Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

ivetka5
23. nov 2009

Baby ďakujeme, ja tiež dúfam, že budeme už ok, a hlavne žiadne lieky nebudeme papať☹

ivetka5
23. nov 2009

Zuzka fotky sú super, no a torta ani nehovorím, a že babka, veď vyzerá mladučko🙂

Sisa, tak to ti verím, že sa jeduješ, to je ešte asi komunistická pani učiteľka 😅

sisa.b
23. nov 2009

zuzi, fotecky krasne a torta uzasna 😵

zuzula25
23. nov 2009

diky 🙂

sisa aj ked som chodila do skoly,ja som stresacka,takze skuskove u mna asi pocitia vsetci naokolo 😀

sisa.b
23. nov 2009

zuzi, a neda sa, aby ti nejake skusky uznali? no aspon sa nebudes musiet tolko ucit 😉 a mozno budem buduci rok zacinat aj ja 😝 😅

zuzula25
23. nov 2009

urcite sa to neda,tam ani predmety navyse nebudem mat-bolo to uplne iste,len niektore sme mali dobrych profakov-zapoczy a skusky davali za pekny usmev a teraz to budem musiet dobehnut 😝 no co uz.ale ty to mas skolu na 5 rokov??ja by som zatial len bakalara

sisa.b
23. nov 2009

zuzi, ja mam na 3,5 + 2,5 a za pekny usmev sme dostavali znamky na zakladke z chemie a biologie a na gympli som to velmi tazko dobiehala 😒
tak aspon budem mat to, co ta bavi. to keby som ja vedela... 😝

zuzula25
23. nov 2009

to ano,mna to bavi.
no budem musiet aj ja dobehnut,
a co v poho po prevenare??

ivetka5
23. nov 2009

Sisa, inak som sa ti pýtala na ten algoritmus, nemá MM šajny. 😒 Tak ti nepomôžem.

sisa.b
23. nov 2009

zuzi, teploty mala este vcera, ale nedavala som nic okrem toho C-cka, no SIDS hrozi az do 16teho dna po ockovani, tak este nie sme za vodou 😔

ivetka, nevadi, mala som tu teraz kamarata programatora, no aj tak mam z toho riadny gulas 😝 nechapem, preco hned zaciname programovanim, v ziline sme sa ucili najskor historiu, nazvoslovie a teoriu. to bolo omnoho lahsie ☹

sisa.b
24. nov 2009

mna uz fakt svihne, nejakych 6 hodin sa ju uz snazim uspat 😢 furt mi tu pisti od unavy a nic, alebo ju musim odniekal skladat, veci jej z ruk brat... som z toho total na prasky 😔 nic sa mi pri nej neda robit

dream.d
24. nov 2009

Sisa ty po tomto období budeš riadny kluďas, nič ťa nerozhodí, dobre sa vyspíš, už len aby to bolo.

Zuzi super fotečky, Maťko dobrý model.

Lenka aj my máme akúsi krízu, vrieska, jeduje sa, keď mu niečo zoberiem, ale to musí asi len prejsť. a o spaní nehovorím, lebo to zaspávanie, tiež mrvenie sa, stále sa stavia, bezomňa nezaspí, a potom sa každú hodinu zobudí, ale niekedy zas vydrží od polnoci spať až do 8 rána. čo mne na spánok stačí. Sisa by brala asi aj 5 hodinový spánok vkuse. 🙂 A postieľku máme len ako ohrádku, ked si potrebujem odskočiť, alebo niečo porobiť. Možno sa tam ešte naučí spávať, keď bude väčší. Ktovie.

Ivetka skoré uzdravenie prajem Noelkovi aj tebe s TM.

Ja sa na Vianoce teda pretrhať nebudem. Už aby boli za nami, že sviatky pokoja. Treba si ich užiť hlavne v pohode.

sisa.b
24. nov 2009

dream, tak to mas pravdu 😝 stacilo by aj tych 5. my sme zaspali hodinu po tom poslednom prispevku, absolutne nic som si pri nej nespravila, lebo neviem rozmyslat s vrestiacim deckom pri nohach a o dve hodiny uz som vstavala, aby som velkacov do skoly vychystala 😝 potom sa mi este podarilo zaspat, ale to uz sa slecna kazdu chvilu budila 😖

mkatka
autor
24. nov 2009

Sisa co ten pangasius?

sisa.b
24. nov 2009

katka, ryba, holky si chvalili, ze skvela a bez kosti. a ja som dnes zistila, ze sme kupili karton pangasiusov od mojho byvaleho 😀 tak aspon ochutnam, hadam sa neotravime 😝

sisa.b
24. nov 2009

tak som ho spravila na masle so zeleninou a cesnakom a mlada sa nevedela dojest 😕 😅

sisa.b
24. nov 2009

vydrazila som si na ebay nove kozene capacky za 10USD aj s postou 😵

zuzula25
24. nov 2009

ahojte.

sisa to pre malu capacky??

my sme boli dnes v trencine este pokupovat vianocne darceky a pominat peniaze 😒 ale uz mam viac menej pokoj od darcekov,teraz si uz budem uzivat vianocnu pohodu 😀 boli sme kuki aj v trescu-tak som kupila este mikulassku ciapku a body.mali tam uzasne veci.
zajtra nac caka ockovanie ☹ ☹ ☹ 😢

sisa.b
24. nov 2009

zuzi, jasne 😀 som sa zle vyjadrila.

a super, ze uz mas nakupene darceky, ja zas na poslednu chvilu budem zhanat 😝 no aspon potom nespekulujem

drzte sa pri ockovani ☹ potom daj vediet. mne mala pije caj s C-ckom cely den, tak dufam, ze dalsie tiez zvladneme 😔

sisa.b
25. nov 2009

a vy ste kde vsetky? 😕 asi vonku, ked je tak pekne a yvka s ivetkou sa uz urcite ucia.

ja som sedela do 5tej nad referatmi - no hroza a des. same tabulky, vzorce, prepocty, grafy... 😅 😝 clovek aby sa ucil pracovat s pocitacom, inak nebude zapocet 😝 dieta slo spat uz o 2,45, tak som mala na to aj trochu casu. este nie som ani v polovici ☹

sisa.b
25. nov 2009

akurat pisal chlapik na ebay, ze nam capacky uz poslal 😵 tak som zvedava.

ideme aj my von 🙂

ivetka5
25. nov 2009

Ahojte, no ja som včera večer bola úplne KO, som tu ani nebola potom už. my bolo blbo.

Sisa, že učíš sa. No asi nie, MM išiel ešte na nemčinu, tak až večer, keď bude pri malom🙂 Ale vôbec sa mi nechce, na tú skúšku pôjdem s tým, že buď alebo, no druhý termín to istí. Uvidíme🙂

My sme dnes boli na kontrole s malým, no a sa to lepší, ale lieky ešte budeme brať. Dnes bolo krásne, tak sme sa aj prešli, prišla aj mamina. A steretla som aj Zuzku s Maťkom, rovno z očkovania išli. Zuzka, dúfam, že nôžka nebolká. Inak nám dnes povedala sestrička, že my ideme na preočkovanie na konci februára 😕 Ja som bola v tom, že až v roku dieťaťa, vraj po 6 mesiacoch od druhého očkovania, tak neviem.

Inak som dnes bola vo fote si zajednať termín, vraj na bud. týždeň stačí, ale inak majúp nátresk tieto 2 týždne už. Niake oblečko vraj majú, len či bude veľkosť, uvidím, kupovať sa mi to nechce, ale deťúrence sú v tom zlaté🙂 Xi

ivetka5
25. nov 2009

Sisa, hoď link na capajdy 😵

sisa.b
25. nov 2009

ivetka, to urcite spravis 😉

odtialto som objednavala http://stores.shop.ebay.co.uk/Littleoneshoes_12...
take cervene ako botasky. chcela som bielo-hnede, ale tie uz stali raz tolko a kedze to bude mat len na doma, tak budu stacit aj cervene 😀

zuzi, drzime palce, nech to matko dobre zvladne

my sme dnes stretli dm 🙂

mkatka
autor
25. nov 2009

Sisa, já vím, že pangasius je ryba, kupujeme...ale psala jsi, že je v tom sfinstvo, tak se ptám jaké....

Já jsem koupila kožené capáčky v Deichmanu v TN za 6 euro, ky dobrý ne? Tuším měli ale jen růžový - klika 😝

zuzula25
25. nov 2009

ahojte.
zatial po ockovani dobre ale uz som davala preventivne panadol a este budeme davat vecer pred spanim aj s fenistilom.beha po byte a krici-takze ho hadam nic neboli 🤐

ivetka idete na profi fotenie??oblecenie tam maju urcite,lebo kamoska sa objednavala a povedali,ze na babatka maju,ale ze uz maju len tento stvrtok volno a cely december obsadeny.tak neviem.tiez som rozmyslala nad tym fotenim,ale kedze nas Matko mava hystericke zachvaty pri obliekani,nebudeme ho trapit

katka ono je asi svinstvo vsetko co jeme 😒

lenka0402
25. nov 2009

Ahojte
sisa krasne capacky 😉
my sme mali dnes navstevu tak cely den len poletujem po byte,,a zajtra pridu este svokrovci a svagrina z malou gratulovat MM lebo bude mat narodky..tak len varime,peceme,beham za malym a popritom sa staram o MM lebo u nas vypukla chripka 😝 tak len dufam ze Alex to nedostane 😒

Zuzka tak drzim palceky,,nech to mate bez ziadnych komplikacii 😉

A inac uz mame 3 zubky 🙂

sisa.b
25. nov 2009

katka, ja neviem presne, ten clanok som necitala, len som precitala, ze sa o tom bavili. oni ich chovaju v thajsku priamo pod tymi domami, tak neviem, ci to ma s tym nejaky suvis. ale boli dobre 😵 dnes som si zapiekla filety podla receptu, ale ten spenat v nich bol hnusny 😝

ja profi foto nemam ani starsich dvoch. chcela som teraz, ale tu vedla nas sa mi vobec nepacili tie fotky, co mali v albume. predstavovala som si to inak - take umelecke. tak tam urcite nepojdem

zuzula25
25. nov 2009

leni gratulujeme k 3 zubku...horna jednotka??prajeme rychle uzdravenie TM a hlavne by to maly nedostal a tiez prajeme prijemnu oslavu.inac nezabudni nabuduci piatok je Mikulas v MC.a co si dobreho piekla??

sisa.b
25. nov 2009

leni, aj my gratulujeme k dalsiemu zubku 😵
my mame zatial 7

a fotky sa mi pacia taketo https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
dufam, ze sa majitelka nenahneva 😕