Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
5. feb 2008

mati aky mate dnes obedik

martinabarak
5. feb 2008

Zemiacik s karfiolom 😀

janka08
autor
5. feb 2008

peti inak dianka ma taky isty cumlik ako marko 😉

bejula
5. feb 2008

caute, uz sa mame lepsie, dufam, ze aj pocasie uz bude lepsie , aby sme mohli ist von 😉

junovka
5. feb 2008

vybavila som co trebalo 😉

junovka
5. feb 2008

,- ztruh nnnnnnnnnnnnnnnnnnhh hhhhhhhh nbjm vb mnmmmmmmm_ nhg jmmm buhbbvvvvvvvvf b nł

napisala vam aj Nelinka 😀 😀 😀

bejula
5. feb 2008

junovka zdravim 😉 a skolka je otvorena ako? beru aj s plienkami ? ked mozem ti napisat na IP, aby sme tu nezatazovali mamky mojimi otázkami ????? 😒

junovka
5. feb 2008

napis beji IP 😉

janka08
autor
5. feb 2008

tak vy uz cez ip 😉

bejula
5. feb 2008

nie tu som, junovka diky 🙂 a cakam , ci je tu niekto al. koncim 😉

janka08
autor
5. feb 2008

je beji fotky 🙂 peknucke

bejula
5. feb 2008

no konecne si si to vsimla to som vecer o 23:00 rychlo ukladala, potom aj pridam este 😝

janka08
autor
5. feb 2008

beji mamka robi v skolke pri najmnsich detoch takych dvoj troj rocnych a zoberu obcas aj s plienkamy a oducaju ich

bejula
5. feb 2008

ano, lebo moja ma ale len vonku a ked spi 😉 a do skolky ked tak ju dam od troch rokov, takze dovtedy , musime byt bez 🙂

janka08
autor
5. feb 2008

a este spinka?

monikaaerik
5. feb 2008

Ahojte kocky,
tak ja som tu mala 2 dni svokrovcov,tak som nechcela velmi na pc. Prave so, vstala,trocha som si zdriemla s malou,aj 30 min. potesi. ved co sa v tom pocasi daj aj robit,
Baby viete mi poradit ohladom danoveho priznania, ze ako je to s tym prijmom, ci sa tych 40 nieco tisic vztahuje aj na matesku.dikes

bejula
5. feb 2008

ano spinkame od 12:30 a vy? 😉

janka08
autor
5. feb 2008

Ahoj mony ta to ti neporadim ☹ ako sa inac mate?

bejula
5. feb 2008

ahoj mony 😉 , myslim ze ano a ze ja som to tiez musela robit no nie ja ale manzel zistim a napisem 😉

monikaaerik
5. feb 2008

Janka, mame sa uz lepsie,aspon Emka, uz nadcha ustupila,ale este sem-tam ked sa nadychne tak niekde zacujem soplik. a ja s mojim sme tiez chyteni.mna boli hrdlo,a drazdi na kasel,takze iba kloktam a kloktam a cmulam a cmulam.Emka prave cka a ja papam kolacik.
A vy ako? Uz lepsie?

monikaaerik
5. feb 2008

Ahoj Beji, ty mas ale sikovneho manzela 😉
Mne moj iba tolko,ze ci to stihnem,ale poradit mi nevie, hrozne 😠

bejula
5. feb 2008

no, musim povedat, ze vsetky veci od narodenia vybavoval on, aj po uradoch do dnes asi ma sarm na tie pracovnicky haha 😀

monikaaerik
5. feb 2008

a esté otazocka,Emke som merala o 10 teplotu a mala 37,2, mam sa znepokojovat? alebo od akej teploty jej mam dat sirupcek? mame sirup paralen.

bejula
5. feb 2008

meras v dupke- vtedy 5 dielikov dole ak inak, tak daj sirupcek, ale predtym este zmeraj aku ma teraz mozno klesla aj ja ten davam od narodenia je ok

junovka
5. feb 2008

monika ja som dnes bola vybavit

junovka
5. feb 2008

pokial babo ma po odratani 37,5, tak sa dava sirup 😉

janka08
autor
5. feb 2008

Beji v ako poradi vam isli zubky:mame dolne dva a nasleduju???Mony ako spite v noci?Vlasti vela bolo ciganov aj s malou si bola?

junovka
5. feb 2008

nasleduju horne.Mam znamu, co synovi vysiel prva zub -ocny 😕 Takze, u kazdeho asi individualne 😀
Jani na UP nebol nikto.Bola som aj s manzelom a Nelkou.Oni ma cakali vonku 😉

Jani a ktoreho nastupujes do prace?

bejula
5. feb 2008

tak ako pise Vlastička 😉 , ale nam isli horne dva potom 😉

janka08
autor
5. feb 2008

ja by som mala 1.4 ale neviem lebo som ti spomynala ze maju prepustat takze na buduci tyzden by mali vediet kolko ludi a ked nastupim oficialne 1.3 lebo potom mam este masiac dovolenku tak dufam ze ma to prepustanie napostihne tak uvazujem ze nastupim az neskor,Nemam sajnu.Manzel ma volno?