Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
15. dec 2009

To zvládneš
😵

zuzula25
15. dec 2009

ivetka zajztra to plati,o 10 pred vchodom,ja uvidim rano ako mi maly vstane mozno pojdem skor este pre maslicky,lebo som si dala naviazat na stromcek a potom by som prisla spat pred vchod.ale urcite to plati.

sisa ty uz nestresuj,skusku zvladnes lavou zadnou,si sikula 🙂
no a nediv sa,ze Rebeka buva v zime,darmo mame zimne deti

ivetka5
15. dec 2009

Zuzka, ok. a môžme ísť aj na tú zdobičku, hm? A kde si si dala viazať mašličky?

mkatka
autor
15. dec 2009

Tak to mě taky zajímá. V laugu mají pentle za 10 euro, 2 eura za uvázání stuhy do mašle, je z toho 12ks. Třeba bych jinde pořídila levněji.

Jinak mě začalo bolet v krku ☹ uvažuju, jestli si napálit bioparox nebo jen kloktat...

zuzula25
15. dec 2009

asi uz kaslem na tu zdobicku,no ale do zajtra mozno zmenim nazor.viazat som si ich davala do Rivi-ta drevenna buda,tam si aj mamina davala minuly rok a bola spokojna.dala som si take bielo-strieborne.aj som si dnes kupila tam umelu girlandu.

zuzula25
15. dec 2009

katka tam viazu jedna masla po 33 centov a je v tom vsetko

mkatka
autor
15. dec 2009

No tak to je sakra rozdíl. A jsou ty mašle z textilu?

ivetka5
15. dec 2009

Zuzka, to aj materiálom? 😕

yvka1
15. dec 2009

ahojte, Ivetka, Zuzka, môžem sa zajtra prejsť s vami? 😉

katka išla som nakoniec pre malú autom lebo mali vianočnú besiedku a potom sme išli ešte k svokre tak by mi nevládala domov prejsť a malý by bol už hladný.

ivetka5
15. dec 2009

Yvka, jasné🙂 Budeme rady.

ivetka5
15. dec 2009

Yvka, IP

mkatka
autor
15. dec 2009

Hele Yvka no problem. Vojta ve školce nebyl. A velmi váhám, jestli ho dát zítra. Mě bolí v krku, jeho může začít zítra nebo tam od někoho něco chytne a na vánoce máme vymalováno... 😒

zuzula25
15. dec 2009

je to aj s materialom,masle su z textilie.podla toho ake si vyberies.maju tam vela na vyber.

yvka aspon ti zajtra donesiem mliecko aj si ho idem hodit do kocika,aby som nan nezabudla

akurat som si vymiesila cesto na vanilkove rozteky a zajtra poobede budem piect,ked maly sa pojde vyvetrat s dedom
a nas maly mi rozbil flasku s visnovym likerom 😒 keby aspon domovinu to by mi tak nevadilo

ivetka5
15. dec 2009

zuzka, toĺko škody. ten likér. no už by som mala aj ja začať piecť, flákam to, ale budem po večeroch, keď bude MM s malým.

ivetka5
15. dec 2009

Zuzka, ako si to hovorila, keď mi malý zmenší písmenká, tak ako späť? 😕

zuzula25
15. dec 2009

vpravo dole na obrazovke su percenta,tak so daj 100

no veru skoda ☹

mkatka
autor
15. dec 2009

jéé tak to já tam taky zajdu. potřebuju koupit ještě špičku.

yvka1
15. dec 2009

zuzka díky 😉

mne raz tak zmenšila Vaneska a nevedela som čo s tým 😅 a malého nemôžem nechať počítača ani dotknúť lebo ten mi hneď na 1. šup trhá písmenka z klávesnice-v každej ruke má hneď aspoň 4 😀

zuzi teda buď rada že likér-vieš si predstaviť ten smrad po rozliatej domovine ? 😝 😅

zuzula25
15. dec 2009

spicky maju celkom pekne v kauflande

yvka no veru ten smrad 😝 😲

lenka0402
15. dec 2009

Ahojte
Tak auto este nieje odtiahnute este nas poctivo caka pred kaufom ☹ 😒 z odtahovku sme dohodnuty na stvrtok.Ale som aspon rada ze nam to niekto da dokopy pred vianocami 😒 tak teraz MM poctivu behava na autobus 😀 a straty nechcem ani pocitat 😠 😠

A my este nespime 😠 naposledy spal o 13.00 asi hodinku a do teraz by sa len hral 😠

ivetka5
15. dec 2009

Lenka, tak aspoň, že bude spojazdnené do Vianoc. a čo robil, keď nabral ostrovček? 😕

Zuzka, po tej domovine by ste spali aj 2 dni, z toho smradu 😀

lenka0402
15. dec 2009

ivet on celu noc v tej zime strazil v aute billu pretoze im nesiel alarm,,a rano este utekal domov sa naranajkovat a bezat do druhej billy a v tom sa chcel vyhnut cyklistom 😠 aj ho inac chapem,,vymrznuty,nevyspaty, 😝
tak to vpalil rovno do toho ostrovceka.
Ale tam uz vrazilo viac aut,,co viem tak aj policajti 😒

