Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

lenka0402
4. jún 2009

nejake UNI cislo S.No idem uz za krpcom a prajeme aj z alexikom dobruuu noc. 😵

yvka1
5. jún 2009

Dobré ráno maminky.BUDÍČEK !!! 🙂

zuzula25
5. jún 2009

dobre raaankoooo!!!ivka coze tak zavcasu??chystate sa do MC??

tak tu sa vcera latkovalo 😉

sisa dokedy ti spala vcera mala po tom plavani??mne zaspal doma tak na 15 minut a zas plny energie.v noci bol hore hadam milionkrat 😝

sisa.b
5. jún 2009

zuzi, spala asi pol hodinu, ked sme odchadzali z domu o pol piatej, tak uz bola hore. no na stadione zas zaspala - bola poriadne utahana a spala este asi 20 minut. potom zalomila o desiatej vecer a o pol jedenastej zas vyspata hore 😠 o druhej sme sli spat definitivne 😠 😠 😠 nijaky rozdiel nevidim 😒

sisa.b
5. jún 2009

tak ona mi uz ani doma nechce spavat 😠

sisa.b
5. jún 2009

asi jej uvarim makovy odvar 🙄 utahana je ako maca a so spankom bojuje od poludnia 🙄

lenka0402
5. jún 2009

Caute baby 😉 zuzi no vcera sme trosku zo sisou latkovali 🙂 zacina sa mi to pacit,som s tych plienociek celkom nadsena, 🙂 len manzel nieje nadseny z faktury 😀 😀 sisa z katkou maju na nas dobry vplyv 😉

lenka0402
5. jún 2009

sisa makovy odvar? 😕 😕 to pocujem prvy krat.U nas mali spi len vecer,a na prechadzke v kociku,cez den len tak na hodku.Ale vecer zalomi o 9 a spi az do 5 rana.Ale klop klop nech to tak ostane. 🙂

sisa.b
5. jún 2009

lenka, latkovanie je laska a u niektorych dievcat aj zavislost 😀 a ten makovy odvar som myslela zo strandy 😅
mala si schrupla na hodinku, ale stale je nejaka zla a omrncana ☹ prikrm nechce ziadny, len ma natahuje, uz mam z toho bradavky na kasu 😢

zuzula25
5. jún 2009

co je to s tymi detmi.nas maly je taky isty,v kuse na prsniku,uz ma tak bolia.normalne rozmyslam ze zacnem s prikrmami o par dni skor.sice to asi nepomoze,ale skusit mozem.
potom pridem aj nasmu malemu zobrat toho odvaru a sprav ho poriadne silny 😀 keby aspon hodinku si pospal,ale on len take dvadsatminutovky-nas hokejista.v kociku ani nepamatam kedy naposledy spal,asi vtedy ked sme boli lepit plagaty.

dnes som sa stretla s kamaratkou co chodi do MC,ze buduci tyzden ani v utorok nie je otvorene

lenka0402
5. jún 2009

sisa tak som asi aj ja zalaskovana,a hlavne do tych itti bitti. 🙂 🙂no nas mali je zas dnes ako sipkova ruzenka,len spi a spi. 🙂 🙂Ale ako ho poznam,v noci bude ako rybicka. ☹A ja uz som teraz odrovnana,poupratovala som aj to,co bolo upratane. 😉

lenka0402
5. jún 2009

Zuzula zdravim ta 😉 😉 🙂

yvka1
5. jún 2009

Zuzala + sisa a nejdú tým vašim deťúrencom zúbky?

Naše plienočky sa sušia už na balkóne-som z nich hotová a mužovi sa tiež strašne páčia 😀
sisa z tej tvojej domácky vyrobenej plienočky asi odpadnem-no krásou sa tie kupované proti nej môžu schovať 😎 a prosím ťa napíš mi ako sa robí ten domáci prostriedok na pranie...kujeeem 😉

zuzula25
5. jún 2009

lenka nedrazdi s tou sipkovou ruzenkou.

yvka ja uz som rozmyslala aj nas tymi zubkami,ale nema naliate dasienka a mimochodom vobec ich nepotrebujeme 😀

zuzula25
5. jún 2009

lenka este som zabudla mohla si prist aj k nam poupratovat 😉 veru zislo by sa.

zuzula25
5. jún 2009

idem maleho kupat a cvicit znak na potapenie.doma si ho netrufnem ponorit.sisa vy este stale cvicite??aj ponarate??

