Zlý spánok 14 mesačnej dcérky

ktimi111
21. feb 2013

Moja dcera ma 14mesiacov a stále sa budi niekedy aj kazdu hodinu, teraz jej idu zubky tak mozno preto , ale ked aj nemala ziadny problem aj tak sa budila dost casto .vie mi niekto napisat daco pozitívne, lebo pocula som ze "nic sa nedá robit", "treba to vydrzat", dobre by bolo uz pocut nejaké dobré spravy,dakujem

ekinkala
21. feb 2013

@ktimi111 hiiiiiii nic len vyckat pokial to prejde moj mali bol rovnaky som ani neverila ze ked mi mamicky hovorili ze im deti spia celu noc............ale neboj pride to mali od 2 rokou prespi celu noc,,,,,,,,,,kojis ju este?

ktimi111
autor
21. feb 2013

kojila som do 9mesiacov, potom som jej zacala dat umele mlieko, teraz pije normalne Rajo mlieko, a vecer, alebo cez noc jej dam iba vodu, ked sa zobudi , alebo cumlik, ale niekedy ani to nepomoze, no dufam ze to prejde ked bude mat 2roky, ale to bude este iba v decembri tohto roka, no keby si mala pravdu tak by to bolo dobre

r

ekinkala
21. feb 2013

@ktimi111 normalne mlieko jej davas? Tak jej to nestaci ved tieto mlieka co teraz vyrabaju to je biela voda tak je hladna je to jasne nemoze potom kludne spat pockaj to mlieko jej davas na veceru?

ktimi111
autor
21. feb 2013

ano normalne tucne 3.5percentné mlieko ale s tým sa zaspí, mi normalne navecerujeme okolo 7ej, a okolo pol9ej ideme spat s mlieckom, nemoze byt hladná podla mna

anieli_1
21. feb 2013

@ktimi111 nepotesim ta moj maly ma 3 roky a stale sa budi a urcite neni hladny 😀 😀

ktimi111
autor
21. feb 2013

@anieli_1 🙄

meusicka
21. feb 2013

@ktimi111 ahoj mozem sa pochvalit, ze aj u nas je to tak. a ja tom mam rovno 2x. moje dvojicky tiez nespia dobre, aj im idu zubky. spime oddelene, keby spali obe v jednej izbe tak to by som asi nespala vobec nic. na veceru papame kasu a okrem toho oni v podstate papaju cely den, lebo len co niekto sadne za stol tak uz sa prizivuju aj oni 😀 takze o hlade nemoze byt ani slova. maju strasne lahky spanok a ja len dufam, ze sa to casom spravi. takze drzim palce nam obom 😉

inac moja starsia ta spi uz dobre, a aj ona ako babo mala lahky spanok. budila sa na vsetko mozne, a teraz na nej mozem hoci aj drevo rubat 😀 takze vyhliadky do buducna su hadam dobre 😝

ktimi111
autor
21. feb 2013

@meusicka 😵