Ročné bábo zle spí

30. sep 2022

prosím vás poraďte už som hotová…dcéra mala pred včerom rok zo sna niekedy rozpráva sadne si stále jej vypadáva cumel hľadá ho plače a takto aj 10 krat za noc niekedy si aj sadne.. viem môže to byť aj regresia ale je to tazké poradte prosím niečo ako toto zvládnuť

andreatytler
30. sep 2022

Nezacala nahodou teraz sediet alebo stvornozkovat alebo chodit? Vela detom sa hrozne pokazi spanok ked ziskaju mobilitu. Je to pre nich obrovska zmena a potrebuju to trenovat aj v noci na ukor spanku.

nina004
30. sep 2022

Náš má rok a pol a ešte mi neprespal noc. Budí sa dva-trikrát na mlieko a medzi tým plače, mrnčí ,zobudí sa,sadne si. Už sme skúšali všetko možné aj nemožné a asi ostáva len prečkať kým z toho vyrastie. Vždy je to horšie keď mu ide nejaký zub alebo je spln. Ale keď bol menší ,tak sa v noci trebárs budil a bol hore aj zo dve hodiny,to ho už prešlo. Preto verím ,že z toho čím skôr vyrastie.

petamich
30. sep 2022

u nas tak isto @nina004 ma rok aj dva mesiace 🤷‍♀️ tiez si vravim, ze to treba len prezit

victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. sep 2022

@andreatytler áno pred mesiacom sa naučila štvornožkovať a teraz sa učíme prvé kroky podotýkam keď bola menšia toto nerobila odkedy sa jej vytlačil prvý zub od vtedy toto robí čiže od 10 mes

cloviecka
30. sep 2022

Presne aj i nás odkedy začali rásť zúbky. A aj panie sa pokazilo poriadne😭

autor
30. sep 2022

@cloviecka áno malá mi nejedavala mäso a ona ho fakt milovala a už podla toho som vedela že niečo sa deje z ďasienkami

majlo1234
30. sep 2022

Vitaj v klube😃to sa asi treba odosobnit od vlastnej potreby spanku a nejak to prijat ako fakt. Aj mne sa pahko rozprava a tazko robi, su lepsie a horsie dni. Ale beriem to, a menezujem avoje ocakavania, potom som menej frustrovana

mia2906
30. sep 2022

@victoriab aj my to isté 😢 kedy to prejde? 😁

mia2906
30. sep 2022

@victoriab aj býva hladný v noci ?

victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
victoriab
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kiki234
30. sep 2022

Ja mam taku fintu u svojich. Chlapec za mesiac 1 rok a dievca bude mat za 2 tyzdne 2 roky. Tiez sme mali taketo problemy. Ale anfa omega je naucit dieta dat si cumel do ust. To naucis jedine trenovanim cez den a hrou. Napriklad ja som im cumle zo srandy brala, oni sa smiali a davali si ich naspet. Ked si bude vediet dat sam cumel mas vyhrate. Potom uz len do postielky hodis viac dudlov ked zaspi. Ja hodim fo kazdrho rohu a uz su zvyknuti na to ze ked dudel vypadne hladaju na rohu dalsi a dalsi. Mojim detom pomaha hracka. Kazdy ma jedneho naj plysaka, aj s nimi jedia, spia, hraju sa.. Ked ideme na vylet su s nimi tiez v ramci moznosti. A pokial je dieta v noci nevrle alebo sa velmi mika, supni mu hracku nech ho objima, alebo decku, plienku, nech ma tu istotu. Vlastne tu istotu co maju v mamae prenes na hracku. Nieje to nic zle, mama musi byt tiez vyspata aby sa cez den venovala detom. A moja rada este obe moje deti isli zo spalne v 8 mesiaci a bolo to na nezaplatenie. Prestali sa v noci budity mali svoj klud a pokoj kedze muz fost chrape a je im lepsie su kludnejsi. Nezabudni dodrziavat pravidla denneho a nocneho spanku - tak predides tiez budeniu. Teda cez den musia spat v hluku a v svetle, ziadne ze ticho dieta spi.. A v noci hrobove ticho a totalna tma.. Teda ziadne nocne lampicky (ak mas nechaj ich iba po dobu co zistia kde davas dudle). U oboch deti som sa tymto riadila, aj som kojila a ibe spia od 3 mesiaca celu noc. A to mam o 2 mesiace skor narodene, druhe po terminr, jeden chlapec jedno dievca.. Naozaj funguje. Ja napriklad ked poobede spi kludne vysavam ale v noci som ticho a tajto docielis ze bude rozlisovat spanky. Ak by sa jednalo o zuby netrval by tenzo stav tak dlho. Bolo by to sem tam fajny sem tam zle. To ze teraz neje maso si nemyslim ze ma s tymto nieco spolocne.. Aj dospely clovek ma niekedy nalady a chute ktore pridu a odidu.

mia2906
1. okt 2022

@victoriab napíšem ti ..vidím že máme dosť spoločného😁