Trojmesačné dievčatko má zlepené vlásky

26. júl 2021

3 mesiace dievčatko
Má zlepené vlásky a niečo v tom má zahrčkané
Ako to odstránim? Bez toho aby som strihala? Minule som odstrihla tak zostala plošina ale už zas rastú vlásky.

guliver19
26. júl 2021

To ju ako neumyvate? Ako moze mat z niecoho zlepene vlasy 3 mesacne dieta. Zaujimavo to znie...

lienka9
26. júl 2021

Nieje to mliecna chrasta,alebo ako sa to vola? Ako take zlte lupiny? Lebo inak si to neviem predstavit :D

janhan
26. júl 2021

Kľudne aj ostrihajte ,prvé vlásky aj tak ešte povypádavajú

maris5
26. júl 2021

To by mohla byt mliecna chrasta. 🤔 Mas aj fotku?

paulinkaa2
26. júl 2021

Umyt vlasky a cesat hrebienkom

dzejsik
27. júl 2021

Detsky sprej na rozcesvanie z DM, ak nestaci umyt detskym samponikom

dzejsik
27. júl 2021

@guliver19 ak ma dlhsie, mozu sa chlpit pri lezani do dredov

1katus1
27. júl 2021

Ak to má ako mastné kupóny kúp si v lekárni šampónom na lupiny a po umytí jemne ucesat detským hrbienkom.

aschkimka
27. júl 2021

@dzejsik áno, súhlasím, naša 5m keď sa hrá na chrbte na podložke tak sa jej spraví dredik a to ma už husté vlasy, dlhsie

minimie
27. júl 2021

Ak má také mastné žlté lupiny na ktorej sa jej lepia vlasy, tak je to detská seborea, neviem ako presne sa to volá, je to dosť časté. Na to tí žiaden šampón nepomôže, alebo len ťažko, dosť sa to šíri po hlávke. Pomôže keď jej niečím naolejuješ hlávku, napríklad hustou vrstvou detského oleja, nejakú hodinu počkáš a potom vycesať hustým hrebienkom. Ja som jej to doslova vyškrabavala z hlavy, po tom naolejovaní to ide ľahko. Ak sa toho takto zbaviš už sa to možno ani nevráti.