Prepichnúť, či nastreliť náušničky?

emakiki
1. jún 2013

Ahojte, možno tu už taká téma je, ale nenašla som... Ako ste riešili náušničky, pre Vaše dievčatká? Dali ste ich nastreliť, len v zlatnítstve, alebo prepichnúť u doktorky? A ako to Vaše princezné znášali?

katkanova
1. aug 2013

ja by som nedala ani jedno ani druhe, ja som si bola dat nastrelit ked som sa sama rozhodla ze chcem nausnice, rocnemu babu je to tak lajtrt ci ich ma akurat maminky maju rady male paradnice

nivi
1. aug 2013

davala som nastrelit v ustave lekarskej kozmetiky a max. spokojnost.
Ale moja uz bola velka slecna vtedy. inak neviem ale zda sa mi, ze nastreluju od 6mesiaca.

miku1
1. aug 2013

@emakiki Staršej dcérke prepichovala ušká doktorka. Ako to priamo znášala neviem, pretože ma poslala kvôli niečomu do lekárne a kým som sa vrátila bolo potom...priznala sa však, že to tak robia vždy - proste odpracú mamičku, lebo tá to väčšinou prežíva horšie ako dieťatko. Takže keď som prišla asi o necelých 10 minút späť, tak malá už bola kľudná a v pohode. Ušká sme ošetrovali podľa pokynov, nemali sme žiaden problém. S druhou dcérkou idem prepichnúť ušká akurát zajtra, tak som zvedavá, ako to bude.

hajajanka
1. aug 2013

@emakiki Nastrelila nam ich nasa detska lekarka. Trvalo to cele tak 10 sekund aj s naznacenim miesta nastrelu, dcerka ani neplakala. Prepichovat usi by som dietatu nikdy nedala. Ked mi kamoska hovorila, ako jej dcerke lekarka prepichovala usi, tak mi az prislo zle.
Nasa lekarka nastreluje nausnicky po prvom ockovani, skor nie. Ja som dcerke davala nastrelit nausnice ako 6 mesacnej.