sisa.b
5. jún 2009

zuzi, vcera sme nekupali, lebo s nou vobec nebola rec a sprchovala sa v saluse, ale inak cvicime kazdy den. a neponarame 😕 ty hej? odvar by som navarila, keby som nejaky mak mala 😀 a tie prikrmy to nevyriesia, lebo nasa mlada ziadne nechce 😠 dnes som jej uvarila oblubenu cuketu s mrkvou a hraskom a nic nezjedla ☹

lenka aka provokaterka 😀

itti bitti su aj moje favoritky, lebo tie CT sa mi zozmolkovali vnutri este pred prvym opratim 😒 akurat som sa rozhodla tie mensie predat a uz je oranzova fuc 😅 este zvysne a kupim vacsie 🙂

yvka, zuby nam urcite nejdu, kontrolujem skoro kazdy den, odkedy je takato protivna 😒
ten navod na sliz najdes aj na http://www.altermater.eu/ 😉
a plienku neviem, ktoru myslis 😕 ale dakujem. tie prve dve homemade mam na podarovanie pre nejakeho drobceka.

yvka1
5. jún 2009

tá čo si pridala dnes -modrá 🙂

malý si práve prvýkrát cielene chytil hračku-normálne mi ju zobral z ruky 🙂

sisa.b
5. jún 2009

yvka, este nema suchac nasity, ta snapka to poriadne nedrzi a uz mam vyspekulovane, ako ju vylepsit 😝
maly je sikulko 😉

lenka0402
5. jún 2009

sisa tu modru si robila sama?no klobuk dolu. 😅 ti si taky zrucny tip.Babi to sa v tom saluse ucite potapat?jezismaria 😝 to si neviem predstavit,na to by som odvahu nemala 🙂 Yvka kedy idete na nozicky?mozno mame rovnake datumi,uz ked su tie nase deticky,skoro rovnako narodene. 🙂 🙂

lenka0402
5. jún 2009

yvka aj nas mali uz krasne chyta hracky,ale on je zavisli na podbradniku,chyti a prehodi si ho na hlavu. 😀 😀

ivetka5
5. jún 2009

Ahojte kočky, dnes som akosi nemala času sem kuknúť. Zajtra máme krst, tak sme ešte okolo toho behali, teraz som žehlila a stále niečo🙂))
Sisa, máte krásne deťúrence, už ti aj niečo aspoň pomôžu. Malá tiež bola zlatunká, niekedy teda dohodneme všetky to kočíkové stretko a pokecáme viac🙂 😎

sisa.b
5. jún 2009

vidis, ja som sa zabudla pochvalit, ze sme vas stretli 🙂 ste obaja velmi sympaticki. a maly ako pekne buvinkal 😵 aj ja by som chcela mat stale take male babatko, no uz mame riadneho svojhlaveho sintra doma 😅

lenka, jj robila som ju sama. a neviem, ci som zrucna, len sa snazim 😅 uz mam nastrihanych dalsich 7 😝

zuzula25
6. jún 2009

dobre ranko!!!tak sa mi zda,ze sme najvacsi ranovstaji.alebo zeby nie??

sisa nie nepotapame to by som sa bala doma sama,vcera som len oblievala poharikom a troska sa aj zakuckal.

leni ano v saluse sa ucia deti aj potapat,uz mame nejake to potapanie za sebou.tiez somn sa velmi bala,ale maly ako aj vsetky deti to zvladli na jednotku.

ivetka nech vam dobre dopadne krst 😉

lenka0402
6. jún 2009

dobre ranko 🙂 zuzi no mi sme hore uz od pol siestej,uz od piatej mali s postielky vykrikoval,a do teraz je stale hore. 😉 Ale dnes vstal niakosik hore zatkom. ☹

zuzula25
6. jún 2009

tak to teda nie sme prvi.Mato uz polhodinu reve a nic nechce ani prsnik,hracky.myslim,ze by buval,ale nevie zabrat.
leni a ako ti spal po vcerajsom dni???

lenka0402
6. jún 2009

zuzi ja som ani nevedela ze mam dieta.Poobede spal od 2 do 5.Potom bol hore ale 2 hodky,a vecer mi zaspal o pol 8 a zobudil sa o 5 rano.Ale mame sopliky,a trosku kasleme,tak preto asi buval tak dlho.Ale dnes je upistany 😠 😠 😠 Dnes mi to da vyzrat aj z urokmi. 🙂 🙂 Zuzi a ako ste dopadli z nozickami?este postolkujete?

lenka0402
6. jún 2009

vybrala som malemu spoliky,a mi uz zas spime 🙂 🙂 som zvedava kolko mu to vydrzi 😉

lenka0402
6. jún 2009

nie spoliky ale sopliky 😀 😀

zuzula25
6. jún 2009

aj mne konecne zaspal,na prsniku na rukach,tak sa ani nehybem.natrela som mu dasienka,ci aj preto nie je nervny ☹ dnes ide vozit dedo,tak si trosku oddychnem.nozicky v poriadku,uz nepostulkujeme a mozno aj to mu chyba,ze ma zrazu vela pohybu 😅 uz ti prisli plienocky??
ja som teraz malemu objednala hracku na kocik 😵