Režim 6-mesačného bábätka

rja
19. aug 2022

Ahojte chcela by som vedieť aký máte režim 6 mesačného bábätka? 😊... Naša malá má poslednú dobu strašný problém so spankami... Ráno vstávame už o pol 6 - 6...hráme sa.. Potom chodí spinkať po 2-2,5 hodine aj to poslednú dobu zapasime že vidno na nej aká je unavená ale nie a nie zaspať to pospi dakedy pol hodinku dakedy hodinku, budí sa s plačom a znova sa hráme ideme spať a kolobeh.. v noci sa budí strašne často dakedy nestíham ani zaspať a ona je už hore... Väčšinou sa len potrebuje pocuckať a spi ďalej... Je plne dojčená aj keď teraz sme začali zavádzať prikrmy. Zaspáva mi na prsníku.. Kedysi vedela aj pekne v kočíku zaspať teraz už ani to nehrozí... Ak máte možno dáke rady ako zlepšiť to zaspavanie a nočné budenie budem vďačná 😀😀.... Nevyzerá žeby to bolo spôsobené zúbkami

miskamicha
19. aug 2022

@rja nezacala robit teraz nieco nove? U deti sa spanok strasne meni... jeden den je tak a potom zase tak.

rja
autor
19. aug 2022

@miskamicha začala sa prekrúcať na bruško 😊 no keď ide spinkať nerobí to žeby sa mi krútila 😊

domireb
19. aug 2022

@rja aj u nás sa pokazilo okolo pol roka. Horúco, učí sa nové veci, nové jedlá, začala vnímať, že spí sama atď... Na IG spinkajbabo a lepsi spanok babatiek. Neda sa uplatniť všetko, žiadne dieťa nie je šablónové, ale sa v niečom nájdeš.. inak omm omm raz to skončí.

ls56
19. aug 2022

Joj,maj trpezlivost. Nam sa spanok pokazil tiez okolo 5,5mesiaca. Dovtedy sa budila len na cicik a spala dalej. Ale od 5,5m masaker. Teraz ma 7,5 a cez den spi 3x30min a je brutalne unavena a v noci kolko krat aj 1,5h je hore + vstavame este aj pomimo asi 10x v priemere. Este si uzijes,vela stastia🙃

mimi16
19. aug 2022

@rja ja mám tri deti a každé malo svoje obdobie. Ako príde tak aj odíde. Čím viac to mamka rieši tým horšie. Aj u nás teraz 8-mesačná vstáva okolo šiestej. Tiež mala obdobie kedy takmer vôbec cez deň nespala a zo dňa na deň opäť začala. Teraz napríklad v noci vstane na hoďku a potom zaspí. Niekedy spala len v kočiari a teraz znova normálne v postieľke. No čo povedať ….tých kadejakých období ešte bude.

miskamicha
19. aug 2022

@rja to nevadi ze to nerobi. Naucila sa nieco nove a moze a to byt pricinou zleho spanku. To este bude ozaj ze vseljake. Nastuduj si nieco o spanku babatka.

rja
autor
19. aug 2022

Ďakujem mamičky za odpovede aspoň zas viem že v tom nie som sama 💪😀.... Verím že príde lepšie obdobie ale ako vravíte určite aj horšie no stále si to všetko čo je snažím užívať naplno keď nám tak rýchlo rastie

ls56
19. aug 2022

@rja aj ja som verila, že pride lepšie obdobie a vieščo? Prišlo ešte horšie🙈🙈 ano ubehne to rychlo,uživajme🍀

rja
autor
6. sep 2022

Tak ja len že ako sa to u nás zmenilo možno to daktorej mamičke pomôže 😊 zmenila som jej nočný spánok pred tým chodila okolo pol 7 ale presunula som jej ho na 8 večer a odvtedy denné spánky super nočné zobudí sa väčšinou len 3x a to sa napapá a spinká ďalej 😊 vyšiel nám aj prvý zúbok a tiež sme to zvládli výborne 😍