Prespí vaše 15 mesačné dieťa celú noc?

itus03
6. okt 2010

moj chlapec ma 15 mesiacov a stale sa casto budi a jeden krat za noc papa co stim .

angua27
12. apr 2012

ahoj, môj syn papal v noci cca. do 2,5 roka, potom sme prešli už len na vodu. to mu trvalo asi do troch rokov, kedy konečne prespal celú noc. akonáhle sme zrušili nočné plienky, začali sme v noci vstávať na WC. momentálne má 4,5 roka a 4 noci z týždňa ideme v noci na WC. 😉

lenuska3011
12. apr 2012

Ahoj. Moja malá spi už od 3mesiaca celú noc a to už má 2,5roka 🙂 takže ako to tu čítam tak som asi štastná mamina :D nezávidím vám ☹ a držím palce

kvetinqa
12. apr 2012

ano,prespi.

gubcikova
12. apr 2012

ked sme sa prestali kojiť prespalo

lejlla
12. apr 2012

do 2 rockov neprespal ☹ ,ale postupne sa toupravovalo k lepsiemu 🙂 a teraz prespiiii 😀

usiko
13. apr 2012

ano, od zhruba 2,5 mesiaca prespava celu noc bez prebudenia na jedlo, teraz ma rok a pol......tak sme ju naucili....ale su dni, niekedy aj tyzden, ked sa zobudi okolo 4 rano na mlieko...podla lekarov su to obdobia rychleho rastu, ked im strava nestaci....

monhla
13. apr 2012

Závidím niektorým žienkam. Naša prespala 1x noc, keď mala 21 mesiacov a odvtedy sa to zlepšuje. I keď ešte teraz /24 mesiacov/ sa občas zobudí. Každé dieťatko je iné - švagrinej spali od 6.mesiaco, bratova dokonca od 3 týždňov a naša vychvávaná rovnakým systémom sa do 18 mesiacov budila aj 10-14x za noc. No čo už - prežila som to. A reči typu: " Ako ste si naučili, tak máte" ma iba privádzali do zúfalstva - ja som ju "neučila" v noci stávať 😀 😀 😀 A argument, že bábo je hladné, sme vyvrátili po roku, pretože naša drobulka už vtedy jedla cez deň ako drevorubač a aj tak sa budila. Neboj sa - ono sa to časom zlepší /ja som neverila ale je to pravda 🙂 /

lenkaks
13. apr 2012

Nam prespal syn celu noc az v troch rokoch.... dovtedy bol aj 5x hore...

njonja
13. apr 2012

Moj syn bol do roka hore kazdu hodinu, v 13 mesiacoch sa to zacalo upravovat a v 18 sa uz budil le dva-tri razy🙂

pancake
13. apr 2012

kojím, malá má 15mes. a je hore 3 x za noc.
syn prespi celu noc od roka 🙂

linuska1
13. apr 2012

moja do 18 mes... isla spat o 20:00... mlieko pila 2 x cez noc .. o 23:30 a o 04:00... preslo to zo dna na den... odrazu prespala celu noc.. a odvtedy spinka... 🙂 horsie bolo ze mala spinkala a ja som sa poctivo budila..🙂)

marianka0101
13. apr 2012

Náš Marek dokázal prespať celú noc od 16 mesiacov, ako sme sa prestali kojiť. No ani teraz a to už má 2,5 roka, nespí každú noc v kuse. Napríklad 4 noci prespí bez zobudenia a potom 2 noci po sebe sa raz zobudí a prosí si mliečko. Dostane trošku vo flaške a spí do rána. Spáva od 19:30 do rána do 7:00, cez deň už nespáva asi od 2 rokov a 2 mesiacov

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jadeka
13. apr 2012

My máme tiez 15 mesiacov a dcerka sa este stale v noci budí a dost často,ešte sa kojíme , možno je to tým stále ma musí citit, každu chvilu mi vyhrna tričko a hladá mliečko...

tatiana1985
13. apr 2012

ano prespi 🙂 🙂 🙂 od 7.mesiaca prespi celu noc az doteraz 🙂

zahrika
13. apr 2012

co s tym? Absolutne nic... sam prestane v noci papat a sam sa prestane budit. Neries to, vstan k nemu pekne a daj mu co potrebuje, ved nevstava 15x.. to by bolo ine. Raz to prejde, uz to dlho nepotrva.. niektore deti v 4-5mes prespia noc a ine az od 2 rokov..

bibap
15. apr 2012

my sme si ju naucili ze spi od 19 do 7 rano non stop.. kazde dieta je ine, my mame take male turbo ale musim si zaklopat ze noci su super

rebeka25
15. apr 2012

ano....

lucia20
15. apr 2012

vsetky tri od 3 mesiacov.

lilliaan
15. apr 2012

môj synček spinká celú noc (aj 10 hodin) od 4 mesiacov 🙂

rorinka11
15. apr 2012

Nasa mala ma sice uz 16mes. ale prespi celu noc skoro od malicka az nam vtedy hovorili ze ju mame vnoci zobudit a dat jej papat lebo to este potrebuje ale ajtak som ju nebudila. vecer o cca 20:30 ju dam po napapani do postielky a do minutky spinka cca az do 8hod. niekedy sa zobudi uz o 6tej ale ked spapa mliecko pokracuje v spinkani zasa do cca 8hodiny. je to asi ozaj otom kto si ako nauci...

tosomja
15. apr 2012

áno, v podstate od narodenia mi spinká celú noc - nikdy sa mi nebudila na papanie (to ja som ju musela zo začiatku krmiť aj v spánku). Spí od ôsmej večera do ôsmej rána, niekedy dlhšie, málokedy kratšie.

kaja73
15. apr 2012

tak ja som si jedneho syna NAUCILA budit sa v noci do roku cca 10 krat , potom do dvoch rokov cca 5 krat a strasne som sa snazila, aby sa budil aj neskor-podarilo sa-budil sa aj ako 3 rocny aspon 1-2 krat za noc 😉
Druheho syna som ucila podobne-a zas uspesne- budil sa do 9m aspon 10-15 krat,potom do 15m cca 3-5 krat. Zial potom som asi zlyhala v uceni budit sa-teraz ma 2 roky a prespi zvacsa celu noc.
kto si ako nauci....

jaruska6
15. apr 2012

Ahoj, môj malý má 25 mesiacov nikdy neprespal celú noc.Do 2 rokov sa budil 10 a viac krát v noci,teraz sa to upravilo a budí sa tak 3-5 krát za noc.
Z rečí typu, ako si človek naučí tak má,si nerobím nič.Žiadny rodič si neučí dieta vstávať v noci a rady typu nevšímaj si ho poplače si a zaspí,som skúsila 2 krát po takmer hodine plaču,mi začali susedia búchať na stenu,takže nikdy viac.
Prajem veľa trpezlivosti a optimizmu 🙂 .

lucka_or
16. apr 2012

moj maly ma 15 mesiacov, a odkedy som ho prestala kojit tak spinka celu noc, cize asi mesiac uz takmer kazdu noc prespi celu 🙂

anniera
16. apr 2012

mladší syn spí bez zobudenia a jedenia celú noc od narodenia (výnimkou boli 2-3 noci keď mu išli zuby), zato starší ten nespával pekne dlho....je to individuálne

ajlynka
12. jún 2013

Ked mu idu zubky tak je hore aj 4,5x ak nie tak max 2x je hore.o pol siedmej mu dam mliecko kaufland milblu ano kraabickove to papa od roka dovtedy papal nutrilon tych 50eur co usetrim kupujem a robim jedielka.papa vsetko.no dam mu to mleko lahneme do postele Napije sa cajiku dam pusu a sam zaspi.v noci len cajik davam.vsetko mi zje okrem krupice a pudingu...vsetko co jeme mi

katharynkaa
12. jún 2013

NAše zlatinko tiež spinká celú noc, a dokonca dnes spí už od 18,00 Ale to je strašne individuálne.Švagrinej malá má tak isto a zobudí sa aj 3 krát, a papá tiež, a nedá sa jej to nijako upraviť 🙂 Prajem veľa šťastia 😀

renca561
15. nov 2013

mne poradila jedna znama ako mam dcerku naucit spat. my sme tiez ked bola mala mali problem asi ked mala pol roka stale sa budila kazde dve hodiny si pytala mlieko co mi nehorazne vadilo. kamoskinu radu som posluchla a behom jednej max dvoch noci sme presali celu noc a tak to islo dalej. vyhladajte si v googli kazde dieta sa vie naucit spat. je to dlhe ale ked preskocite pribehy pridete nato. je to srdcervuce ale pomaha to. dieta robi len to co na co je naucene a my sme ty starsi ktory musia urcit hranice :D pekny zvysok dna

miska030
15. nov 2013

Naše všetky tri deti spinkali celu noc uz od narodenia,neviem cim som si zasluzila take dobre deticky,aj nasa mala Ester 12mes.spinka celu nocku,takze pre nas je neprespata noc nieco nepoznane,dufam,ze aj nase stvtre babo sa poda na svojich surodencov 😀 😀 😀