Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
3. feb 2010

a da sa to aj na konovi??viem,ze na streche sa to do

sisa.b
3. feb 2010

zuzi, uz vam pisem IP 😉

zdenka112
3. feb 2010

zuzka poslem ti ju v ip

dm1
3. feb 2010

lena111 - normalne nechapem ze si da niekdo tu namahu a zaregistruje sa na cerstvo aby sa mohol do niekoho navazat. Sisa si povedala len svoj nazor ale ty nie. a to tvrdim preto ze si dnes zaregistrovana a este inkognito. ak je to len tvoj nazor tak bud charaktrer a ukaz identitu!!!! Ja si vazim pracu uciteliek je to tazke jak fras a zopakrat som sa zucastnila aj ako dozor na koncorocnych vyletoch a zajazdoch 5.ZS takze viem aka je praca ucitelky tazka a zasluzna. To vsak neznamena ze vsetky ucitelky su dobre predsa nie? Mna dotycna ucitelka ucila a je zaujmave ze jedine na nu mam z celej skoly neprijemne spomienky...

zdenka112
3. feb 2010

dm a ako sa volala ta ucitelka napis mi do ip.ja som tiez chodila na 5zs.

sisa.b
3. feb 2010

a musim skonstatovat, ze po prvych troch neuspesnych - zvysne palacinky dopadli na 1 😵 aj MD chutili. su o nieco sytejsie nez z cisto bielej muky

mkatka
autor
3. feb 2010

teda koukám, jak seto tu rozjelo 😕

já teda znám ty problémy Sisy a jejího malého jen okrajově, ale mám dojem, že má chůďa malý nervy z toho, že ho úča jebe za malichernosti. To je takovej ten socíkovskej styl výuky, jede se podle tabulek, vše podle "pravítka" ale život je sakra o něčem jiném, vytvářet dětem minráky a dávat jim nálepku "jsi jinej" to jim do života fakt pomůže.....

Sisa z jiného soudku.....Editka mi tu spokojeně ožužlává manducu, beco je asi passé 🙄 kdyby kamarádka chtěla vyzkoušet i beco (je fakt krásné), dej vědět, půjčím (tím ti nechci s prodejem lézt do zelí 😅 )

sisa.b
3. feb 2010

katka, ale ja sa jej nechystam predat mdc, iba ak by chcela satku. ale jej manzel sa skor prihovara za nejaky nosic, tak uvidime. ked sa s nou dohodnem, tak ti dam vediet a vybavila by som to jednou cestou 😉

co sa tyka maleho - nikdy pred tym nemal problemy s kolektivom, ani s ucitelkami. v skolke ho riaditelka zboznovala a do skoly sa velmi tesil. bol nadseny, ked sa naucil citat a pisat a teraz... ale to uz som tu pisala. problemy mame so spoluziakmi a spoluziackami, ktori sa mu pre kraviny vysmievaju a on to potom riesi po svojom. lenze to je tiez vychova tych "super rodicov" ich "super deticiek" 😠 😠 😠 a viem, ze v tom maju prsty aj dievcata v triede. snazim sa to riesit po svojom, aby si take reci nevsimal, nebudem sa hned navazat do rodicov, aby si umravnili svoje super slusne deticky. ale tazko sa to da takto riesit, ked je v tom kolektive denne

sisa.b
3. feb 2010

citam dokola tie slova a akoby som pocula pani ucitelku pri nasom poslednom rozhovore... tie dve deti si mozem aj ja rychlo vymysliet 🙄

ivetka5
3. feb 2010

Lenka, nie ešte neboli, lebo tú ta kočka nebola, sú zlé cesty, ale nám to neponáhľa, takže počkáme.

Mkatka, super názor. 😉

yvka1
3. feb 2010

Čaute no my sme dnes prekonali otrasnú cestu do Mt -namiesto hodiny som išla skoro 3.decká v aute vyvádzali no konec 😝 po diaľnici som išla 70kou a cez mesto hádam 30-pred PB ešte aj kolóna-to bolo ako za trest.

