• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dubnica nad Váhom

7. mája 2017 
To mi je luto, prepáč! :pensive:
31. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam petrykowskwho a som velmi spokojna,pomohol mi,ked som nemohla ostat tehu,je mily ale mam dojem ze je dost na peniaze,ale zas ktory doktor nie je,ze?
31. mar 2010 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, tak ja som u mudr. Orálkovej, som max. spokojná, ale ako ste tu už písali, tak každý doktor je v niečom super a v niečom nie, ja som zatiaľ problém klop-klop nemala, pri tehu, keď mi aj bruško už tvrdlo, tak ma radšej do nemocky poslala, čo bolo super hlavne pre mimčo :wink: Myslím, že tiež nič nepodceňuje. Ale treba skúsiť :slight_smile:
31. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky tá škôlka predsa bude. otvárame v priebehu mája viac info na www.docmacko.wbl.sk
5. apr 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gahanka vyzera to zaujimavo ale este sa nas to netyka. uvidime tak za 2 roky sa mozno ozvem :wink:
5. apr 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, nahodou som nasla tuto temu, aj ja som z dubnice, tak sem rada nakuknem, ak mozem :grinning:
11. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto bude mať záujem : 1.5. to je sobota bude v opatrovateľskom centre Macko deň otvorených dverí od 8,00-12,00hod. :slight_smile:
15. apr 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gahanka a kde je to centrum Macko?
17. apr 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj aela
gahanka dala vyššie (príspevok 5.4.) webovú stránku,tam mas popisane všetko aj mapa tam je, ale Lauru ti tam už asi nezoberú :grinning: (pokus o vtip)
19. apr 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je to na Hájoch pri zubárke Adamcovej ten žltý dom na kruhovom objazde.
19. apr 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :slight_smile: prepacte, ze som sa vam sem tak vkradla, s drahym sme sa prestahovali do D.n.Vahom, na babatku este len pracujeme. Chcela by som sa opytat, ci mi neviete poradit nejaku dobru kadernicku z Dubnice, sme tu len kratko, tak nemam este prehlad :slight_smile:
11. máj 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim dobrej kadernicke do NDCA....Blahova...salon Magic....na namesti....

inac baby, ponukam pracu, v tescu je taky stanok s kozmetikou, kolegyna mi odisla, tak potrebujem dost rychlo nahradu..nepoznate niekoho znameho, co by mal zaujem?
11. máj 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj josie :slight_smile: dakujem za odpoved, som rada, ze mi niekto odpisal :wink:
11. máj 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brumca vyborna kadernicka je aj u Ruzickovej-v hoteli Kristina.robi tam Majka a je super.ja som velmi spokojna a ma aj prijatelne ceny :wink:
14. máj 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzula :slight_smile: dakujem za tip :wink:
16. máj 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja mam kaderničku v Ilave, ale viem že vela ludi chodi do Kristíny a chvália si. Treba vyskúšať :wink:
17. máj 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem vam baby, ste zlate, pojdem skusit to kadernictvo v Kristine :slight_smile: prajem pekny dnik
17. máj 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brumca urcite neolutujes,ja som veeelmi spokojna. :wink: ale len tu Majku u Ruzickovej :wink:
17. máj 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo dubnicanky....nikde nikoho???
25. máj 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ja som tu :slight_smile:
25. máj 2010 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Dubnicanky,
potrebujem poradit. Privydala som sa sem a aj ked tu byvam druhy rok moc to tu nepoznam.
S malou musim ist ku koznemu, ako to tu prebieha? Da sa k nemu objednat, alebo musim cakat nekonecne hodiny?
27. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
judr- toto prave riesim....v dubnici je kozna, ale zevraj sa tam caka takym sposobom, ze tam prides o 6-tej a na radu prides prinajlepsom o 12-tej.... a na novej co je kozna, tak ma furt plno, treba sa tam objednat a dost vela priplatit...neviem, neviem....ja mam dost velke znamienka a chcela by som ist na vysetrenie, ale toto co tu je, tak ma odradza....chcela by som ist do trencina koznemu, snad by ma zobrali, co myslite? vadi to, ze som z dca?
27. máj 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iosie- dik za odpoved, no ja musim ist s nasou malou vyhodilo sa jej nieco na chrbatiku a brusku,a neviem si predstavit ze tam budem s nou cakat tolke hodiny :angry:
poliacik mi povedal ze vraj tam mam ist rano o 6. a potom prist na dohodnutu hodinu...moc tomu nechapem :sweat_smile:
ja som si chvalabohu dala vybrat znamienka este ako slobodna a u nas na orave, sice mam este dva ktore by mohli ist von, ale na tie uz kaslem
27. máj 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
judr - u kožnej Krupičkovej v DCA to funguje tak, že si prídeš ráno okolo 6-tej, prípadne aj skôr pre časenku, tie vydáva sestrička zhruba v tomto čase..na každej časenke je napísané približne v akom čase Ťa zoberie, takže môžeš ísť kľudne domov a prísť trebárs o 12-tej, záleží na tom, aké číslo sa Ti ujde :slight_smile: Ak by si mala čísla medzi prvými, aj tak sa skôr ako okolo 8-8:30 na rad nedostaneš, lebo sú tam ešte odbery a kadejaké iné súrne prípady..ale už som tam zažila, že prišli s malým dieťaťom a sestrička ich zobrala aj mimo poradia, hneď ako sa dalo, takže naozaj treba skúsiť a hlavne sa opýtať priamo sestričky..
27. máj 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josie3331 - v TN Ťa v pohode zoberú aj keď si z Dubnice, pár rokov som tam ku kožnej chodila, vždy som si dohodla termín ako prednostný pacient, samozrejme pár drobných sa platilo, ale mne to vyhovovalo, lebo ma vždy zobrala presne načas a hlavne som nemusela čakať pol roka na nejaký voľný termín bez platenia..
27. máj 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanidlo - dakujem si poklad, rano poslem manzela nech ide pre casenku :sunglasses:
nerada sa pcham dopredu, nie som ten typ, aj ked je to niekedy na skodu
27. máj 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
judr ani ja sa neviem pchat dopredu...a ked sa niekto predbehne, tak sa tvarim nastvano, ale povedat nahlas nieco nemam odvahu....

tanidlo a mozem sa spytat kde presne si chodila a meno tej doktorky? dakujem moc
27. máj 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
judr - veď ja tiež, radšej ticho sedím a zúrim, ale nehádam sa s nikým :slight_smile: A za máličko, chodila som tam nejaký čas, tak to mám zmapované..snáď manžel pochodí dobre..držím palce :wink:

josie3331 - chodila som do starej nemocnice, tuším ulica K dolnej stanici a doktorka je Vlasta Chlapíková..inak veľmi zlatá :slight_smile:
27. máj 2010 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanidlo dakujem, takze si tam mam zohnat cislo a zavolat co? jak som to spravne pochopila
28. máj 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
josie3331 - ja dnes pohľadám svoju kartu odtiaľ (už dva roky tam nechodím, ale niekde ju nájdem snáď) a hodím Ti číslo do IP, ak si ho ešte nenašla, včera som sa k tomu už nedostala a navyše mi večer padol internet, tak až teraz...
28. máj 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok