Zhoršený spánok 9-mesačného syna

24. feb 2023

Dobré ránko. Chcem sa opýtať či má niektorá skúsenosť s podobným prípadom. 9 mesačný synček posledné 2-3 týždne spáva v noci oveľa horšie. Musí spať s nami v posteli aby sme sa ako tak vyspali. A noci sú také, že buď je veľmi často hore alebo keď spí celkom dobre a zobudi sa len 3-4x v noci tak potom ráno skoro vstáva s plačom. Cez deň nie je žiadny problém, spinká krásne 2x po cca hodinke a pol. Večer zaspáva sám v postieľke, aj keď je to náročnejšie, lebo sa furt stavia a dáva na 4. No potom okolo 23.00 si ho berieme do postele
Máte niekto skúsenosť? Je to spanková regresia? Čo mám robiť aby to prešlo, alebo len čakať? Za tie všetky noci som už veľmi nevyspata. Ďakujem pekne za odpovede

katkasmacka
24. feb 2023

Nemozu to byt zubky?nasej malej ked rastli zuby, noci boli strasne,stale hore.cez den bola v poho,len tie noci boli zle.

autor
24. feb 2023

@katkasmacka nemá ešte ani 1, no neviem 🤷‍♀️

hederamonstera
24. feb 2023

Ako to prislo, tak to odide. Nezacal nejaky novy milnik? Stvornozkovat a tak? Nas to mal tiez, ako keby sa mu mozog vyvijal😂 tazke noci. Ale preslo to a zasa spi super. Len vydrzat a prijat to. Urcite je za tym nejaky dovod, ktory neovplyvnite.

zorkahorka
24. feb 2023

Asi s zacal stavat na nohy, ze? Pri kazdom takomto milniku sa detom moze zhorsit spanok a uspavanie. A aj zubky mozu byt v hre

orlikova
24. feb 2023

Mám 3. Dieťa v tomto veku. A 3. Ktorému sa presne v tomto období začal horsit spánok. Momentálne to isté, cez deň dobre, ale v noci..budí sa často, aj veľa plače. Ja ale veľmi nepotesim, mojim to zvyklo prejsť, až keď začali chodiť a prestala som dojčiť, čiže okolo 1. Roku.

autor
24. feb 2023

@hederamonstera začal štvornožkovat aj sa stavať tak asi to bude tým teda, ako dlho vám to trvalo? 😁
@zorkahorka áno začal 🙂
@orlikova tak toto som fakt nechcela počuť 🤦‍♀️😁

hederamonstera
24. feb 2023

Nasmu to trvalo tak 3 tyzdne a potom opat fajn☺️ ono sa to furt nejako strieda. Chvilu dobre, chvilu horsie a tak