Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
30. sep 2009

jaaaj prave mi zalomil na rukach,,tak ani nedycham 😒

lenka0402
30. sep 2009

Ivet zltok sa moze davat,ja ho vzdy primiesam do prikrmu,,do roka sa nesmie bielok 😉

lenka0402
30. sep 2009

My takto papame.
5 krat do tyzdna masko
1 krat do tyzdna zltok primiesam do prikrmu,,naposledy sme maly z cuketu.ale vtedy masko nedavam
1 krat to tyzdna mame zeleninku ale bez meska aj bez zltka.
Ivet ja by som este pockala kym nebude papat masko.

Zuzi ako casto davas jogurt?kazdy den?a kedy si zaviedla masielko?

yvka1
30. sep 2009

ivetka naša Vaneska sa začala pretáčať keď mala 6 mesiacov, 4nožkovať 8,5mesiaca a a až potom zo štyroch začala sedeť.Chodiť začala keď mala skoro 14 mesiacov a teraz je tuším až moc pohyblivá 😀

malý sa mi začal pretáčať keď mal presne 4 mes a teraz už celkom pekne sedká ale to je asi všetko-a stále kričí a kričí a kričí-až z toho včera zachrípol 😀 😝

my sme ešte zĺtok nedali lebo stále na to zabúdam 😅

VAneska ešte nie je v škôlke lebo učiteľka nám odkázala že ak môžme aby sme ešte nechodili.vraj je veľa ukašlaných a usoplených detí tak aby sa jej to zasa nevrátilo.a ešte má aj zajtra ATB tak sme to hneď využili a išli do MT.

jeden mangelov známy má kone tak ideme dnes k nemu,VAneska sa aj povozí hádam.som zvedavá či sa nebude báť 😨 😉 ale tá zima ma teda pekne odrádza aj tak-najradšej by som sa zababušila do perín 😀 😕

idem krpcovi spraviť špenát a krpaňu dať spať tak zatím 😉

sisa.b
30. sep 2009

yvka, ako robis spenat? normalne cerstvy alebo mrazeny? take sme este neskusali, mozno by papala. cervena repa ziadny uspech 😒 😝

kvetinkaaa
30. sep 2009

baby neviete mi poradit čo znamena v recepte VC? to ako skratka pre vajce? este som to nevidela. je to tuto

Ivuš mne kazal davat zltok kazdy druhy den-na striedačku s maskom...a lekara mame toho isteho tak neviem 😒

lenka0402
30. sep 2009

bud mi dneska nepali,ale tej fotke nerozumiem 😕

ivetka5
30. sep 2009

Lenka, aha, tak bielok, tak som to poplietla. No povedal, že keď mäsko, a striedať, keď dám mäsko, nie žĺtok, ako píšeš. Dnes spokojne krásne všetko popapal, čo som mu navarila, polievočka zeleninková, mix.

ivetka5
30. sep 2009

Kvetinka dala asi zlý link 😀 Mal to byť recept???

Yvka, tak sa dobre povozte, ja si tiež myslím, že je to individ. to prevaľovanie a tak. ja hovorím tiež, že on je vonku ukážkový a doma vykrikuje aj v noci o 1-j, keď má dobrú náladu a myslí si, že je už ráno 😀 Ani telku nepočujem, tak kričí.
mne to mäsko kázal od 6.mes.

Sisa, ja som drobcovi kúpila bio listy špenátové mrazené, potom to mixnem.

sisa.b
30. sep 2009

kvetinka 😅 😀

ivetka5
30. sep 2009

A je to super balené ten špenát, v šulčekoch, tak si môžeš vybrať koĺko chceš.

kvetinkaaa
30. sep 2009

jeeeeeeeej sory asi som neskopirovala link čo som chcela a omylom poslala fotku jedneho kamosa čo sme sa smiali s muzom!!! 😀 😀 😀 teraz neviem či ten recept najdem znova!!

kvetinkaaa
30. sep 2009
kvetinkaaa
30. sep 2009

no sranda keby ten dotyčny vie čo tu ja zverejnujem jeho uchyloviny 😀
to som na fcb vyčarovala v jeho albume takze to je vlastne verejne 😅

yvka1
30. sep 2009

kúpila som mrazený -čerstvý som nezohnala 😠 dala som trošičku oleja,dala variť špenát-trošku podusila.keď bol uvarený tak som do neho dala trošku mliečka.potom som do neho popučila zemiačiky a konečne už aj to žĺtko 😀

kvetinka ja som sa v podstate s Kadlubiakom o strave ani nebavila.tuším má pocit že keď jedno už mám tak mám prehľad 😀 ale o žĺtku som všade čítala že sa má dať po zaradení mäska. raz za týždeň ho potom pridať namiesto toho mäska.ale každý druhý deň a mi zdá priveľa.

