Video pestúnka, poraďte mi s výberom

malinajahoda
17. nov 2018

Ahojte mamičky, vedeli by ste mi prosím poradiť ohľadom video pestúnky? 🙏
Akú doma máte? Ste s ňou spokojne? Aké má negatíva? Majú dobrý signál? Nevypadáva?
A čo obraz? Zvuk? Dá sa pripevniť na postieľku?
Pozrela som si na Heureke, ale je tam veľa toho. Ťažko sa rozhodnúť.
Budem veľmi rada ak mi poradíte s výberom. 🙂
Ďakujem.

jankka1981
18. nov 2018

@malinajahoda My mame videopestunku Truelife nanny cam H32 a sme spokojni. Dobry zvuk aj obraz dokonca aj v noci. Daju sa na nej pustat melodie na uspatie a da sa aj hovorit k malemu. Pripevnit na postielku sa neda, ale kupili sme drziak na mobil a do toho sa to v pohode zmestilo a da sa to pripevnit hocikam.

lenka1993
18. nov 2018

My sme mali topcom a nikdy viac. Vypadavala, nemala dosah ani v 2 izbovom byte. K druhemu uz len klasicku zo zvukom.

lula313
18. nov 2018

My mame true life a som spokojna. Nie je problem so signálom, dokonca ho vieme chytit aj za bytovým domom(bývame na 3 poschodí). Dcéra už zvykne vecer spávať sama a takto vieme vzdy zakročiť, aby sa nezobudila, keď sa v spanku pretočí na brucho).

katkasofka
18. nov 2018

Napísala som vám ip ja mám na predaj úplne novu

lucia147852
18. nov 2018

My mame motorola. Bola to taka lacnejsia ale myslim kvalitna volba. Mame ju uz skoro dva roky a max spokojnost. Mame ju zavesenu na stene nad postelou.

malinajahoda
autor
18. nov 2018

Ďakujem vám dievčence za vaše skúsenosti. Som rada, že ste mi poradili a pomohli s výberom. Lebo je veľa znaciek a som 🦌 z toho. Posielam ♥️.

zuzanka103
18. nov 2018

My mame Avent od philips a som max spokojná. Síce bola drahšia cca 120 e ale stoji to za to. Teraz ked je maly starší využívame všetky funkcie ktoré má

malinajahoda
autor
19. nov 2018

@zuzanka103 ďakujem 😘.

malinajahoda
autor
20. nov 2018

@zuzanka103 a ktorú presne mate? Dá sa prichytiť na postieľku?

malinajahoda
autor
20. nov 2018

@lula313 vy ste to ako pripevnili o postieľku? Takisto ste si pomohli držiakom na mobil?

malinajahoda
autor
20. nov 2018

@jankka1981 mohla by si mi to odfotit? Ďakujem.

lula313
20. nov 2018

@malinajahoda mám ju položenú na nočnom stolíku a natočenu tak, aby snímala celu postel. Naša má 7,5 mesiaca, už stoji, všade sa liape, čiže keby bola hocikde pripevnená v blízkosti postielky,tak mi ju stiahne(mávali sme ju položenú na prebalovacom pulte, kým ešte nestala a nezačalo jej to paprče podavat😂😂😂)

malinajahoda
autor
20. nov 2018

@lula313 veru to máš pravdu s tými paprčami 👍😁. A máte na postieľke mantinel? Lebo my máme a neviem či by na malú bolo vidieť kebyže kameru položím vedľa na nočný stolík 🤔🤷.

lula313
20. nov 2018

@malinajahoda má tam take ozdobné vankúše, mantinel cez celu postielku som nekupovala, keďže vraj zabraňuje prúdeniu vzduchu, aj keď niekedy by sa zišiel taký cez celu postel pri tých jej padoch😀 budem držať palce, nech niečo vymyslite, lebo tie deti sú veľmi vynaliezavé(práve mi to moje dieťa odsnurovalo vreckár z postielky😬)

malinajahoda
autor
20. nov 2018

@lula313 my tam musíme mať mantinel, ved ona si neustále trieskala hlavičku o tie drievka 🤦🙈. Ale ďakujem za radu, niečo snáď vydedukujeme 😃.

jankka1981
21. nov 2018

@malinajahoda my to mame prilepene na telke, z postielky by to mala zobrala 😀

malinajahoda
autor
21. nov 2018

@jankka1981 to vyzerá super. Musím mužovi ukázať ako ste to vymysleli. Včera som ju už objednala. A s čím ste to prilepili?

jankka1981
21. nov 2018

@malinajahoda na tom stojane je prisavka, na skle to velmi dobre drzi.

malinajahoda
autor
21. nov 2018

@jankka1981 aha, bože, už mi to nemyslí 🤦. Ďakujem 🤗.

jankka1981
4. dec 2018

@malinajahoda No ako? Uz mate tu videopestunku? Ste s nou spokojni?

malinajahoda
autor
4. dec 2018

@jankka1981 máme áno! Ešte v ten týždeň som ju objednala. Veľmi sme spokojní. Mame to položené na okne a pekne je vidieť celá postieľka. Ani držiak nepotrebujeme. Stala 92€.

jankka1981
4. dec 2018

@malinajahoda Super, to som rada. Tak nech dobre sluzi 😉

malinajahoda
autor
4. dec 2018

@jankka1981 aj ja som rada za pomoc a snahu. Ešte raz ďakujem 🤗😘.

jankka1981
5. dec 2018

@malinajahoda Nie je za co, rada som pomohla 😉😘

lujzalujzicka
24. jan 2020

@jankka1981 dobrý ten vox sa da vypnut ?

jankka1981
25. jan 2020

@lujzalujzicka Áno, dá sa vypnúť vrchným tlačítkom vedľa displeja.