Značka oblečenia pre štíhle bábätko

erikape24
2. sep 2022

Akú značku oblečenia kupujete pre štíhle bábätká? Syn má 10 mesiacov, štíhly a dlhý trup, mám problém zohnať mu normálne body. Najviac mu sedí Lindex, ale ten má do 68 zavinovacie body (teraz nosí 68 a ešte dlho bude). Obliekanie je ako boj s tigrom :D Skúsila som sinsay, to sa ešte dalo, len tá kvalita. C&A sa volajako ťažko navlieka, ale možno skúsim vacsie číslo. Poraďte ešte niečo...

iwwca22
3. sep 2022

@erikape24 name it velkostne rovnako ako lindex (na fotke sú velkosti 74). Resreved by malo byt od nich mensie čo viem, ale nemám skusenost 😀

margaretka
9. sep 2022

Na štíhle bábätká a deti jednoznačne next

camelie12
9. sep 2022

@margaretka, tricka z Nextu nemaju nejake prilus dlhe rukavy? Su uzsie a dlhsie, co je super pre nasho stihleho chlapca. Len tie rukavy maju dost dlhe.
A este pyzama a teplaky maju fajn pre stihle deti.

erikape24
autor
12. sep 2022

Dievčatá, kúpila som tuto v bazáre sadu Name it body, veľkosť 68. Bohužiaľ sú už synovi malé. :( nechcete niektorá?

Btw recenzia na name it - 74 sedia, na šírku aj dĺžku akurát. Ani lemy na pleciach nevadia, nepadajú mu. Jedinú výtku mám na rukávy, zdajú sa mi priliš voľné. Čiže nie sú obsiahnuté. Ale to prežijem... 🙂

veve2233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sonava
27. júl 2023

@veve2233 vidím ze "nenapadne" spamujes každú diskusiu s touto reklamou :D

mariska1989
27. júl 2023

10 mesiacov a veľkosť 68????akože mája bola drobná ale teda v 10 už dávno mala 74
Skúsila by som KiK tam sa mi podarilo kúpiť na ňu vždy aby som nemusela pridávať gumičku

matkahelka
27. júl 2023

@mariska1989 z lindexu? lebo moja 19 mesacna v pohode nosi rastuce lindex 74

mariska1989
27. júl 2023

@matkahelka nie z lideexu . Ja som skôr KiK alebo promo . Lidex som mala pár ks ale popravde už neviem aká značka . Poprípade Takko sa mi podarilo kúpiť

matkahelka
27. júl 2023

@mariska1989 aha, no lebo lindex rastuce su obrovitanske. tam 10 mes. v pohode oblecie 68