Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

bejula
12. mar 2008

jani meníš fotky ako ja, aj ja som dnes zmenila 😉

janka08
autor
12. mar 2008

ja som uz musela zmeniot ked tu kazdy meni foto 😎

petka.m
12. mar 2008

Baby vy tu všetky meníte fotky a teraz vás neviem rozoznať 😀 , už som si zvykla na tie staré...

junovka
12. mar 2008

jeeej Jani, vidim ze aj ty nove foto 😉 nakazila som vas? 😀 😀 😀 😀

Mycka fici 😀 😀 😀 som zvedava ako umyje 😝

janka08
autor
12. mar 2008

peti tak to mas pravdu ani ja neviem kto je kto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vlasti to mame asi od teba.dnes je na prechadzku zima vsak

petka.m
12. mar 2008

juuj jani a poriadna vyzerá byť...u nás to dnes istí balkón 😉 .
v piatok idem ku kaderníčke, tak možno cez víkend zmením foto aj ja. Ked už ste s tým všetky začali 😀 . Vlasti, tak ako vravíš, si nás všetky nakazila 😉 ...
A zajtra do poradne, tak som zvedavá koľko Dianka meria a váži.

janka08
autor
12. mar 2008

ja by som tiez vyuzila balkon ved som si ho aj na ten ucel vypratala a drahy si tam nasackoval letne gumy takze ta mame ako v pneuservise 😠 😠 😠 🙂 🙂 🙂

bejula
12. mar 2008

jani 😀 super,
peti 😉 kam ideš ku kaderníčke ???

petka.m
12. mar 2008

no baby u nás už začína kropiť 😠 .
Jani aj my máme na balkone bycikle ale našťastie sa tam zmestí aj kočiarik 😉 .
Beji ja chodím už asi rok k jednej kočke, má kaderníctvo v meste. Som s ňou veľmi spokojná, aj čo sa peniažkov týka.

janka08
autor
12. mar 2008

a co ti bude robit

petka.m
12. mar 2008

janka myslíš kaderníčka? 😀

janka08
autor
12. mar 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ano

monikaaerik
12. mar 2008

janka, asi podla nalady,ale tak max.do pol 7,lebo potom uz ukladame malu.no idem nieco ukuchtit,mala zaspala.

janka08
autor
12. mar 2008

mony a co aj mne zas nieco treba ☹

martinabarak
12. mar 2008

🙂 Jani ako sa ma Marko ? Sebastian sa najnovsie hanbi cudzich ludi - dava hlavicku na bok a hanblivo sa usmieva, je zlaty 😵

petka.m
12. mar 2008

strihať, fúkať a žehliť...ako vždy 😉 . mne sa vlnia vlasy, tak si ich musím žehliť, lebo to neznášam...tie moje kučery 😠 .

janka08
autor
12. mar 2008

marko celko ujde dnes je nejaky ufnukany 😢 mati dviha sa Sebastianko na styry??? ako vase papanie

petka.m
12. mar 2008

no baby to sa ešte nestalo, dnes sme tu asi všetky pokope, normálne nestíham čítať 😀 😀 😀

janka08
autor
12. mar 2008

to sa aj ja cudujem ale vlasta nejak vypadla 😀 😀 😀 😀 inak vcera som bola na cistenie pleti tak my cistila s takou lampou nemate nejaka s tym skusenost

petka.m
12. mar 2008

janka ja ti poviem pravdu, ja som v živote nebola u kozmetičky, takže ja ti veľmi neporadím. a bola si spokojná?

martinabarak
12. mar 2008

Petka to asi hej 😀

Nie Jani, nedviha sa - je lenivy, on bude skor chodit ako lozit po styroch. A Marko ?
Kamoske tiez prvy syn nechcel lozit a zacal skoro chodit a druhy zasa len lozil a ne a ne chodit...

janka08
autor
12. mar 2008

ja som tiez bola pvry krat 😝 no zeby ma manzelik nespoznal sa povedat neda 😀 nevidim zeby som opeknela 😀

junovka
12. mar 2008

tu som, nestiham citat 😝

janka08
autor
12. mar 2008

nelka spinka???

martinabarak
12. mar 2008

Ja som uz bola parkrat u kozmet, ale so ziadnou lampou mi nic nerobili 😀 Co si sa vyhadzala alebo daco zle ?

bejula
12. mar 2008

ja som chodila do Vanku na kozmetiku a to bolo pred svadbou, ktorú som mala v roku 2002 😎 potom počas tehotenstva a po porode som mala plet ako poprhlenu, do kaderničky som chodila najskor na KVP, potom vedla Čierneho Orla a teraz som bola v Carfoury 😉 takže moja starostlivosť 😝 a vy?????? 😅

junovka
12. mar 2008

Jani, tebe chcem ak mozem poradit, nedavaj Marko do chodaku, najviac tak asi 10-20 minut za cely den, lebo takto sa ti po 4 nenauci.To mam vyskusane pri Timke.Najprv chodila v chodaku asi mesiac, pokial sa nevyvratila, odlozila som chodak a zacala lozit. 😉

petka.m
12. mar 2008

hovorí sa že chlapci sú v tomto lenivejší. kamoške sa tiež malý začal staviať na nožky a vôbec nechcel loziť, tiež si mysleli že bude rovno chodiť, ale nakoniec v 10 mesiacoch začal aj loziť 🙂 . ale to každé bábo inak. a aj to je pravda, že niektoré detičky vôbec nelozia, len rovno chodia.

petka.m
12. mar 2008

ja fakt nestíham čítať 😀 😀 😀

janka08
autor
12. mar 2008

nie mati nevyhadzala.myslela som ze ta zmena po cisteni bude hned vyditelna ale nie je 😠 vlasti to pise aj na navode ze najviac 20min