Inneska, rýchlo sa vyzdravte.no presne viem ako sa cítiš- u nás mi malý ako polročný stiahol na seba zaliatu kávu a to mi pritom sedel na kolenách. najprv nič a potom 3 veľké pľuzgiere. ale som prekvapená že Erikovi ich prepichovali lebo mne to zakázali 😕 bože tí doktori už fakt nevedia čo so sebou-sakra jednotný názor by už fakt nebol od veci 🙄 😠

tuším idem vymazať fotky-šak to tu ozaj číta hocikto-zachvíľu mi napíše Vaneskina pani učiteľka 😀 a inak zaregistrovať sa len kvôli tomu aby som do niekoho rýpala alebo ho poučovala...

sisa a tá vaša učiteľka nemá deti?ani tá Vaneskina-a to je tuším to najhoršie-že berú deti ako state z učebníc. a neviem prečo ale tiež si myslím že dotyčná je spomínaná pani učiteľka...

kvetinkaaa
3. feb 2010

Ahojte...

no dobre viem ze nie je problem dat echo dotyčnej "ohováranej" osobe tak by som nebola prekvapená keby to skutočne pisala ta učitelka. Aj ja viem o mnohych osobach ktore toto forum čitaju a nikdy neprispeju, iba komentuju a smeju sa na nas....

Ked som sem dávnejsie pisala čo mi mala tie tri dni nejedla a mala zvysenu horučku (cca 37,5stupna) boli sme na tej pohotovosti. Jedna nemenovaná mala z toho zábavu, aka som hlupa s 37horučkou ist na pohotovost. Ale to ze mi tri dni dieta nejedlo to akosi prehliadla. Samozrejme sa to ku mne dostalo tak odvtedy uz ani tieto veci tu neriesim, nechcela som ani tieto afty, ale ked uz to tu Yvka spomenula (Ivuš to je ok 😉 ) tak som napisala, ale počitam s tym ze aj na tom sa dotyčná baví....ale čo uz. Mozno ked to sama raz zazije so svojim dietatom to pochopí....

Takisto dotyčna osoba, to ze teraz nema problemy so svojimi udajnymi dvoma detmi, neznamená ze ich nebude mat neskor. Takze by som moc nevykrikovala, lebo kazdemu sa vsetko vráti.

Sisa, kasli na to..... 🙂

yvka1
3. feb 2010

konec už som bez fotiek - no ale tuším sisa tiež a moc jej to nepomohlo 😒 🙄

sisa.b
3. feb 2010

yvka, to aj mna napadlo, ze za chvilu sa tu pride niekto do teba navazat kvoli pani ucitelke 😅

sisa.b
3. feb 2010

ja som vymazala albumy uz davno, ked sa dievcata z altermamiciek na taketo zalezitosti stazovali, ale svoju az dnes.

kvetinka, tak to je naozaj pekne hlupe 🙄 nechapem, ako moze byt niekto taky obmedzeny...

zdenka112
3. feb 2010

sisa uz mi to ide....uz neni zamknuta

yvka1
3. feb 2010

inak dnes som mangelovi vravela že asi s tou škôlkou končíme. Keď tam chodila- no mala som z nej nervy každé poobedie-umrnčaná, protivná,... a stále len maminka nedávaj ma tam. teraz tam už 2 týždne nebola a ja môžem povedať že doma máme anjelika. dokonca aj na malého je akási lepšia 😅 ono keby mi toto robila na začiatku by som to brala že si musí zvyknúť ale ono je to stále horšie, pomaly ma za nohu drží keď tam vidí tú učiteľku 😖

zdenka112
3. feb 2010

ja by som na tvojom mieste ju tam asi uz nedavala....ked sa ma tak trapit...

yvka1
3. feb 2010

ono teraz by bola pohoda, lebo som doma ale do predškolskej už bude musieť ísť a neviem čo bude menšie zlo, byť tam teraz alebo si na novo zvykať keď bude mať 5.

sisa.b
3. feb 2010

jak to? ved by mala byt uzamknuta, tak som to zadavala 😕 aj v prehlade mi to tak ukazuje...

