• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
16. nov 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivetka, tak sup sup :wink: a budes za hviezdu
16. nov 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, prídem na kurz naťahovania:slight_smile:))) :grinning:

Yvka, ešte držíš stále router? Inak dnes som dívala správy a hovorili tam o celiatii, že nadmerné chudnutie, radšej si daj porobiť vyšetka. Aj bolesť hlavy hovorili, to zas ja mám od 15-ch. Asi pôjdeme spolu :sweat_smile:
16. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to by som neurobila, aj keby som 5 rokov piekla :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už výsledky mám-všetko je 100%-dokonca aj cholesterol mám vraj ako keby som sa totálne zdravo stravovala :sweat_smile: ale tak chvalabohu-tak teraz môžem byť teda vďačná genetike :sweat_smile: :grinning:
16. nov 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, tak super :dizzy_face:

ivetka, to chce len cvik :wink: ale teda ta sa aj mne zda dost tazka :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ja zas nie som taka sikovna, tak mozno niektora z vas by to zvladla
16. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a net veru stále držím ale dávam si pauzy :sweat_smile:
16. nov 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak ty keď si spravila toho macka tak musíš všetko :dizzy_face:
16. nov 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, na toho macka som mala dobry navod :slight_smile: ale nabuduce asi radsej slonika, ten je lahsi http://www.patchworkcutters.com/pom/elephant1.asp
16. nov 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten slonik je pekny ale ja by som asi na to nemala nervy
16. nov 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemôžem toho macka spraviť radšej z plastelíny? :wink: :grinning:
16. nov 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka, ved ked si hmotu dobre vypracujes, tak je ako plastelina :wink:
16. nov 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm, ja som mala nervy, kym som tomu mackovi nastrihala srst :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak ja by som mu od jedu asi ustrihla hlavu :grinning:
16. nov 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa a ako ta hmota chuti? nieje to moc sladke?
16. nov 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa, to by som asi zverila cukrárke, alebo niaku gulatú klasiku by som skúsila, potiahla plastelínou tou MMF a postavičky Macka Poo by som kúpila :grinning: a je to. Ja by som mu tú srsť asi žiletkou narezala :grinning:

Yvka, tak super, že to máš všetko ok :wink:

Dm, ty by si mu hlavu odstrihla, ja asi niečo iné :grinning:
16. nov 2009 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ten sloník nemá chybu, je nádherný
16. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. nov 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby :grinning:

dm, je to sladke, ale davam tam trochu tej kyseliny citronovej, tak je to take sladko-kysele. ale nedavam az tolko, co je v recepte. a mozes tam dat prichut aku chces :wink:

ivetka, ved skus, uvidis, ako ti to dobre pojde :wink:
16. nov 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
so ziletkou by to asi tak dobre neslo a ani nevyzeralo. s tymi noznickami sa to tak dvihlo ako srst.
16. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby foto nemozem hodit lebo sa do nech chlapi pustili :grinning: ked budem robit druhu skusobnu tak ju urcite odfotim, ale robila som tuto http://raduzyrecepty.com/clanky/krok-za-krokem/kytickovy-dort-krok-za-krokem

fakt super postup a taka jednoducha na zaciatok..ale farebne bola bielo orandzova a okrem tych kvetiniek tam boli hviezdicky :wink:
sisa MMF som robila z tych jojo marsmalow ale nasla som len bielo ruzove,,tak som ruzove nafarbila na orandzovo :slight_smile:
16. nov 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka dobry postup si nasla skoda ze si nestihla vyfotit aby sme ta mohli pochvalit :wink:
16. nov 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisa a tu cukraren na trznici ma moja dobra znama..mi sa pozname uz straaasne dlho.a ona tam poziciava aj formy tak tam asi niekedy zbehnem a poziciam si autickovu a skusim zas niekedy zbuchnut toho mc.queena.

Baby ked u nas kolac.alebo torta vydrzia 2 hodiny a je po nej..len nech je sladka...to mi vzdy povie bracho
16. nov 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, tak super, ze chlapom chutila :wink: to povzbudi do dalsej prace. a ozdobit sa da hocijako. kludne si pojvykrajuj velke kvetinky, do toho mensie povymienaj farby a hned to vyzera super :dizzy_face:
16. nov 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa kupila som si aj marcipanovu hmotu bielu,,nebolo by jednoduchsie potiahnut to tym? ako sa prplat s MMF?skusala si to niekdy aj s tym? ako sa s tym pracuje?nerozpadava sa to. :unamused:
chcem niekdy skusit aj s tym :wink:
16. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nedavate niektora UM od Hami 2+? prislo mi postou jednou 200g balenie a ja kojim tak ak by niekto chcel posuniem dalej
16. nov 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, neskusala som este kupovane, mne sa s mmf dobre robi :slight_smile: teda vacsinou :grinning:
16. nov 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :wink:

dm jataké mliečko dávam tak ak nepotrebuješ by som si ho vzala :wink:
17. nov 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok