Problém so zaspávaním dvojročného syna

8miriam
22. apr 2014

Ahojte,prosím Vás o rada ☹ ..moj dvojročný syn nespi,a to doslovne.Cez den sa tvarí že spinka,a taku pol hodinu.večer.ide spinkat strašne neskoro,a v noci sa mi vkuse budi.Od narodenia bol taký že nám v kuse plakal,nespinkal...neviem čo robit.Doktorka nám síce dalavala sirupček,no bojím sa..Ked som bola tehu,tak som sa stresovala..škola maturita,stahovanie,a hlavne starala soom sa o svoju maminku,ktora mi aj zomrela ked som bola 6mes.Tak neako si myslime že to je spojene...A aby toho nebolo málo,tak ešte krpčeka kojím 😒 ..zvykol si na cecok,ked sa mi v noci budi,..tak otvarala pusinku ako vtačik a čaka 🙂 Rozmyšlala som že s kojenim už spončim,no neviem o to nič..podarite mi?

evarak
22. apr 2014

@8miriam skus mu citat rozpravky,to fungovala u nasej druhorodenej,popripade si daj zalezat aby mal cez den dostatok aktivit a bol viac unaveny a mozno sa mu bude lahsie zaspinkavat.co sa tyka kojenia,to je len na tebe,na som najdlhsie kojila do 15 mesiaca a dcera sa teda v noci vela krat budila a hladala prsnik,odnaucila sa s placom 😢 a trvalo to asi tyzden,druhu som odstavila tak,ze som vymenila prsnik v noci za vodicku vo flasi a dvojicky,chlapcekovia,sa odstavili sami 🙂 ,nestracaj nadej,urcite sa mu casom rezim napravi,len to jednoducho niekedy dlhsie trva 😉

8miriam
autor
22. apr 2014

@evarak ..ja mu čitám každu noc,stíham sprečitat aj celu knihu pokim sa mi unavy a zaspinka 😖 ,aktivny je až moc 😀 ,aj sa čudujem že sa ani nazastavy.Presne,ešte si vyčkám,aj tak som si zvykla malo spávat,ale aj tak dakujem že si sa mi snažila poradit,pekný den 🙂

veriiii
22. apr 2014

ak je zvyknuty na nocne kojenie, tak sa ti bude budit stale,kojene deti co su zvyknute na nocne kojenie sa aj v tomto veku budia niekolko x.....hoci, vacsinou to nemusi byt uplne zobudenie,ale taky polozobudenie.....az bude vacsi a bude v svojej izbicke, bude mat lepsi spanok-to tu pisali mnohe mamicky..