Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
22. feb 2008

este som sa zakecala s jednou maminkou,ona byva na Muskatke, Janka mozno budes poznat Mata Konopaseka,tak jeho manzelka ma asi o 2 tyzdne mladsie dievcatko ako my Emku a prisli sme domov o pol 6 😅

monikaaerik
22. feb 2008

Janka ja veciar, super odtucnovacia dieta, cerealny rozok a po nom 2 kremese 😀

monikaaerik
22. feb 2008

veceriam ( som chcela) pardon

monikaaerik
22. feb 2008

Janka, myslim,ze paralen ano,iba antibiotika je problem, je mi luto,ze si chora,dufam ze MArko bude v pohode,uz sa potom doma ukludnil?

janka08
autor
22. feb 2008

je mrzuty ale co uz 😒 a emka co robi???

monikaaerik
22. feb 2008

Emka sa hraje pod hrazdickou a robi brusaky,ale pomaly sa presuvame do spalne,potrebujem odlozit nejake veci do skrine a potom ideme bubat.Aku mas teplotu?

janka08
autor
22. feb 2008

37,8 urobila som si cajik a je u nas babka a za chvilku ideme kupkat marka lebo mily nie je doma ☹

petka.m
22. feb 2008

Ahojte, tak čo baby aké bolo stretko? Ste pokecali 😉 ? A čo detúrence boli dobré?
Janka držím prsty aby si nebola chorá. Daj si horúci čajík a oddychuj, aj ked viem, že pri malom sa to veľmi nedá.

Vlasti, Nelinke k 9 mesiačikom všetko naj naj naj a kamoška Dianka posiela Nelinke božtek 😵 .

janka08
autor
22. feb 2008

ahoj petka 🙂 dianka uz v postielke???

monikaaerik
22. feb 2008

Emka uz 10 min.spi,tak uz mozem.
Petka, stretko podla mna bolo super. Marko nechal na seba cakat dve caje ( nemyslim to Janka v zlom) a potom sme si urobili kolecko,lebo Vlasti sla pre Timi do skoly,a my s Jankou sme sli do Sevtu,lebo som potrebovala tlacivo na danove priznanie,tak sme sa kusok presli. Priznam sa ze som sa uvolnila,lebo kazdodenny stereotyp cloveka uplne zmagori. Deti boli zlate, Markovi som sa asi nepacila lebo mrncal,ale potom zaspinkal a Nelinka sa na konci zobudila a moja Ema,tak ta si chvilu zdriemla,ale potom cely cas cumakovala,nic si nenechala ujst,ani sa necudujem,ked bola pokakana. Dufam,ze nabuduce sa pridas 😉

petka.m
22. feb 2008

jooj dievčatá, normálne vám závidím, ale v dobrom 😉 . určite sa nabudúce pridáme 😵 . už teraz sa teším.
Janka, Dianka už je okupkaná a teraz sa šalí s ockom na veľkej posteli, lebo vstala až o 18,00 tak je vyspatá a aj olovrant mala neskôr, tak počítam, že dnes až o 21,00 budeme papať a potom spinkať.

janka08
autor
22. feb 2008

petka stretko bolo super ako vravi monika.dufame ze nabuduce sa pridas 😉 marko uz spinka a ja tlacim chlebik do hlavy.uz prisiel domov drahy ale od kedy je chory tak mame oddelene spalne 😀 ☹ 😠

monikaaerik
22. feb 2008

fuha Janka, zeby dnes spolocna spalna? 😀

janka08
autor
22. feb 2008

drahy sa nechce nakazit 😠 emka uz spinka????petka a coze sa vam to tak posunulo 😕

monikaaerik
22. feb 2008

Jani,Emka uz zaspala o pol 8,bola strasne unavena, v kociariku si vela nespospala,doma sa potom este hrala,tak bola grogy,dufam ze sa jej bude dobre spat. a MArko? okupkany? a ty ako sa citis?

monikaaerik
22. feb 2008
https://www.youtube.com/watch?v=RVTtr7xJbdA


.................prajem krasny piatkovy vecer....................... 😉

janka08
autor
22. feb 2008

marko tiez uz spinka 😔 ja si popijam cajicek a pozeram popri tom susedov inak ja ich nemam rada od vtedy co posunuli poistovnu.monika cakas na erika?

janka08
autor
22. feb 2008

mony a kto je to ten konopasek??

monikaaerik
22. feb 2008

Janka,nie necakam na Erika,len hladam nieco na internete ale nedari sa mi, chcela by som si precitat dve knihy a pozeram,ci nebudu nahodou na nete,aby som nemusela kupovat,ale nedari sa mi to najst.
Ja mam susedov uz plne zuby,ako raz si ich pozriet,ale zase kazdy den nemusim.to podla mna posunuli kvoli tomu,aby ludia nepozerali panelak na jojke.
Mato Konopasek byva na Muskatovej,v tej hviezdici,ale je o 2 roky starsi od teba,tak som myslela ze ho poznas,ale neva.

janka08
autor
22. feb 2008

meno my nieco hovori.monika ty citas?ta markiza bud uz fakt nema co davat alebo je to koli panelaku ako vravis,mony a zajtra to bude vecsia oslava???

monikaaerik
22. feb 2008

Mato je taky vysoky,tmavovlasy a je fesak,ale taky chladny z vyrazu.este necitam,ale chcela by som. Mam zalusk na ,,Velka kniha reci tela" - to ma bavi, a od Murphyho Moc nasho podvedomia - aj to ma bavi,ale nejako sa stale nenajdu na to peniazky.uz musim nejako spracovat Erika.
Nie to nebude velka oslava,iba chlebicky,cokoladovy puding, ale v marci ma cakaju 2 velke navstevy,Erik ma 30 rokov a v jeden vikend pride cela jeho rodina a v druhy nasa cela rodina a uz teraz mam z toho nervy co budem varit.

monikaaerik
22. feb 2008

Baby dobru noc,papa zajtra 🙂

janka08
autor
23. feb 2008

ranecko 🙂 🙂 🙂 ☹ totalne nevyspata budicek o 06,00 ☹ ☹ ☹ ☹

monikaaerik
23. feb 2008

Ahojte,tak my noc klasika,ale tiez skoro rano vstala,este bola tma, zobudili ju smetiari,ked vysypovali kontajner so sklom 😠
Janka, a ako Marko? uz mu je lepsie? a ty ako? teplota ustupila?

janka08
autor
23. feb 2008

dnes uz fajn 🙂 tak dufam ze teplota uz nepride.marko sa hra s ockom a pomaly bude papat obedik a sup do postielky 😔 😔 😔 monika a kedy vam pride navsteva?nasla si tie knihy???

monikaaerik
23. feb 2008

mali by prist poobede,ale nie je to este iste ci dnes alebo zajtra,cakame kedy zavolaju. a tie knihy som este nenasla,a asi nie su,tak si ich budem musiet kupit,no co uz.

viera78
23. feb 2008

ahojte akurat som dovarila konecne mozem trochu oddychnut poobede ideme pozriet babku a dedka nech si maleho uziju dneska sme ho kamerovali a podarilo sa nam aj zachytit ked sa usmial bude mat peknu pamiatku.

junovka
23. feb 2008

ahojte 😉 😉 😉 ....

janka08
autor
23. feb 2008

ja som doobedu pozehlila aj navarila maly je uz v postielke tak mohol by si pospat aspon 2hodinky aby spm si mohla trosku povegetit,mony a aky je to vlastne zaner?mne sa velmi pacia knihy os simmela.vierka a kde byva babka s dedkom.nam poobede bere babka maleho ku nim

viera78
23. feb 2008

nebyvaju daleko zo spalne im vidime na balkon,to druhu babku adedka nemoze vidiet tak casto ja som z RK.Tak rada by som si precitala knihu teraz sa to pri malom neda som rada ked si precitam noviny.