Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
26. mar 2008

😅

monikaaerik
26. mar 2008

Ahojte,
Vlasti, zrusia ta Admini 😀 , ved aj mna zrusili, myslim foto
Ako sa mate, citam, ze Janka tiez uz nemusi umyvat riad, je to super baby, tesim sa s vami, my sice nemame,ale aj tak sa s vami tesim.
Nestiham nejako prispievat,lebo moj muz furt robi a ja furt s malou a nemozem ju teraz ani nechat,lebo sa stale niekam toci, tak som snou a ked spi, tak stale daco treba robit a este aj som mala trochu prace z domu.
Inak nic nove,Emka si chyta prsteky na nohach, 2 x uz uz aj dala do pusy.
Baby chcela som sa opytat, v nedelu som malej zacala davam mrkvu,odkedy jej mozem davat kase? napr.ryzovu od nutrilonu?

junovka
26. mar 2008

a este kojis?

monikaaerik
26. mar 2008

Vlasti ano,ale mam pocit,ze Emka si viacej ziada,doteraz som kazde 2 hodiny,ale niekedy cez den nevydrzi ani 1,5 hodiny

junovka
26. mar 2008

ak kojis,tak by som davala rozhodne nemliecne kase.Ale, ak nechces nemliecne, tak kludne uz mozes davat kase. 😉

monikaaerik
26. mar 2008

no neviem,fakt som z toho debco,idem to studovat,nemliecne som ani nevydela

junovka
26. mar 2008

Nutrilon nemliecne nema 😒

monikaaerik
26. mar 2008

Vlasti, a co vlasne nemoze? lepok,muku,kde by som to nasla? teraz som na babetko.sk a tam je iba pre dojcene deti od 7.mesiaca,nechapem. a tie slatinske piskoty moze?

monikaaerik
26. mar 2008

aha ten 7.mesiac som uz pochopila 😀

janka08
autor
27. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

najjulinka
27. mar 2008

Jéj Janka, tak my sme tu myčku kúpili v nedelu... Nechali sme im na sklade ešte 2 kusy... V pondelok kúpili švagrovci jeden kus a pozerám, že v utorok si kúpila poslednú ty...
My sme išli len práčku kupovať... No a kúpili sme aj myčku... Trošku som rozdýchaval , že je nerez,a le za tú sumu sa to rozdýchať dá 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sme sa smiali, že za takú cenu ani nejakú plastovú buielu Beko nekupime... A Baumatic je fajnová značka... 😉

najjulinka
27. mar 2008
janka08
autor
27. mar 2008

juli tak dufam ze pojde 😀 😀 😀 😀 😀 ako sa mate???

najjulinka
27. mar 2008

dá sa, Kikove vracanie odhadujem na reflux, takže toto momentálne riešime... 😢

janka08
autor
27. mar 2008

a uz ste boli aj u doktorky

najjulinka
27. mar 2008

IP janka

petka.m
27. mar 2008

ahojte 😵 , tak my sme dnes spali do 9-tej 😉 , Dianka vstala o 6,15 a potom ešte zaspala...normálne som nechápala 😨 . Ale aspoň som sa po dlhej dobe vyspala 🙂 .

junovka
27. mar 2008

ahojte 😉 ....................

junovka
27. mar 2008

no, Nelinka ma stale viac a viac skusa.cim dalej tak, viac sa pusta a stoji bez drzania .......da si rucky nad hlavu, tlieska a smeje sa....asi zomna, aka som prekvapena 😀 😀 😀

petka.m
27. mar 2008

Vlasti ja som tiež celý deň jak na ihlách, Dianka sa už všade stavia na nôžky a už aj ručkuje 😀. Jooj tak sa bojím, len striehnem, aby nespadla...
Nelinka je šikulka, ona ti každú chvíľočku začne chodiť 😉 .

junovka
27. mar 2008

😀 😀 😀 😀 kazdi mi to hovori....necham sa prekvapit 😉

petka.m
27. mar 2008

a timka kedy ti začala chodiť?

junovka
27. mar 2008

NA 11 MESIACOV 😉

petka.m
27. mar 2008

tak tvoje kočky sú teda šikovnice 🙂. ja si myslím, že čoskoro aj Nelinka začne... 😵 .

junovka
27. mar 2008

Inak, Peti, ked uz tvoja tiez takto 😕 ....tak aj tebe urcite bude chodit skoro 😉

petka.m
27. mar 2008

no neviem, uvidíme 😉 . lenže ked ju vezmem za ručky, že s ňou chcem chodiť, tak vôbec nechce. sa zlostí a hned sa ťahá na zem, na štyri. ale sama si ručkuje 😀 . a ked ju náhodou držím, aby nespadla tak mi odsúva ruky preč, že ona chce sama 😀 .

junovka
27. mar 2008

tak, ju nechaj.Inak, toto je najhorsie, ze ked deti vidia, ze sa rodicia boja, tak sa zacnu aj oni.Ja sa radsej uz tvarim , ze sa len vytesujem/co aj je pravda/, a vduchu mam strach 😖

janka08
autor
27. mar 2008

tak vy mate sikulky 😉

janka08
autor
27. mar 2008

my mame hore jeden zubok uz skoro prerezany

petka.m
27. mar 2008

vlasti ja ju nechytám za každým, iba ked už vidím, že je zle... inak ju nechám. ona je inak veľmi opatrná 😉