Spanková kríza u 5-mesačnej dcéry??

smejko25
23. mar 2020

Ahojte mame taky problem 🙂 Mala (skoro 5M) ma posledny tyzden ani spankovu krizu cez den alebo neviem ako to nazvat 😐 Predtym sme zaspali asi tak ze na fitlopte som ju trosku ukludnila a ked som videla ze uz skoro zaspava tak sme si lahli a trosku si popapala...niekedy zaspala na rukach tak som si sadla na gauc a na rukach pospala...
Lenze posledny tyzden strasne zacala vystrajat na fitlopte vidim nanej ze je unavena oci si sucha no len place napina sa a ne a ne zaspat 🤷‍♀️ Nechapem co sa stalo alebo ako ju inak ulozit aby zaspala

miska_kal
23. mar 2020

@smejko25 mozno by pomohlo, keby si ju polozila do postielky a skusila by si ju nechat vyplakat. treba skusat, deti sa proste menia a skusaju.

smejko25
autor
23. mar 2020

@miska_kal ne ne ja vyplakavat urcite nebudem 🙂🙂 to je premna neludske a neprijatelne 🙂
Nechala som ju tak raz na posteli lebo som dostala nervy tak som musela odist za dvere a taky hysak dostala ze nemohla dychat no nikdy viac toto nechcem zazit 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejko25
autor
23. mar 2020

@veronika4495 no tazko mi je teraz 🙂 ona proste nezaspi tak ako niektore deti ze das do postielky pohladkas par krat po licku a spi 🤷‍♀️ Ked ju dam do postielky automaticky ozije ....mozno ze ani nechce spat alee ked si cucha oci som si myslela ze uz by aj spala....

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemi155
23. mar 2020

@smejko25 a za aký čas uspavas po zobudeni?
To máš už prešvihnuty jej spánok
To sa aj nám stava
Musíš ju pevne uchopiť ručičky a hontrlat a zaspí
Moja tiež tak bojuje ,sponuje a neviem čo
Proste musíš ju pevne chytiť aby nemala priestor a dobre nadrdat a o chvíľu zaspí
Moja je tiež takýto expert
Alebo keď to nejde pustím jej dvakrát jej pesničku,potom už je kludnejsia a potom ju v pohode už na rukách uspim
Treba skúšať a byt trpezlivá

smejko25
autor
23. mar 2020

@veronika4495 no ved toto ako som pisala aj mne sa minule tak zasla ze no hrozne to bolo....
Mozno vyskusam to s postielkou len ona tam vzdy tak ozije ze dovidenia 😁
@noemi155 no doteraz to bolo tak 2 hodiny po zobudeni lenze vcera vydrzala od 15tej az do 19tej byt hore 🙂 po kupani zaspala 🙂

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
noemi155
23. mar 2020

@smejko25 mam tiež takého experta neboj nič
Od malicka strašne malo spinka a je čulá strašne aj veľa pozornosti si vyžaduje
Ale beriem to tak,že proste je taká a nerobím si z toho veľkú hlavu,aj keď som niekedy unavená strašne...
Stále dúfam,že bude lepšie a bude aj ona lepšie buvat,ale zatiaľ som sa nedočkala 🤣
Je to proste moja laska,aj keď to nie je vždy prechádzka ružovú zahradu...
Treba len skúšať a pozorovať ju a bude dobre neboj nič

smejko25
autor
23. mar 2020

@veronika4495 no vyskusam tu postielku 🙂 vam ako dlho trvalo kym si zvykol ? 🙂 neviem ci budem vediet tak odist a nechat plakat 🙂 stale mam to pred ocami ako sa nemohla nadychnut

smejko25
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
smejko25
autor
23. mar 2020

@veronika4495 no tak touto cestou to nepojde 🙂 vydrzala plakat 30 minut ale taky rev ze dovidenia absoltune sa nedala ukludnit....nakoniec som ju vybrala normalne este 15minut jej dych zaskakoval aj hlavickou trhala ....nikdy viac

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smejko25
autor
24. mar 2020

@veronika4495 vsetko vsetko sme skusali 🙂 najprv som ju hladkala prihovarala sa knej 🙂 nic ziadne ukludnenie 🙂 tak som na chvilku odisla no len sa to stupnovalo 🙂 takze touto cestou to nepojde 🙂 ale dakujem velmi pekne za rady