• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
vlasti a oplati sa to ked aj postovne pripocitas???
10. mar 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oplati Jani.Inak, dla som uz tusim definitivnu fotku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. mar 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka dala som teda inzerat tak uvidim,ty teda menis fotky len teraz som si vsimla ze mas zas inu :slight_smile: .
10. mar 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta ked najradsej by som dala s detmi-oboma, ale Timka sa nechce s nami fotit :frowning2:
10. mar 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, inak baby, budem koncit, nakolko Timka ide spat, lebo zajtra skola vola :grinning: Majte sa pekne.Prijemny vecer :slight_smile:
10. mar 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti pripadam si jak v modelingovej agenture :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :wink:
baby tak ma bolia nohy,ze ma ide porazit,pred chvilou ma prestala hlava teraz nohy, som suca asi iba do hrobu.
Mam fusku od sefa,tak idem trosku porobit,ale budem vas nadalej sledovat.
Inak ja som nakupovala iba cez mimibazar.sk, emke body,ale aj to jej boli male a potom lehatko a v tom nechce lezat,takze ja v nakupovani na nete neradim :sweat_smile:
10. mar 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som kupovala cez net sedacku a choditko.mony a aku fusku :confused: :confused: :confused:
10. mar 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim dat na profesiu inzerat na pracovne miesto,potom pozbieram zivotopisy a vhodnych uchadzacov pozvat na pohovor.predstavte si,ze moja kamoska ma o den starsieho chlapceka ako nasa EMka a on sa dnes postavil na 4 a ze teraz k veceru urobil jeden posun krok dorpedu,sranda ake su tie deti rozdielne.
10. mar 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasne dobre ranko, tak my sme hore uz od 5.30,mala sa tak prekakala,ze som uz musela drhnut az matrac.Ona tym ze ju este iba kojim, ma take tekute kako a jej najnovsia zabavka su prsteky na nohe,tak sa kako hned dostalo z plienky von. Zeby stastie? Prajem vam krasny dnik, uz by mohlo aj vykuknut slniecko,vsak?
11. mar 2008 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mony tak to zavcasu budicek
11. mar 2008 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ...........
11. mar 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes my manzelik povedal ze asi pojdeme na dovolenku do madarska :dizzy_face:
11. mar 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ....uuumm
11. mar 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Ahojte :slight_smile:

Junovka - frajerske foto :wink: :grinning:
11. mar 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme si s malym trochu zdriemli na gauci skoda ze len tak kratko,boli sme s nozickami u lekara uz nemusi byt baleny na siroko teraz bude mat viac miesta v nohaviciach :slight_smile:.janka ja budem rada ak sa v lete uz konecne dostanem domov my by sme chceli ist pozriet na moravu v auguste ukazat drobca.
11. mar 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vdaka , Mati.

A koho mate Vieri na Morave?Moja svokra pochadza z Moravy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. mar 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vytesujem sa, lebo sme kupili umyvacku riadu :wink: Manzel ju teraz zapojuje :sunglasses:
11. mar 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maly ma tam krstnych,junovka aby vam riad dobre umyla,nieze on prides :slight_smile: .
11. mar 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufajme :wink: Potom dam vediet.
11. mar 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kde si nakoniec kupila ?
11. mar 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mrkla som do temy riadu do mw, tak moj manzel by ti poradil, aby si si dokladne precitala navod :grinning: :grinning: :grinning:
Lebo ja ich necitam a potom dostavam prednasku o navodoch :grinning:
11. mar 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kupili sme takuto:http://www.elektroexpert.sk/plne-integrovane-umyvacky-60-cm/whirlpool-adg-7665 :wink:
11. mar 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dopadlo skusobne umyvanie riadu?
11. mar 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial, este nijak, nakolko neni naplnena+nemame na to este cist.prostriedky.Zajtra predpokladam :grinning:
Inak,neviete kde by som zohnala neake lacne taniere a pribory, taktiez aj umele, pre Nelku :sweat_smile: :confused: ?Je to teraz problem, lebo ked dam umyt tie taniere a pribory co mame, tak nebudeme mat z coho a s cim jest :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
11. mar 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,,,
11. mar 2008 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: ............
11. mar 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekne ranecko :slight_smile:
12. mar 2008 o 07:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým :dizzy_face:
12. mar 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlasti aká si kočka na tej novej fotke :wink: