Poraďte opatrovateľku deti v Nitre

mrauco
2. mar 2013

Potrebovala by som odporucit nejaku spolahlivu slecnu, ci pani k skoro 3 rocnemu drobcovi, nepravidelne, vecer, ci cez den na par hodin. Preto by som rada zistila, kde ste niekoho takeho hladali,alebo ci mate nejake dobre skusenosti s niekym konkretnym.

zuzanapredava
14. nov 2014

Dobry den,citala som Vas inzerat ohladom opatrovatelky.
Mam 31rokov,som z Luzianok,mam skusenosti s opatrovanim deticiek z Nitry /doba opatr. 2roky/ Bratislavy /doba opatr. 2roky/ aj z Londyna /doba opatr. 1rok/ .
Som poriadkumilovna nefajciarka.

Ak by ste mali zaujem,nevahajte ma kontaktovat

Pekny den

Zuzana

lubkaeck
7. dec 2014

Dobrý večer,hľadám profesionálnu opatrovateľku,na živnosť,V Nitre nájde sa niekto?K dvojčatám? Ďakujem

moni2710
3. jan 2015

hladam na zajtra opatrovatelku z nitry na zajtra k 6mesacnemu syncekovi.byvame na zobore

spageta85
1. feb 2015

opatrujem deticky som spolahliva tiez mamina skusenosti mam viac info ip dakujem

petrakacuriakova
4. feb 2015

@mrauco Dobrý deň, som študentkou VŠ v Nitre a mala by som záujem postrážiť vaše dieťa. Mám pozitívny vzťah k deťom, taktiež skúsenosti nakoľko máme v rodine menšie deti, o ktoré sa občas starám. Čo sa týka času tak mám prijateľný rozvrh hodín,a určite by sa to dalo prispôsobiť aby to vyhovovalo každému. 🙂 Ak by ste mali záujem môžte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 426 004.

kikad27
23. feb 2015

@mrauco ja som mamicka na materskej,tak mne nieje problem sa prisposobit kedy vam to vyhovuje. Mam este jednu babu 8 rocnu tak moje skusenosti s detmi su bohate,ak chcete napiste

ivis213
24. feb 2015

Dobrý deň, som študentka vysokej školy v Nitre a rada by som počas štúdia opatrovala detičky. Opatrovať by som mohla počas týždňa, a to v utorok, štvrtok a piatok. Mám k nim veľmi dobrý vzťah a so strážením mám aj skúsenosti 🙂

alexianr
1. apr 2015

Dobrý den som mamicka na materskej dovolenke ak potrebujete rada sa postaram o vse dietatko skusenosti mam kedze som opatrovala aj cudzie deti.v pripade akychkolvek otazok ma konktaktujte na tel.cisle0940741875 dakujem

jarka4
10. apr 2015

Dobrý deň, hľadám zodpovednú, serióznu pani, so vzťahom k deťom na občasné opatrovanie 7-mesačnej dcérky. Cca 2-3x do týždňa na 4-5 hod. Najlepšie v okolí dediny Výčapy-Opatovce.

hnedovlaskabbb
29. apr 2015

Dobrý deň, hladám si prácu ako opatrovatelka. Mám 22 rokov a veľmi dobrý vzťah k deťom. Súčasne si externe dorábam pedagogickú školu pre MŠ v Bratislave. V prípade záujmu tel. číslo napíšem do správy.
Prajem pekný deň. 🙂

emaema7
12. máj 2015

Dobry den,

Hladam k 6 rocnemu dievcatku opatrovatelku. Treba ju vyzdvihnut zo skolky, doma pripravit veceru, davat pozor ked sa kupe, hrat sa s nou vo volnom case ... (moznost si privyrobit upratovanim). Byvame na Zobore v Nitre.

Viac informacii na tel. cisle 0915 607 897

Dakujeme.

