Poradíte ohľadom spánku 5 mesačného bábätka?

27aduska
15. feb 2014

Dobry den, mate to niektora tak ako ja definujem; moja 5.mesacna dcerka tazko spava niekedy jej kazdu chvilu davam dudel, inak by plakala nevie spat bez neho, ked sa stane ze zasi bez neho tak po 15min.sa zobudi spavame na brusku dviha sa a hlada dudel to chcem tym povedat ze je nutne byt pri nej no cez den spava take chvilky to neviem preco take pol hodinovky veelmi vela sa hrame santime sme hore ale potom je uz taka unavena ze zaspi ale vzdy to je taka chvilka, viem ze uz bude menej spinkavat ale take pol hodinovky? v noci da sa povedat na noc ju unavim kupanim ale niekedy sa mi zas stane ze ako keby tvrdo zaspala a o hodinu je hore, tomu nerozumiem je vsetko okupana prebalena samozrejme aj napapana a takto nocujeme, ani mi neda nespomenut pred vcerom som jej od 21:00 davala do takej pol noci stale dudel stale aa mi budila..nevieme vobec co to je preco ma taky rusivy spanok, je to nieco so zubkami.?prosim poradte alebo ak mate podobne skusenosti co s tym napiste dakujem krasne🙂),

luba28
15. feb 2014

mozu ist zubky a cumlikom si masiruje dasienka,....aj nas tak mal,....

betka011
15. feb 2014

moj ma 3 mesiace a tiez cez den spava len polhodinovky, ale raz za cas sa stane zazrak a cez obed pospi aj 3, keby sa tie zazraky ale diali castejsie 😉

magda89
15. feb 2014

Aj ja si myslim, ze to mozu byt zubky... nieco mozno najdes aj na tomto blogu o spanku deti: www.prosimspinkaj.sk

lalaboo
16. feb 2014

nam spava dcerka zle celych 9 mesiacov, vsetci ze to budu zubky a furt nic 🙂 proste mame nespavca a nezabera na nu nic!