yvka, ak mas tu moznost, tak si ju radsej nechaj doma, alebo skus inu skolku. ved ta nie je povinna a dieta ma mat radost z kolektivu, nie sa tam chodit stresovat

zdenka112
3. feb 2010

no vtedy by bolo mozno lepsiea hadam aj ucitelka by bola ina.tak skus vymenit skolku

yvka1
3. feb 2010

no len práve tá škôlka je v dubnici problém- málo školiek ,veľa detí a neviem či sa už náhodou nedávali prihlášky 😕

zdenka112
3. feb 2010

teraz od 15 febr.do 15 marca.my ideme dat tiez tak uvidim ..ci ju dam k tej dubnicanke

yvka1
3. feb 2010

jaj keby tíe súkromné nestoja také pálky 😝

ivetka5
3. feb 2010

Yvka, ti stále hovorím, založme niaku.-))

sisa.b
3. feb 2010

yvka, ani tebe to nejde? uz som ta tam povolila a poslala som novy link do IP

sisa.b
4. feb 2010

tak ja zas nespim 🙄 parada

sisa.b
4. feb 2010

napadlo ma, ze pokial je lena matka spoluziacky mojho syna, tak musela byt na tom rodicovskom a potom presne vedela, co som tam povedala. tak nechapem tie obvinenia, lebo ten zvysok, ako som uz pisala, som len zreprodukovala staznosti ostatnych rodicov. tie moje pripomienky pani ucitelke urcite neublizili, oproti tym ostatnym zavaznym obvineniam. ja nie som typ cloveka, co by druhemu vyrabal probelmy. naopak, uz vyse roka stale od vsetkych pocuvam, ze aka som matka, ked sa nejdem zastat syna... aka som matka, ked si nejdem urobit poriadky s milou pani ucitelkou a necham si syna trapit... po poslednych udalostiach dokonca vycitky, ze som nesla priamo za pani riaditelkou, aby narobila poriadky s pani ucitelkou. vyriesila som to po svojom, k spokojnosti oboch stran a hlavne dufam k spokojnosti mojho syna.
ja tiez obdivujem pracu ucitelov, ktora je navyse financne nedocenena, takze sa da skor hovorit o poslani. ale ak ucitel nema nervy, aby zvladal kazdodenne situacie, tak by tu pracu nemal robit. takisto je lahke hadzat vinu na rodicov, ze deti zle vychovavaju. ja si nedovolim tvrdit, ze vychovavam svoje deti stopercentne, ale robim to najlepsie ako viem.
a suhlasim - kedysi bol ucitel nieco ako poloboh, ja sama som to zazila. sediet vystrety, ruky za chrbatom... mnohych ucitelov sme sa bali, lebo boli aj taki, ktori otrieskali detom hlavy o tabule, v lepsom pripade dostali deti pravitkom po prstoch. nastastie toto totalitne obdobie mame za sebou...
ja si nedovolim doma nadavat na pani ucitelku, ale moja starsia dcera ju uz viackrat otitulovala ako - sprostu ucitelku. stane sa to vzdy, ked sa rozpravame o synovych problemoch. lebo hoci je to len susedna dedina, ine pomery vladnu v skole. za zabudnutu ulohu sa moze prist ospravedlnit. ak si napise nahodou iny priklad, tak jej nikto nevypisuje poznamky, lebo si dala snahu napisat ulohu, aj ked nie tu spravnu. dva tyzdne lezala doma s mononukleozou a nemala ani ciarku z uciva za ten cas, o ulohach nehovoriac a veru patorku tiez ziadnu nedostala. sikanovanie v triede neexistuje, tak neviem, ci je to tym, ze su tam len slusne deti, slusnych rodicov...

mkatka
autor
4. feb 2010

Yvka, zkus tu školku za ABC. Minulý rok odcházelo snad jen 5 dětí, takže brali velmi málo, ale letos by to mohlo být lepší. Přihlášky se odevzdávají do 15.2. Třeba ji potvrdit od dr.
Prý je tam super ředitelka.
Jestli zvládáš mít Vanesku doma, nedělá ti to starost navíc, tak si ji nech. Já bych z Vojty zešedivěla. Taky jsem ho chtěla dát jinam, ale nakonec jsme se dohodli, že ho tam necháme, protože on tam spokojený je. Má tam kamarády, vznikají už mezi nimi pouta.....škoda mu toto pokazit.

Mě teda dost vrtá hlavou, kdo si sem chodí jen číst.....nic příjemného....

Takže se mám zaregistrovat na tom http://www.stastnezeny.cz/index.asp?menu=3826 nebo ne a počkáme, až bude koník mít ty uzavřený diskuze?

ivetka5
4. feb 2010

Sisa, lepšie by som to ani ja nenapísala. 😉

Yvka, no veru pri ABC je super riaditeľka aj učiteľky, odporúčam, ja som tam tiež chodila 😉