123ketrin123
15. máj 2015

Dobrý deň,mile maminky! Mam 21 rokov.Som zodpovedná,spolahliva,svedomitá a s láskou opatrím vaše male pokladíky. Mám vyštudovanú pedagogickú školu v Leviciach. Prax som mala v špeciálnej škole, a materskej škole. Mám skúsenosti opatrovaním detí. Ak vás moja ponuka zaujala,budem veľmi rada,ak sa mi ozvete,pripadne napíšete.Mam záujem opatrovať detičky aj cez víkendy,prázdniny,prípadne večerné stráženie,ak by ste si chceli maminky troška oddýchnuť.Ďakujem a prajem krásny deň. Tel. číslo : 0910545508

sestramama
16. máj 2015

Dobrý deň potrebujem opatrovatelku k dcére má 3roky a druhá má 10 r.na letné prázdniny čas od 8h do tretej hod. Bývam vo veľkom zaluzi okolie nitra. Opatrovateľka bude u nas doma máme rodiny dom. Prosím ozývajte sa mi na email
Kikasinka3@gmail.com

sestramama
16. máj 2015

Dobrý deň potrebujem opatrovatelku k dcére má 3roky a druhá má 10 r.na letné prázdniny čas od 8h do tretej hod. Bývam vo veľkom zaluzi okolie nitra. Opatrovateľka bude u nas doma máme rodiny dom. Prosím ozývajte sa mi na email
Kikasinka3@gmail.com

sestramama
16. máj 2015

@hnedovlaskabbb dobrý deň ešte hľadáte prácu ja som okolie nitri mám dve dcéry jedna má 3roky a druhá 10 rok

sestramama
16. máj 2015

@zuzanapredava dobrý deň máte záujem o prácu mám dve dcéry a hľadám pre nich opatrovatelku na letné prázdniny. Keby si na vás zvykli aj na dlhšie. Od 8h do 15 00hod

sestramama
16. máj 2015

@brontofuzik dobrý deň hľadám si opatrovatelku k dvom dceram jedna má 3roky a druhá desať
.časovo od ôsmej do tretej

nitrancanka
23. máj 2015

Ja opatrujem deti, mám skúsenosti s deťmi z mám aj živnosť na opatrovanie deti, bývam v Golianove, a deti opayrujdm u mňa doma alebo podľa dohody aj u vas doma, celodenna opatera plus strava je 250 eur na mesiac, ked len niekolko dní v mesiaci tak. 20 eur na deň, a ked len na niekolko hodín, tak 2,50 eur na hodinu, prípadne sa môžeme dohodnúť.. som milá a viem sa o detičky postarať, môj číslo mobilu. 0902556470, Betka

miadeangel
12. júl 2015

@mrauco nech sa páči mám zaujem o opatrovanie bližšie informacie na telefonnom čísle 0944 910 099

hnedovlaskabbb
13. júl 2015

@sestramama ano ešte to platí, nevadilo by Vám ak som z okolia Partizánskeho?

tafernerova
15. júl 2015

@mrauco
@mrauco Dobrý deň, mám mnohoročné skúsenosti s opatrovaním detí aj starkých. Ak máte záujem volajte 0908720336. Moje meno je Jana

nitrancanka
15. júl 2015

@sestramama Dobry den, rada postrazim Vaše deti, hoci kedy ked budete potrebovať, aj cez víkend..aj počas choroby, som Vam k dispozícii , hoci kedy..0902556470 Betka...🙂

marus33
23. júl 2015

Dobrý deň, je tu niekto kto opatrne deti V minikolektive? Priamo V nr? Dakujem.

nitrancanka
23. júl 2015

@marus33 Ahoj, ją opatrujem deti, ak mas zaujem zavolaj mi, a dohodneme są.. 0902556470,

veronika93jakub
24. júl 2015

NITRA

inusicka
12. aug 2015

Dobry den ...ponukam opatrovanie deticiek , celodenne,vecerne, nocne.Mam 24rokov, skusenosti s opatrovanim deti mam bohate 🙂....moje cislo je 0907 521 147 ...

pauli1606
18. aug 2015

Ahojte. Potrebovala by som pani či slečnu, ktorá by odniesla dieťa ráno do školy na aute zo Zobora na Dolnozoborskú a popoludní vyzdvihla z družiny a odniesla na krúžky a potom domov. Resp. Keď sú nie krúžky tak rovno domov. Popripade ak vie tk aj by sa naučili do skoli . Viete nejakú mladú slečnu či pani? Ďakujem krásne.

veronika93jakub
23. aug 2015

NITRA

suzysuz
23. aug 2015

Ahoj .neviem ci je este stale aktualny tvoj inzerat.ak ano ozvy sa prosim.hladam opatrovatelku pre 7rocneho syna.

nitrancanka
24. aug 2015

@suzysuz ahoj ano je aktualne,, ak mást záujem, rada opatrim tvojho d
synceka..