Večerné NEuspatie dieťaťa

2. júl 2022

Do 9mes. Sme mali režim deň aj noc, doobeda 2h spánok, poobede 1-1.5h spánok a večer zaspavala medzi 19-20tou.
Neviem čo sa stalo, ale posledné 2tyzdne ju neviem večer uspať skôr ako o 22-22.30.
Začínam byť z toho unavená, staršie dieťatko mi cez deň nespí, večer ho vypne o 19-20tej a s malou som hore do 22-23h, ráno vstávame o 6tej a som teda už preunavena ja.
Mali ste aj vy taký sek v spankoch? Aj cez deň sme museli zas prejsť na 3spanky lebo sa začala budiť po 30-40minutach. Ale to mi až tak nevadí, ale to večerné NEuspatie je strašne. Uspavam o 20tej, buď neuspim vôbec alebo uspim a o 15min hore, uspim a o ďalších 10-15min hore do 23tej takto ☹

autor
3. júl 2022

@marfa333 áno áno, budem sa toho držať, dam dva spánky, pretiahnem čo to ide. Teraz doobeda spala 1h 15min prekvapivo tak dam už len jeden a uvidím teda večer ako to bude. Akoze idú jej aj zuby ale že by šli 2-3tyzdne vkuse sa mi nezdá ☹ asi aj tým teplom a viacero faktorov.
Ona je práveže spáč, ona by spala častokrát ale akoby sa jej nedalo zaspať do tvrdého spánku.

marfa333
3. júl 2022

Myslím, ze by to mohli byť aj zúbky. Nášmu šli 4 a tak hned za sebou, ze sa to ťahalo mesiac a niečo kým sa to skludnilo. A veľmi nám pomohla Camilia na zúbky. Po tom bol vždy kľudnejší

autor
3. júl 2022

@marfa333 tiež ju mám ale nechcela som ju dávať zbytočne ak by to neboli zuby :-/
Ale po včerajšom ochladení dnes cez deň mala klasicy spánok, po 2 spanku bola hore 5h ledva ledva ale bola 😀 a práve uspavam tak som zvedavá či to pomohlo a zaspí a bude spať aspoň hodinu alebo márna snaha.

autor
3. júl 2022

Na dnes som ju prekvapivo už uspala, možno bol ozaj problém zmeny spánku a potrebuje byť dlhšie hore pred nočným spánkom už. Dúfam že to vyjde a pospi už, ledva ledva presne 5h dala ale spí 👍🙏

marfa333
4. júl 2022

Super, teším sa s tebou. Akú ste mali noc? Kľudnejšia, ci?