Dubnica nad Váhom

mkatka
20. jún 2008

Hledá se akční maminka - kamarádka z Dubnice nad Váhom a okolí, která ráda vyrazí na výlet nebo jen na procházku a pokecá o čemkoliv. Mě je 31 a mám synka 21m. Ozvěte se 🙂

zuzula25
13. dec 2009

no sisa TD je super 🙂

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, to len dnes, asi po tom vcerajsku 😀 ale povysaval len obyvacku 😒

zuzula25
13. dec 2009

nemozes chciet od chlapov,aby vyupratovali cely byt-to by nezvladli 😀

sisa.b
13. dec 2009

zuzi, ked sme sa nastahovali, tak vysaval a zotieral pravidelne vsetky podlahy. no teraz sa vyhovara na to, ze chodi do prace 😠

zuzula25
13. dec 2009

a vtedy nechodil??

sisa.b
13. dec 2009

jasne, ze chodil. ale teraz som doma a podla neho len na riti sedim, tak sa o take veci nestara 😒

zuzula25
13. dec 2009

sisa no coment

ivetka5
13. dec 2009

Ahojte, tak my sme neskoro prišli ku sviečke, nikoho som tam nevidela, kúpili sme si punč, nechutil mi, ani som ho nedopila 🙄 No a išli domov, lebo bola mooooc zima, a to sme ešte v Tescu predtým boli, chcela som bodyčko vianočné, no nebolo☹

Zuzka, ja mám dobrý recept ak by si chcela na rožteky, no ja chcem tento rok tie bez cukru, špaldové+pšeničné klíčky🙂 Sú to také "zdravé", čo by som pre môjho ufrflanca neurobila 😀

Lenka, inak keď my sme kúpili pekáreň a stretli sme známych, tak si chválili aj moja kolegyňa, že je super aj tá z Tesca a vlastne spraví tú istú službu, ako aj značková, tak asi keby som teraz už kupovala, tak nie takú drahú, aj keď sa mi nezdala drahá 😀

Zuzka, aké darčeky drobec podostával?

zuzula25
13. dec 2009

ivetka ani mne dnes moc nebral ten punc,ale minule velmi chutil.

no a Matko podostaval odrazadlo,hraci kolotoc,psika,knizku,vlacik,auta a peniaze

potom mi prosim hod recept na tie nezdrave rozteky

sisa.b
13. dec 2009

tak ideme superstarovat 🙂

zuzi, uz nalozil druhu umyvacku 😀 no ked neprsi, aspon kvapka 🙂 zajtra upracem zvysok, lebo ma tu dviha zo stolicky, ked to vidim 😝

yvka1
13. dec 2009

Ahojte 😉
Maťkovi prajeme tiež všetko najlepšie k rôčiku, hlavne zdravíčko a šťastíčko, nech ho maminka s tatinom poslúchajú 😉

my sme boli tiež na sviečke, a videla som sisu zuzku dm aj ivetku ale v podstate keždú z vás len tak od chrbta tak som nestihla ani zabúkať 😉 my sme vanesku nemohli z vonka dostať tak sme mrzli vonku skoro 2 hodiny 😝

nevládzem sa ani hýbať, bola som v piatok po 100 rokoch v posilňovni a tak to aj vyzerá-strašná svalovica 😝

sisa s tým rozdielom 3 roky máš pravdu-aj mne sa to zdá veľa, prijala by som tak rok a pol. stále sa mi zdá že sú akosi vzdialení od seba a Vaneska tiež moc žiarli. kedy sa začali Sárka so Samkom spolu hrávať?resp.kedy ju prešlo žiarlenie? keď som na nich väčšinou sama, tak mám pocit že sa rozpolím - malému stavam veže z kociek jednou rukou a pritom druhou rukou kreslím slniečka Vaneske... 😅

yvka1
13. dec 2009

a ozaj Ivetka - gratulujem k hotovým skúškam 😉 😵

dream.d
13. dec 2009

Maťkovi prajeme aj my všetko najlepšie k rôčiku, hlavne veľa zdravia, šťastia, lásky...

Sisa tí chlapi niekedy pekne pijú nervy, normálne niekedy uvažujem nad tým ako by mi bolo dobre samej.

ivetka5
13. dec 2009

Yvka, mala si zakričať, ja som medzi tolkými ľudmi, ani nikoho z Vás nevidela 😅 Ďakujem, ale ešte mám jednu v januári, ale to už bude malina si myslím 🙂 Tak máš svalovicu, čo?

dm1
13. dec 2009

my sme na sviecke videli len yvku ale prisli sme tam az nakoniec lebo tiez som narychlo zbehla do tesca kupit presnidavky

sisa aspon vidis co na neho plati 😉

A aj my prajeme Matkovi vsetko najlepsieeee!!!

zahara
13. dec 2009

sisa - dakujem za pochvalu maleho 🙂 meno vybrala sestricka z novorodeneckeho v Ilave 😀 teda ja som ho povodne aj chcela, ale mm chcel Richarda, neskor Kamila, tak sme spravili kompromis a rozhodli sa pre Dávida, ked bolo po porode, mm povedal sestram, nech sa mna spytaju, ja, ze nech sa jeho spytaju a on im, ze nevie, ze ci Maxim, ci David, a kedze bol taky dlhy - vsade ruka, vsade noha, tak povedali, ze Maxim mu sekne 😉
Rebeka je tiez velmi pekne meno 🙂
a inak k tomu vekovemu rozdielu mam rovnaky nazor, vzdy som chcela mat dve deti tak cca po dvoch rokoch, akurat, ze teraz neviem, neviem.. ale vsak to je este dlha doba pred nami, uvidim, ci sa na to budem citit tak o rok

katka - to o tepliciach som ani netusila, ak nahodou zistis nejake blizsie info, tak sa potom, prosim, ozvi, inak to plavanie v trencine je tu http://www.hups.sk/ - tam to fakt vyzera super a myslim podla fotiek, ze je to na vyssej urovni ako Salus..

zuzka - aj za nas vsetko naj k prvemu rocku 🙂

lenka - ahoj, my sa aj pozname, ty mas uz teda velkeho chlapa doma, ja sa uz veru tesim, ked aj ten nas vyrastie.. dufam, ze pekne poslucha maminu 🙂

sisa.b
13. dec 2009

my sme stretli len zuzku na sviecke a cestou z tesca ivetku. yvka, kludne si mohla zakricat. ja som slepa, takze do mna treba aj kopnut niekedy 😀

dream, aj ja som mavala take stavy, ze by mi bolo asi bez chlapov lepsie 😀

yvka, ta ziarlivost ich este stale nepresla, teda ona presla do surodeneckej rivality 😝 ak sa ti budu ti dvaja spravat ako ti moji, tak uz teraz ta lutujem 🤐 u nas bola prvorada velka chyba ta, ze ked som bola so samkom-babatkom, nemal sa kto sarke venovat. tatko akosi na to kaslal, ja som bola rada, ze stiham skolu (to som chodila na denne), domacnost a deti, ale ked bol pri mne samko, tak nebol nik iny nablizku, aby sa venoval jej ☹ od nejakych jeho dvoch rokov zacali take aferky, ze ho na nieco nahovorila a on to potom schytal. teraz sa hadaju a mlatia cele dni. sara by bola najradsej bez brata 😝 snad ich to ako dospelych prejde 😅 😝
no a ty to tiez nemas bohvieco, ked si na nich skoro sama ☹

dm1
13. dec 2009

zahara inak my sme tiez chodili teraz cez zimu a v januari zaciname zase. tiez som sa toho bala ale maly to berie celkom v pohode. iba ked sa oblieka bundicka a ciapka trochu place

sisa.b
13. dec 2009

ivetka, tiez gratulujem 🙂

ivetka5
13. dec 2009

Sisa 😉 Ďakujem, ale nebojte aby, ani sa nenazdáte a budem aj ja Vám gratulovať. A Yvke už k Bc. 🙂

dream.d
13. dec 2009

Akurát mi volal drahý, že dnes zomrelo 4ročné dieťa v Ilave, vraj teploty, sople, že sa zadusilo. Ale asi tam muselo byť aj niečo iné, veď také dieťa by už malo smrkať samé, či nie? ☹
Až ma zmrazilo, lebo aj my mame teraz trocha soplíky, ale nemáme teploty, tak to nejak neriešim, iba striekame ten morský spray a odsávame.
Ivetka super, že máš skúšky za sebou, a môžeš Vianocovať. 😀

sisa.b
13. dec 2009

dream ☹ ja take radsej nepocuvam.

mna zamrazilo dnes, ked som sa kupala a na velke naliehanie mojej najmladsej som si ju vzala do vane. spomenula som si, ze som sa rano zobudila na hnusny sen. snivalo sa mi, ze som ju utopila vo vani ☹ najskor tam pekne lezala a pomalicky sa napustala voda a ked som sa otocila pre mydlo, tak uz mala vodu nad sebou a nedychala ☹ neznasam taketo hnusne sny 😔

ivetka, ja si natolko nefandim 😝

dream.d
13. dec 2009

Sisa ☹ také nočné mory nemám rada ani ja, niekedy fakt nechápem ako sa mi také somariny dokážu snívať.

ivetka5
14. dec 2009

Dobré ránko,

no to je hrozné, to malé 😔

Mne sa tiež také blbosti prisnejú, MM hovorí, že môžem horory začať písať, no ale niekedy otras.

Zuzka, máš to v IP.

My dnes ideme na to fotenie, som zvedavá, ako dopadne🙂

lenka0402
14. dec 2009

Dobre ranko
Tak nam sa zacalo darit hned z rana,,MM ako isiel do roboty tak to vpalil rovno do ostrovceka pri slovnafte 😝 😒 tak mame auto odstavene pred Kauflandom,,cela predna naprava v prdeli,z kolesa zostal len holy disk,a neviem co este 😝 😝 tak hned z rana som dostala sokovu terapiu,,ked mi MM volal.

Ivetka tak nech vam to dopadne dobre 😉 drzime pesticky.

zdenka112
14. dec 2009

ahojte ja som tu dlhsi cas nabola tak som mala co robit vas docitat.ivetka super ze to ocko bolo len ospate.noelko je peknucky. 🙂

zdenka112
14. dec 2009

d odatocne sa pridavam ku gratulaciam matkovi,nech je zdravucky a nech robi rodicom len radost.....

mkatka
autor
14. dec 2009

Ahojte

ad plavání...babylook.sk má sice svoje stránky, no Trenč. Teplice tam ještě nejsou připsaný...napsala jsem tam dotaz co a jak, tak uvidíme. Sice mám Salus přes ulici, ale radši bych jinam, mě se tam zas nelíbilo to, že tam byly cítit plísně v té místnosti, kde se mimi oblíkali/svlíkali, jak ten koberec nestíhal uschnout...

Já jsem teda taky původně chtěla děti blíž u sebe. Mám bráchu o 4 staršího a ten mě bil jak koně. A dlouho! Já chtěla tak po roce, po roce a půl, ale z toho mě Vojta vyléčil. Pak jsem chtěla loni na jaře už miminko mít, to by měl 2,5 a nakonec se to povedlo po 3 letech a něco. Mám teda kliku, že Vojta nežárlí. Editka je hodný mimčo, většinou jen nakrmím, přebalím a hotovo. A Vojta si taky dost vyhraje sám, když mě potřebuje, dám Edi do lehátka a kouká na nás (nebo usne 🙂 ). Ale i tak jsou situace, kdy Vojta na záchodě volá pojď mě utřít a já malou u prsa.... 😅 nebo když začnou brečet oba najednou, to jsem pak na nervy a dělám kraviny-například po koupání hladová Edi a unavenej Vojta a já potřebovala vypnout ventilátor v koupelně a jak jsem to chtěla udělat ryhcle, abych už malou začala kojit, aby přestala řvát aspoň ona, tak jsem jen zatáhla za šňůru a vyhodila pojistky. samozřejmě venku už tma jak v pr...takže doma nebylo vidět ani na krok, jsem se stejně nemohla strefit Edi do pusy a Vojta zase řval, že nic neviděl. Pak nám to táta nahodila Vojta zhodnotil situaci a povídá CO DĚLÁÁÁÁŠ MÁÁÁMO 😕 se stejnou intonací jako když mu nadávám 😝

sisa.b
14. dec 2009

ahojte,

katka, pobavila si ma 😀 aj ked tebe asi vtedy do smiechu nebolo. co sa tyka surodeneckych vztahov - ono to bude zalezat velmi aj od povahy dietata a od vychovy rodicov. moja svokra mala medzi synmi rok a dva tyzdne rozdiel a nevie si to vynachvalit. co sa tyka maleho - je to typicky priklad, ze sa mas k detom spravat tak, ako chces, aby sa spravali oni k tebe. resp. nerob detom to, coho sa nechces dozit ty od nich 😉 akurat o tom citam v rabr knihe. a cim viac informacii viem, tym mam pocit, ze vychovat z tych deti nieco poriadne je hotova veda a clovek by na to potreboval aspon dve vysoke skoly 😝 toto si precitaj http://babetko.rodinka.sk/index.php?id=o-zodpov...

yvka1
14. dec 2009

no tak u nás asi dopadneme ako ty Sisa 😅 malá je číslo, ktoré vyžaduje staršne veľa pozornosti a škaredo sa na mňa divá hneď ako vyslovím ťap ťap smerom k malému, ke´d si ich dám na kolená oboch a idem čítať rozprávku tak ona ju zahodí a zhúkne nech ,,on-ten škrečok" ide z tých kolien dole ! 😅 akosi som nakoniec rada že krpec ešte ne4nožkuje lebo keď jej začne brať hračky tak už tu asi ošediviem 🙄 teraz bol mangel doma na týždeň lebo mal úraz. no neviem si to vynachváliť- každý sme sa venovali jednému, alebo ked malý spal, manžel upratoval a ja som s vaneskou hrala pexeso,... dokonca som s ňou aj piekla, linecké kolieska, medovníčky a slané tyčinky, a manžel sa zatiaľ hral s malým. strašne je to na nič keď muž nie je doma alebo nepomáha-čo asi vytočí ešte viac ako to že neni doma-však Sisa 😝 ale som mu práve povedala že toto je posledná sezóna čo býva sám a náš byt ide do prenájmu aj keď je na kompletku prerobený 😝

katka tie DVD-ja už sa ozvem sľubujem 😅 😉

sisa o tej výchove tak to máš teda pravdu-mám teda kníh viac, strašne rada ich čítam, len škoda že robím tuším všetko naopak 😅 a hlavne keď si prečítam niečo čo ma zaujme, si poviem:,,tak takto to budem robiť..." a nakoniec v tej chvíli keď by som to mala použiť ma to ani nenapadne...alebo to funguje presne naopak 😅