počuj a to čo je za link?mne sa tam ukázal nejaký chlap v ženských veciach 😀 😅

yvka1
30. sep 2009

no ja som tiež dobrá-nestlačím refresh a hneď píšem 😀

ivetka5
30. sep 2009

A dávate piškoty? Aj tam je inak bielok 😕

yvka1
30. sep 2009

ivetka kde si kúpila ten bio špenát?

yvka1
30. sep 2009

piškóty nedávam ešte lebo sa mi to zdá zbytočne sladké 😕

zuzula25
30. sep 2009

kvetinka ten chlap v zenskom obleceni,tak tam asi to VC by mojlo byt vajcia a mal by mat dve 😀 ten druhy link som este nepozerala

zltok davat obden-to je vela,tiez davam len raz za tyzden,maly ho ma rad,ale samostatny mi ho nezje,len so zemiacikom a cuketou,alebo do cervenej sosovice.

tiez sme dnes kupili ten spenat v tych sulcekoch,tajtra mozno vyskusam

yvka uzite si koniky,to sa aspon mala vyblazni

leni davam kazde rano activiu,on to ma na ranajky,lebo pecivo mi nechce doma jest,ale ked mu dam vonku alebo v obchode do ruky rohlik to basti az sa po nom len zaprasi 😀 (samozrejme nie cely,len kusok)

ivetka bolo dobre na plavani,bolo super,malemu sa tam pacilo,ale nakoniec uz mrncal,nechcel sa uz potapat(aspon mi dal vediet,ze uz nemam platit viac kurzov,lebo mi to bolo luto,te uz nebudeme pokracovat)
ale chcela by som zacat s nim chodit cvicit na fitlopty do MC-kto sa prida??samej sa mi tam nechce,to je raz do tyzdna

zuzula25
30. sep 2009

tiez piskoty nedavam,este ich ani neskusal,do roka by som sa chcela vyhnut bielku,takze ziedne keksiky.ale tie detske keksiky od Nestle su bez vajicka

ivetka5
30. sep 2009

Yvka, v Kauflande, je cca 750g a stál asi do 3 ečiek.

yvka1
30. sep 2009

nie je to VC náhodou vanilkový cukor?

zuzula25
30. sep 2009

tak to VC netusim,ale asi tiez by som povedala skor ten vanilkovy cukor,lebo to vajce mi tam nesedi 😅

yvka1
30. sep 2009

zuzi kašli na tie fit lopty.Raz som tam bola.nepripadalomi to o cvičení s deťmi ale že deti sú použité ako náradie na cvičenie mamičiek. Ani jedno dieťa to nebavilo,pani inštruktorka bola z toho na nervy a vôbec nevyzerala na to že by deti nejako extra zbožňovala.len na ne gánila.absolútne tomu chýbala hravá forma.

sisa.b
30. sep 2009

tak som si vstupila do svedomia a dnes si aj navarim 😀 nebavi ma stale hladovat, takze polievka sa vari, zemiaky na kasu tiez, este prelozim dieta do postielky a supnem ryby do truby 🙂

holky, kde ste kupili ten spenat?

sisa.b
30. sep 2009

a ked ste sa bavili o dmke, zuzi, toto plati aj pre vas 🙂 http://www.dm-drogeriemarkt.sk/Master_CMS/index...

ivetka5
30. sep 2009

Zuzka, ja by som aj išla, ale ako Yvka píše, to by asi pani inštruktorku museli zmeniť, hm? 😅

ivetka5
30. sep 2009

Sa akosi vyčasuje, tak idem na nachystať sa von, malý sa práve aj zobudil, tak prajeme pekný deň, pôjdem pozrieť do toho bio obchodu, čo majú. a kam chodíte, tam oproti cirkevnej škole?

sisa.b
30. sep 2009

ivetka, to si pisala cenu na ten spenat? 😨 to je teda ina palka, vidim, ze bio nepotrebujeme 😝