21. okt 2019

Lupilu sú dobré ale 1 a 2 🙂 3 su za mňa také divne ale zvykla som si 🤣 ale fred&flo sú podľa mňa najhoršie! Celé zle tenké, hneď premokli. A mame aj pampers prémium care sú tiež ôk. Ale chcem zacat používať babylove každý ich chváli 🙂 môjmu malému je jedno ake mu dám nemá žiadne reakcie našťastie 👏

asia83
21. okt 2019

@smajluska Používame iba tie. Obe deti. Teda malá používala. Nikdy nemali zapareniny, nič červené. Za mňa top plienky.

smajluska
autor
21. okt 2019

Su plienky Lupilu hrubsie ako Pampers? Aj tie Babylove z DM su hrubsie?

eliskadad1
21. okt 2019

tiež ich mám už nakúpené a som zvedavá, ako ich budeme znášať 🙂 ale sestrine deti mali len tieto od lidla a v pohodičke. sú cenovo najlacnejšie.

erikak123
22. okt 2019

@albertka1980 prebalujem samozrejme kazde 2 hodiny 😊

mrssweet
22. okt 2019

@smajluska Toto sú Lupilu 4. Podľa mňa nie sú hrubé. Neviem porovnať momentálne nemám Pampers pri sebe. Ale Lupilu úplne tenučké a nepretečú, zatiaľ vyhovujú.