No idem skusit asi na 10 pokus uspat drobca 😝 ten sa tu hra zo stipcami a ja by som spaaaala 😝

sisa.b
15. dec 2009

tak my zatial spime, som zvedava, dokedy 😅 cez den dala len dve hodinky, co je dokopy 6 za poslednych 24 hodin, to aj ja viac spanku potrebujem 😝

a dnes ma moji spoluziaci potesili. ja uz mam druhe zadanie z informatiky hotove, tak ma spovedali, ze ako som na to prisla a ako som sa to naucila 😨 normalne som bola happy, ze teda nie som az taka blba, ked som na to sama prisla 🙂 😀

mkatka
autor
16. dec 2009

Ahojte

na desátou jdeme na ty naušnice, už mám z toho průjem..... ☹

zuzula25
16. dec 2009

katka drzte sa,myslime na vas.neboj to zvladne,poplace si 5 minut a hned na to zabudne.aj jej ich budes potom cistit preventivne liehom??

sisa.b
16. dec 2009

ahojte,

katka drzte sa, aj ked uz asi mate za tym. ja stale nechapem, preco jej to davas robit, ked mas z toho taky stres. ja by som uz malej uska nedala pichnut. mali sme s tym len problemy, lebo jej to doktorka krivo pichla, tak som jej nausnicku vytiahla a boli sme potom u usneho, aby jej to pichol znovu. veru som mala na male, aby som sa na to vykaslala a vytiahla aj druhu. MD mi pekne za nausnice vynadal, ze si ich mohla dat, ked uz bude sama chciet 😔 uska nam potom hnisali este asi mesiac ☹

sisa.b
16. dec 2009

katka, o tych nausnickach som tu citala jednu temu a po jej precitani som sa hanbila, ze som take cosi malej vyviedla 😔

akurat mi odpisal matikar, ze nam chce dat termin hned na zaciatku januara. prvy nam nepasuje, lebo to vyjde rovno na doucovanie z matiky a druhy by sme mali rovnaky ako informatiku ☹ takze sviatky budem mat uzasne 😔

mkatka
autor
16. dec 2009

Ahojte

Tak jsme zpátky. Asi neuvěříte, ale naušnice jsou stále naložené ve skleničce s lihem. Přijdeme si tam na 10 a čekárna plná lidí. Čekáme. Ani sestru nenapadlo vykouknout, jestli tam jsme/nejsme, aby nás vzala, když už jsme domluveny na tu desátou. Čekáme půl hodiny a nic. Pak otevře sestra dveře a nahrne se jí tam x dalších lidí a nic. Žádný jooo, vy jste na to píchání...nic. Ona na to podle mě zapomněla. Takže jsem jí vrazila do ruky recepty, který po mě včera chtěla, a sebrala jsem se a šla pryč. A to byla konečná a měním doktorku. Nejradši bych vyměnila jen sestru, ale to bohužel nejde. Čileková je dobrá doktorka, ale bohužel k kontaktu musím být i se sestrou, takže smůla. Já už mám nervy delší dobu, když tam mám jít, protože s ní budu muset jednat a teď mi došla trpělivost. 😠 Nehledě na to, že je to sakra zákrok, za který se platí a to by se k tomu měli chovat jinak. takhle mi to přijde, že keš peníze snad nepotřebujou....nechápu

Takže vás prosím o info o vašich doktorech a sestrách. Vím, že se toto téma pořád opakuje, ale zajímá mě hlavně:
1) Kolik bývá zpravidla v čekárně lidí
2) jak rychlé je odbavení
3)bere si sestra dovnitř víc dětí najednou a pak se jde po jednom k dr. nebo bere dovnitř jen jednoho
4)chodí tam i spoluobčané tmavší pleti?
5)sestra je milá/není - příklady, stará/mladá, dobrá organizátorka apd.?
6)doktor je milý/protivný, děti ho mají rádi/bojí se ho 😖 (to je otázka)
7)dává doktor hned antibiotika nebo se snaží nabízet i alternativní léčbu
8)jak se doktor staví k očkování (ochotný posunout na žádost rodiče/rezolutně se drží tabulek)
9)dá se u něj objednat na určitou hodinu za poplatek
10)smí se jezdit do ordinace běžně kočárkem nebo sestra/doktor prskají
11) co vám na vašem dr. vadí, pochybil někdy a jak....

Další otázky mě možná ještě napadnou. Sorry, ale moc mi pomůžete. Nerada bych měnila dr. každou chvíli.

Sisa, já se klepu u všech úkonů. Na druhou stranu chci, aby ty naušničky měla. Budeme to muset vydržet obě.

A byla jsem si zamluvit ty mašličky, vybrala jsem tu bílou.

sisa.b
16. dec 2009

katka, tak k niecomu to predsa bolo 😉 mozno sa dostanete k niekomu lepsiemu.
a je mi jasne, ze nausnicky chcete, tiez som chcela mat nausnickove dievcatko 😀 pockaj na leto, to bude aj satickove dievcatko. mne sa to strasne paci na malych dievcatkach 😵 saru by som uz do siat nenatiahla 😝

idem za samkovou ucitelkou 😝

mkatka
autor
16. dec 2009

Naušničky má od babičky a chtěla jsem, aby je měla, když za ní v januári pojedeme. Ale babička je zlatá, pochopí, když je bude mít až dýl. Holky zkuste se mi pozeptat, kde se to tady dá nastřelit. Ptala jsem se v tom zlatnictví u průmyslovky (vedle galantérky) a tam ne....ještě se zkusím zeptat na diskuzi Trenčín