Posteľ pre dvojročného chlapca

bibg
13. máj 2020

Ahojte, chcem sa popýtať či je tu niekto s podobnou situáciou ako ja. Som tehotna, tp v oktobri a v auguste bude mat starši syn 2 roky. Neviem či mu mám kúpiť klasickú veľkú postel len so zábranami alebo kúpiť takú tú menšiu postel pre deti. Ide o to, že syn sa dosť v noci prehadzuje zo strany na stranu a bojim sa aby v noci nespadol. Poraďte mi prosím. Ďakujem

gabsisi
13. máj 2020

@bibg my mame takúto postel a už v nej spáva druhý syn čo bude mat dva roky v júli . Otočili sme ju opačne ku stene, čiže má po celej dĺžke zábranu aby nespadol ale preliezť vie, čiže za mna úplný ideál.... len matrac som objednala rovno iný keďže k tejto posteli bol len 5 cm molitan

h2
13. máj 2020

@bibg My máme túto:
https://www.ikea.com/sk/sk/p/busunge-rozkladaci...
len v modrej farbe. Syn bude mať v lete 9 rokov a ešte stále na nej spí, teraz už ju má roztiahnutú na maximálnu dĺžku. Keď sme raz mali na návšteve viac členov rodiny, než postelí, syn spal s nami a v posteli sa v pohode vyspal dospelý človek.

h2
13. máj 2020

@bibg Až teraz pozerám, že na tých ostatných obrázkoch to nie je dobre vidieť, ale posteľ má okraje, matrac je nižšie. Nie je to taká výška, ako normálna zábrana, ale skotúľať sa z toho podľa mňa nedá. Jedine, že by to syn v spánku preliezol. 🙂

bosorka2302
13. máj 2020

my mame tiez detsku postel so zabranou a nepadol zatial. V postielke sa viac prehadzoval teraz v posteli ovela menej

bibg
autor
13. máj 2020

Mne sa páči jedna taká menšia, má rozmer 160x80 ale kde kúpite nato matrac? Matrac aj rošt sú v cene tej postele ale chcem mu dať kvalitný matrac nie nejaký molitan.

gabsisi
13. máj 2020

@bibg ja mam z detdkapostel . SK kokos molitan za 60€ 80/160cm a je super